רוצים להיות טכנאי מחשבים ? לימודים חינמיים ! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצים להיות טכנאי מחשבים ? לימודים חינמיים !

VGA

Recommended Posts

שלום לכולם, *חשוב לדעת שההודעה הזאת לא למטרת פרסומת* אני לפני כמה שנים נתקלתי באיזה אתר שמאד עניין אותי, אתר

שמלמד "איך להיות טכנאי מחשבים" מתחיל מאפס ומגיע לרמה של הרכבה ופירוק מחשב וכמובן תיקון תקלות, בקיצור כל מה שטכנאי מחשבים צריך לדעת, האתר הזה הוא *אתר נדיר* אני גם יסביר למה, מכיוון שאין אף אתר/תוכנה באינטרנט שמלמדים מחשבים בצורה

כזאת (וכמובן בחינם), אני לא אמרתי שאם לומדים הכל אז אפשר כבר ללכת לראיון בהייטק, אבל בכל זאת אני ממליץ בחום.

האדם הזה (חגי) הוא אדם שהשקיע רבות בסרטוני ההדרכה !

כתובת האתר: http://www.lce.co.il/

בהצלחה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה שההודעה הראשונה שלך כאן בפורום, לפי טענתך, היא לא פרסומת אבל כבר בהתחלה אתה לא דובר אמת, כאשר באתר שלך אתה מוכר את המדריך שלך ב-5 ש"ח.

אתה מטעה פעמיים. הלימודים שלך לא חינמיים וההודעה הזו היא כן פרסומת - פרסומת לעצמך.

אין בעיה עם שאר הדברים שאתה מפרסם, למי שזה עוזר, מצוין, אבל רק הקטע הזה קצת "צורם".

נ.ב. העזרה שאנשים מקבלים כאן היא באמת בחינם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון האתר הזה הוא לא שלי ואני לא האיש שמלמד, דבר שני אתה לא צריך להתנפל אני פרסמתי את ההודעה רק מפני שהאתר עזר לי מאד ולכן רציתי להמליץ עליו לעוד אנשים ובקשר למדריך זה לא אומר שאתה צריך לקנות יש לך את כל מה שאתה צריך גם בלי המדריך, מקווה שהפנמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום כוונה לפגוע. קבל את התנצלותי הכנה.

כאשר משהו נרשם כאן לפורום וההודעה הראשונה שלו שולחת את הקוראים למקום שהוא מעין פרסומת עם אפשרות קנייה אז זה מוביל למחשבה שאם זה נשמע כמו ברווז ונראה כמו ברווז, אז זה כנראה...

זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום כוונה לפגוע. קבל את התנצלותי הכנה.

כאשר משהו נרשם כאן לפורום וההודעה הראשונה שלו שולחת את הקוראים למקום שהוא מעין פרסומת עם אפשרות קנייה אז זה מוביל למחשבה שאם זה נשמע כמו ברווז ונראה כמו ברווז, אז זה כנראה...

זהו.

יכול להיות שבקטע הזה אתה צודק, אבל כל השיעורים באתר חינמיים לחלוטין ! וזה שיש מדריך לקנייה זה לא אומר שהכל בתשלום.

בכל מקרה פרסמתי את האתר מכיוון שחשבתי שהאתר יוכל לעזור להרבה אנשים (לי אישית זה עזר מאד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בין הידע המצחיק הזה לבין היי-טק?

זה כמו שתרשום שרשיון נהיגה על קטנוע נותן לך ידע בהטסת מטוס.

עריכה:

דרך אגב, אותו חגי פתח משתמש בפורום הזה לפני משהו כמו שנתיים-שלושה. הוא לא פעיל כבר יותר משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די ברור שהאתר נועד לאנשים שלא נולדו כשהם יודעים איך להתקין מעבד, הוא אפילו טורח לומר את זה בכל עמוד באתר בערך. וכפי שנאמר פה כותב הת'רד האמור הוא לא בעל האתר לכן אני לא ממש מבין מה הקשר ל"רמה" של האתר או מה שלא יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר הזה נראה כמו אתר משנות ה-90.. גרפיקה מזעזעת.. חומר כל כך פשוט שאפשר למצוא אותו בכל מקום בחינם (ולמה הכותרת פה אומרת שבאתר זה חינם שזה בברור בתשלום?)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא נולד עם הידע הזה. ידע נרכש עם נסיון, מחקר ולימוד.

עדיין זה דיי עלוב להכניס תוכן (בלי קשר לאיכות ודיוק של מה שנכתב שם) כזה לפורום מחשבים.

דוכפי שנאמר פה כותב הת'רד האמור הוא לא בעל האתר לכן אני לא ממש מבין מה הקשר ל"רמה" של האתר או מה שלא יהיה.

יש לי ספק מסויים לגבי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...