אז מה... S5 היום? מה יהיה עם ה-G2? - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מה... S5 היום? מה יהיה עם ה-G2?

pxst17

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מבחינתי המנצח הגדול כאן הוא סמסונג

הSG5 מתעלה בצורה ניכרת בכל פרמרטר אפשרי(אין אפילו דבר אחד שG2 טוב יותר מהגלקסי 5) על הG2 שיצא רק לפני חצי שנה. החסרון היחידי זה המשקל 145/142 גרם ומילימטר או שנייים בגודל המכשיר.

אם אתחיל לפרט זה לא יגמר- אטימות למים,כרטיס SD,מצלמה,קישוריות,עמידות.

והSG5 מתעלה בכמה דברים ומשתווה מול הZ2 החדש של סוני-

1- המשקל והמידות של הS5 קטנים יותר משמעותית- סוני עם 158 גרם מול סמסונג 145 גרם

במידות : סמסונג- 142 * 72.5 * 8.1 מול סוני- 146.8 * 73.3 * 8.1

2-עמידות וחומרים-סוף סוף סמסונג הקשיבה ללקוח ונותנת לפלא גב יוקרתי לא מפלסטיק,ולפי כל העיתונאים שהיו בתערוכה הS5 הרגיש הכי סולידי והכי יוקרתי מבין כולם בתערוכה.בעיקר שנות אור מG2,ומבחינת העמידות תמיד עדיף פלא שעשוי מפלסטיק+עור+מתכת מאשר פלא שעשוי מזכוכית גם מקדימה וגם מאחורה-לתזכורת הZ1 היה שביר והזכיר את הIPHONE 4,נכון שזה יפה אבל לא שמיש.

3-חיישן טביעות אצבע,חיישן דופק,חיישן אינפרא אדום שמשמש כשלט-כל זה לא קיים בסוני.

4-בטריה יותר טובה וחזקה משל sony לפי זמן שימוש 21 מול 17 שעות דיבור+מצב חיסכון בסוללה שנותן לך20 שעות של שימוש בSMS ושיחות כאשר ישנם רק 10 % נותרים בסוללה,בהחלט פיצ'ר שישמש אותי המוווון ובטח את כולם.

5-WIFI MIMO- מבחינתי כשאני תלוי בWIFI בכל מקום שלא אלך אם זה בעבודה או בבית זה חשוב,MIMO אומר שהטוווח של הWIFI הרבה יותר חזק,בונוסף הWIFI שלהם מגיע ל200 MBS.

6- גודל המסך ומקשים-למרות שלסוני יש מסך גדול יותר,עצם העובדה שהמקשים על המסך הופכים את המסך של סמסונג עם ה5.1 שלו ליותר גדול,שטח ניצול פרקטי לשימוש הכוונה.וזה תקף לכל דבר חוץ ממשחקים. אני אישית לא יכול לסבול מקשים על המסך מניסיון שלי עם LG ועם הנקסוסים.

7-מבחינת המעבד אין שום שוני לדעתי: בסוני: מעבד 2.3 GHZ, כרטיס גרפי 450 MHZ,זכרון 3GB

בסמסונג: מעבד 2.5 GHZ,כרטיס גרפי 530 MHZ, זכרון מהיר של 2GB

לפי האתר הזה הסמסונג עוקף את הNOTE 3- שהוא הפלא הכי מהיר בעולם כיום.

http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S5-early-benchmarks-Quadrant-AnTuTu-GFXBench-Basemark-X_id53116

8- איכות מסך- כולם טענו שהמסך של הנוט 3 הוא הכי טוב בעולם חד וחלק,ובכן סמסונג יישמה את המסך בגלקסי 5+הוסיפה בהירות גבוהה יותר,והוסיפו דבר שמאפשר את הבהירות הכי נמוכה בעולם 2-500 CDM .

9- מבחינת - סמסונג טוענת שיש להם את צמצם המצלמה המהיר בעולם 0.3MS,והם שיפרו משמעותית את ביצועי המצלמה בחושך, עדיין משתמש באותו החיישן של הZ1 COMPACT שהוא 20.7 מגה פיקסל,אז ללא ביקורת אמינה קשה לשפוט.

10- מלחמת השעונים והצמידים- לדעתי השעונים של סמסונג דיי טובים ואשקול לקנות את הGALAXY GEAR FIT.

GALAXY GEAR 2/NEO+FIT מול השעון של והצמיד שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאנבוייזם מוחלט.

2. הגב הזה פלסטיק נטו. אין עור, גם בנוט זה לא עור אלא פלסטיק בעל מרקם וצבע דומה. לא מרגיש יוקרה.

נתעלם שהמכשיר מכוער למדי, גב פלסטיק אמנם לא נשבר, אבל הפשרה באה לידי ביטוי בחוזק הכללי של המכשיר.

גב זכוכית לא שביר יותר, הפלתי את האייפון שלי עשרות אם לא מאות פעמים, ואף פעם לא נשבר.

לחברים שהצליחו לשבור את המכשיר שלהם נשבר רק המסך, ונשאר מתפקד.

בנוסף, מתרחקת מ"רק זכוכית" ועברה לאלומיניום לרוב, שיוקרתי יותר ועמיד יותר.

3. אוי יש לי התקף לב, איזה מזל שיש לי S5! חיישן טביעת אצבע שמחייב החלקה של האצבע על פניו, פחות נוח ומהיר.

5. לא. פשוט לא. קרא טיפה על הטכנולוגיה לפני שאתה אוכל את הלוקשים של אנשי השיווק. (ואם אתה כבר במצב למידה חפש את ההבדל בין מגהביט למגה בייט, רמז, פי 8 פחות)

7. מגהרצים זה לא הכל חביבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם..

לא רק שהם לא חידשו הרבה..

אלא שכבר עוד שבועיים ינחת לי ליד מכשיר לא פחות טוב אם לא יותר טוב מהשטות הזאתי שנקראת S5

ואני כמובן מדבר על הXiaomi Mi3..

מפרט :

Snapdragon 800 8274AB*** שפועם ב2.27גיגהרץ עם אותו כרטיס מסך(578מגהרץ כמו בS5 ולא 450 כמו בכל השאר ותדר זיכרונות של 933 לעומת 800 בכל השאר גם כן)

** אחסון פלאש תוצרת Sandisk במהירות 120MB/s מהיר ב50% בערך מכל המתחרים

**עם מצלמת 13mp בעלת חישן Sony Exmor RS(IMX135( בדיוק כמו בG2) ואפשרות לצילום ב90fps ובפורמט RAW ופלאש כפול של פיליפס

עם מסך 1920X1080 441ppi עם כיול צבעים מהטובים שיש(ע״פ ביקורות וצפיה בסרטונים ביוטיוב).

עם Custom Made Digitizer שמסוגל לזהות נגיעות גם בשימוש עם כפפות/מים על המסך

וסוללת 3050mah שמחזיקה את הטלפון יומיים בכיף.

כל זה ביחד עם MIUI בגרסאת 4.3 ועם 64gb אחסון

וכמובן במעטפת שלא תבייש את מרצדס מבחינת איכות בניה(עובי של 7.9ממ)

חלום!!

כןכן - אצלי עוד שבועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאנבוייזם מוחלט.

2. הגב הזה פלסטיק נטו. אין עור, גם בנוט זה לא עור אלא פלסטיק בעל מרקם וצבע דומה. לא מרגיש יוקרה.

נתעלם שהמכשיר מכוער למדי, גב פלסטיק אמנם לא נשבר, אבל הפשרה באה לידי ביטוי בחוזק הכללי של המכשיר.

גב זכוכית לא שביר יותר, הפלתי את האייפון שלי עשרות אם לא מאות פעמים, ואף פעם לא נשבר.

לחברים שהצליחו לשבור את המכשיר שלהם נשבר רק המסך, ונשאר מתפקד.

בנוסף, אפל מתרחקת מ"רק זכוכית" ועברה לאלומיניום לרוב, שיוקרתי יותר ועמיד יותר.

3. אוי יש לי התקף לב, איזה מזל שיש לי S5! חיישן טביעת אצבע שמחייב החלקה של האצבע על פניו, פחות נוח ומהיר.

5. לא. פשוט לא. קרא טיפה על הטכנולוגיה לפני שאתה אוכל את הלוקשים של אנשי השיווק. (ואם אתה כבר במצב למידה חפש את ההבדל בין מגהביט למגה בייט, רמז, פי 8 פחות)

7. מגהרצים זה לא הכל חביבי.

אתה קובע דברים על סמך מה? לדעתי עד ליציאת S5 וZ2 הLG G2 הוא הפלא הכי טוב בעולם(חוץ מהNOTE3 שהוא פאבלט).

אני חושב שHTC מעצבת הרבה יותר טוב את הפלאפונים שלה במיוחד מול הS4,ולכן אני מחכה לראות מה היא תוציא מהשרוול חודש הבא ואז אחליט מה לקנות אם זה Z2 VS HTC VS S5 VS G3?! כשהוא יצא.

אני חושב שנקסוס הוא הפלא הכי מהיר שהשתמשתי בו אי פעם הרבה יותר מS4ו וG2 וZ1. אז לקרוא לי פאנבוי זאת סתם השמצה והוצאת שם רע.

1.בקשר לבטריה 300 /28000, זה לא אומר כלום(לדוגמא אייפון 5 עם בטריה של 1440). סמסונג הוציאה 21 שעות שיחה בדור השלישי לעומת סוני Z2 ו LG G2 שהוציא 17.9 שעות דיבור.

זמן המתנה הכי נמוך מבין שלושתם הוא של הS5 והוא 390 שעות(לעומת 600 שעות בסוני LG),אבל עם המצב הULTRA הזה ואני כן הולך להשתמש בזה הרבה,למי לא קרה שבסוף היום דווקא כשאתה צריך מכל את הפלא שלך פתאום נשאר לך 5-15 אחוז בטריה ואתה מפחד לגעת בו,אז בעזרת המצב הזה אוכל לדבר ולסמס עוד 20 שעות זה מעולה.

2.לפי כל מבקר מקצועי,ולפי כל כתבה שקראתי אין אחד שלא הילל את הגב של הנוט 3,ועכשיו אתה בא להגיד לי שזה בכלל לא מרגיש יוקרתי ועמיד לעומת הLG2??, ראית פעם פלאפון שנסדק רק כי ישבת והוא בכיס? ובכן אני ראיתי ושמו G2(ידוע שהוא פלא שביר ביותר מתחרה על תואר הכבוד מול הנקסוס 5).

אפילו אפל הגדולה הבינו את הטעות הענקית שהם עשו כשיצרו אייפון עם זכוכית משני צדדיו ושמו גב מאלומינום במהירות האור. ושוב רק אתה בדעה שפלא מזכוכית חזק ועמיד יותר,חכם יותר מכל מבקר מקצועי ויותר מחברת . לך תראה כמה סרטוני עמידות של Z1 לעומת המתחרים ותחזור לדיון(אפילו אם זה רק להחליף זכוכית זה עולה הון תועפות)

3. אני מקנא מאוד במשתמשיי אפל על החיישן טביעות אצבע שלהם,זה פשוט הדבר הכי גאוני שקיים, לדעת שחוץ ממך אף אחד לא יכול לחטט לך בפלא,בלי להכניס סיסמא או תבנית כל פעם כדי לפתוח פלא,להרשם לאתרים ולחשבונות רק בטביעת אצבע זה פשוט גאוני(תשאיר את הצד של האבטחה בצד זה לא הדיון). לאחר כמה ימים בשימוש של אייפון 5S התרגלתי לחיישן והוא נהפך חלק אינטגרלי מהשימוש שלי.

-בקשר לחיישן דופק, כשתתחיל להתאמן רציני ותתחיל לעקוב אחרי הדופק שלך כמו כל מתאמן רציני שמכבד את עצמו,לך תברר כמה עולה שעון דופק איכותי 500+ ש"ח!!. ועכשיו תשלב את זה עם הרצועות כושר של ,SONY או אז יש לך כאן מוצר מהפכני.

5. לי כרגע יש 3, והרכיב WIFI שלו מאפשר לי 65 MBS שבבדיקת מהירות זה יוצא לי בערך 31 מגה לשנייה,וכל זה רק בתנאי שאני מול הראוטר, אז למה שלא אשמח כשמציעים לי רכיב WIFI במהירות 200MBS שזה בערך 100 מגבייט לשנייה?!?!? כשהראוטר שלי משדר ב300 MBS,ובנוסף יש לך MIMO בגלקסי 5 שאם תברר קצת מזה תבין שזה מגדיל את הטווח של הWIFI בצורה משמעותית.

7. נכון צודק מגהרצים זה לא אומר כלום,ולכן אמרתי שה Z2 והS5 שווים בביצועיים,כמו אחוזים לפה או לשם זה זניח ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...