חושש שיש בעיה בכונן קשיח - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חושש שיש בעיה בכונן קשיח

Yaniv

Recommended Posts

אז ככה, אתמול ניסיתי להעביר פרק של סדרה בגודל 3GB לדיסק און קי, חיכיתי למעלה מ30 דקות (בכל זאת DOK USB2), ברגע שהגיע ל70-80% קפץ הודעה שאומרת שאותו פרק לא נמצא (מהתיקיית מקור), בדקתי ואכן הוא שם.

ניסיתי שוב להעביר מחדש ושוב לקראת הסוף עשה אותה בעיה.

עריכה: אחי טוען כי הוא שיחק במחשב ביום חמישי והייתה נפילת חשמל בבית, מאז יש את ההודעות הקופצות האלה.

יש לציין שמותקן אצלי במחשב HDD Regenerator ובמהלך העברה שמתי לב שקופצת הודעה כזאת:

GvhbN0W.png

בהמשך השימוש שלי במחשב אני רואה שממשיכות לקפוץ הודעות כאלה, הורדתי את התוכנה Hard Disk Sentinel ובנתיים היא ממשיכה לפעול:

RoPA4ue.png

שאני מנסה להעביר ממחיצה D למחיצה C את אותו פרק בגודל 3GB המהירות נעה בסביבות ה17-30MB ולא יותר מזה, אותו דבר אם אני מעביר בתוך המחיצה עצמה ולא ממחיצה למחיצה.

מה לעשות?

c7KqRww.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני מתחיל עכשיו לעשות.

תוכל להביא לי את התוכנה של היצרן? ניסיתי לחפש ולא מצאתי.

עריכה: מה שמצאתי הוא: http://www.hgst.com/support/downloads אבל זה לא מזהה לי את הכונן קשיח, אך מזהה לי אחר שחיברתי מסוג IDE לפני כמה דקות לצרכי גיבוי, אני חושב שהוא לא תומך בSATA...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לאחר סריקה של 31 שעות התוכנה הביאה לי הודעה במהלך תיקון של הסקטורים שרשום "0x70 Defective Device" אך זה נשמע לי מוזר מאוד כי הכונן עובד והכל אבל טיפה איטי, אולי זה סתם התראת שווא ואני אוכל לפתור את זה בפרמוט מלא של הכונן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...