הגדרות שמע ב-Media Player Classic - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרות שמע ב-Media Player Classic

Animor

Recommended Posts

שלום,

אני משתמש באוזניות Siberia V2 USB של , שאמורות לקבל ככניסה מספר ערוצים ולהשמיע virtual surround, כך הגדרתי אותן בדרייבר שלהן.

אני צופה בסרטים/סדרות עם Media Player Classic אבל נדמה לי שהוא מוציא שמע בסטריאו.

האם MPC אמור לזהות אוטומטית את אמצעי השמע ולהוציא בהתאם סטריאו/5.1/7.1? אם כן, איך אני מוודא שזה באמת קורה?

האם יש איזו הגדרה ידנית שצריך להגדיר על מנת שזה יקרה? אם כן, אשמח להסבר.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מנגן מקור שהוא 5.1 ? סרט MKV כלשהוא ? אם כן בטל בMPC את המיקסר והוא אמור להוציא מה שנכנס ללא עיבוד.

אבל מצד שני הVIRTUAL SURROUND הזה הוא נראה כמו 5CH STEREO אם כן זה אומר שזו מניפולציה על אות סטריאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני שמגיע על סטריאו, כי רוב המחשבים עם יציאת סטריאו, אם היה PASSTHROUGH רוב האנשים לא היו שומעים כלום על ההתחלה.

ההסבר הזה לא ברור לי. הורדתי את הסימון שעל enable mix, וניגנתי סרט דרך זוג רמקולים שמחוברים ליציאת הסאונד של לוח האם (החיבור הירוק מאחורי המחשב) - היה שמע, למרות שהסרט שניגנתי הוא DTS-HD 5.1. לפי מה שאתה אומר, לא הייתי אמור לשמוע דבר.

כלומר, גם אם מבטלים את ה-mix, אפשר לשמוע דרך , דרך פשוטים וכו'. ובכל זאת הגדרות ברירת המחדל של MPC הן mix + סטריאו, ודי מוחבאות, כך שאין הרבה סיכוי שמשתמש רגיל ידע איפה זה. משהו פה לא ברור לי.

שאלה נוספת: האם יש דרך לוודא באופן כלשהו כמה ערוצי שמע פעילים ולהאזין להם בנפרד? אולי תוכנה חיצונית או משהו בסגנון? מסקרן אותי למשל להפריד את הערוצים ולשמוע מה יש בכל אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסקרן אותי למשל להפריד את הערוצים ולשמוע מה יש בכל אחד מהם.

אתה יכול לעשות את זה בתוך ההגדרות של mpc-hc, בדף audio switcher יש הגדרה enable custom channel mapping, שם תוכל לעשות מה שבא לך אם תצליח להבין איך זה עובד. רק כדאי לזכור לבטל את זה אחר כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההסבר הזה לא ברור לי. הורדתי את הסימון שעל enable mix, וניגנתי סרט דרך זוג רמקולים שמחוברים ליציאת הסאונד של לוח האם (החיבור הירוק מאחורי המחשב) - היה שמע, למרות שהסרט שניגנתי הוא DTS-HD 5.1. לפי מה שאתה אומר, לא הייתי אמור לשמוע דבר.

כלומר, גם אם מבטלים את ה-mix, אפשר לשמוע דרך , דרך פשוטים וכו'. ובכל זאת הגדרות ברירת המחדל של MPC הן mix + סטריאו, ודי מוחבאות, כך שאין הרבה סיכוי שמשתמש רגיל ידע איפה זה. משהו פה לא ברור לי.

שאלה נוספת: האם יש דרך לוודא באופן כלשהו כמה ערוצי שמע פעילים ולהאזין להם בנפרד? אולי תוכנה חיצונית או משהו בסגנון? מסקרן אותי למשל להפריד את הערוצים ולשמוע מה יש בכל אחד מהם.

רציתי שתוודא ללא קשר לאוזניות כי אתה שומע 5.1 - אם יש לך רק 2 אז בסרט אתה לא אמור לשמוע דיבור כי הדיבור אמור לצאת לסנטר, תנגן 5.1 ופשוט תבדוק האם באמת אתה שומע 5.1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני , ביטלתי את ה-mix, ואני שומע דיבור.

כאילו ה-MPC תקוע על סטריאו.

ראיתי את ה-enable custom channel mapping, אבל זה נראה לי חורג ממה שאני רוצה. אני לא רוצה למפות את הערוצים באופן שונה מהמקור. אני פשוט רוצה ש-MPC יוציא 5.1 או 7.1, לפי הקובץ שאני מנגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...