לא לגיוס חרדים! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא לגיוס חרדים!

פילון153

Recommended Posts

כי אין להם מה להועיל בשמירה על גבולות מדינת ישראל. אלה הם שיבואו להחתים כרטיס בצבא וללכת ועל מידת הנאמנות שלהם אין על מה לדבר. מה שכן, יש להפסיק כל תזרים של מזומנים לכיוונם. אז תראו איך נכה מאה אחוז יכול לרוץ..

http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?EntryId=2843439

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא לא נגייס בנות , לא נגייס בנים עם פרופיל עורפי גם על הדרך ...

אני לא קונה את הבולשיט הזה שאין להם איך לתרום .. שינקו עלים בבסיסים במקום עובדי רסר , שיעשו מטבח במקום הטבחים שעושים שבוע - שבוע.

בטח שלא נגייס אותם על פי רצון עם משכורת של 4 ספרות מינימום ורק עוד 4 שנים [ על פי החוק החדש ] .

מה שכן אתה צודק , אם הם לא יכולים לתרום בצבא , והמדינה הזאת די מבוססת על הצבא , אז למה הם כאן ומקבלים כספים ? בוא ניפרד מהם יפה לשלום וכל אחד ידאג לעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לגייס כמו את כולם

2. בלי בסיסים מותאמים (ללא בנות או כל דבר דומה). שישרתו בבסיסים הקיימים תחת הכללים הקיימים

3. אם יוצרים חוקי ת"ש שאמורים לפתור בעיה מסויימת, החוקים אמורים להיות מנוסחים בלי כל התייחסות להיותו של חייל חרדי או בכלל למאפיינים דתיים של החייל או המקום שבו הוא משרת. וזאת על מנת שאם חיילים חרדים ולא חרדים עונים לקריטריונים מסוימים הם יקבלו את אותו ת"ש באותה צורה בלי הפלייה

אני לא רואה למה שחייל חרדי לא יוכל לעשות משהוא שחייל אחר יכול, ובאותם תנאים. אם התנאים הם בעיה ניתן לשפר אותם ויש לשפר אותם בשביל 2 החיילים במידה שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי לא לזלזל בטבחים צבאים ...

ורק לרקורד זה היה 5-9 5-9 ואז שבוע שבוע ...

עם היתי גר קרוב היתי יכול גם להבריז בלילות

בכל מקרה ,בעניין החרדים והצבא ,אין מה לעשות הם מתרבים מאוד מהר ,וחלקים גדולים מהאוכלוסיה הזאת לא עובדת

הנזק למדינה הוא עצום ,חלק עובדים בשחור וחלק בכלל לא

הרבה דירות של הדיור הציבורי נתפסים על ידי משפחות חרדיות

להרבה מהם הנחה גדולה בארנונה

כל העניין של הצבא או שרות אזרחי -נועד לדעתי להרגיל אותם להתחיל לעבוד ,הציבור החילוני יכל לסחוב על הכתפים מיעוט קטן

הם מזמן לא מיעוט קטן

ואין ברירה -צבא ועבודה ,בדגש על עבודה ,זה דבר שחיב לקרות

הם לא נכים ולא חולי נפש ולא קשישים ,וכן קשה ליגמל מהפיטמה עם החלב ,שהמדינה העניקה להם עשרות שנים

אבל זה חיב ליתבצע ,לא רוצים ? בבקשה נחלק את לשתי חלקים ,חלק חרדי וחלק דתים וחילונים וערבים

במדינה חרדית תאורטית כזאת ,החרדים יעבדו כמו חמורים ,או ימותו ברעב ומחלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם חייבים ללכת לצבא ולכל דבר אחר שהוא חובה

הצבא זה המנגנון הכי טוב לחיבור בין אוכלוסיות שונות.

ואז כמו שאמרו יפתח בפניהם שוק העבודה. ולא יצטרכו כמו היום לעבוד בשחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשבו שעוד במהלך החיים שלכם , יש סיכוי שיהיה רוב דתי וחרדי במדינה , עם אחוז גבוה של ערבים , ומיעוט חילוני.

בערך 40 אחוז חרדים , 30 אחוז ערבים , ושאר 30 האחוז יהיו חילונים ודתיים לאומיים.(עם יתרון לדתיים).

למה אני אומר סיכוי , שהרי אם המצב ימשך כמו שהוא היום זה המצב שיהיה בעוד 50 שנה (או קצת יותר) , בגלל שצריך לבוא שינוי במצב , אחרת זה מה שיהיה.

באופן אישי אין לי בעיה לא עם חרדים ולא עם ערבים , אבל אני עדיין לא רוצה לחיות במדינה שבה הם רוב.

רוב דתי יציין את סיום הדמוקרטיה והחזון הציוני , כי אז המדינה תהיה תאוקרטיה.

רוב האנשים החילונים אומרים ש"אני לא מסכים עם אף מילה שאתה אומר אך אלחם עד טיפת דמי האחרונה על זכותך לדבר".

אבל מבחינת רוב הדתיים זה , "אני אנסה להציל לך את העולם הבא , ולכן אני אכריח אותך לשמור על חוקי הדת".

האם אתם תהיו מוכנים לחיות במדינה שבה אין לכם זכות דיבור , האינטרנט והעיתונות מצונזרים , אין באמת חופש דיבור ותנועה ועוד?

אני מכיר דתיים שלא היו מוכנים לחיות במדינה כזאת (אבל הם עדיין ישאלו את הרב ויבחרו במפלגה דתית...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע עם אני יהיה חי בכלל עוד 50 שנה

בגיל 85 ,לא יודע עם יענין לי את הביצים מי בשלטון ,עם אני יהיה קים בכלל

בגדול כבר הרבה הרבה לפני אני מקווה להגר למדינה שתיהיה יותר ידידותית ,למזדקנים מערבים

כמו שתאילנד היום לדוגמה

למה לי בגמלאות לישאר פה בכלל ? למה לא לעבור למדינה שהכסף יאפשר לי איכות חיים גבוה בהרבה ?

מדינה שגולדיגריות מקומיות יראו באחד כמוני כעשיר (יחסית למקום)

אני לא יודע מה יוליד היום ,ולא יודע עם זה יצא לפועל ,אבל מה שבטוח ,עוד 50 שנה זה כבר לא יהיה עניני מי שולט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

quantum03 , אתה צודק אבל 2 דברים :

1.איך זה קשור לנושא ?

2.מה אפשר לעשות ? גטאות ?

1.תחשוב איזה יהיה לך כשמאגר הגיוס שלך בנוי מפחות מ30 אחוז מהאוכלוסיה.(נשים דתיות , גברים דתיים עושים שירות קצר יותר , נשים חילוניות...)

2.להפריד דת ממדינה , ולחנך לשילוב באוכלוסייה + הקטנת הריבוי הטבעי של האוכלוסיות הבעייתיות.

---------------------------------------------------------

^אולי זה לא יהיה עניינך מי שולט , אבל לאנשים אחרים זה כן משנה , וגם לילדים \ נכדים של אנשים שהיום עוד צעירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.תחשוב איזה יהיה לך כשמאגר הגיוס שלך בנוי מפחות מ30 אחוז מהאוכלוסיה.(נשים דתיות , גברים דתיים עושים שירות קצר יותר , נשים חילוניות...)

מה זה משנה מה האחוז של האוכלוסיה מגויס? מה שמשנה זה הכמות (שתגדל כי גם ל"ציבור המתגייס" יש ריבוי טבעי חיובי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על אחוז התגייסים בפועל , אלא המאגר ממנו אתה בוחר את הטובים.

חוץ מזה שבמצב כזה שרוב האוכלוסיה יהיה דתי וערבי , אז כבר קשה לי לדמיין איזה חילוני עוד יטרח להישאר פה או בכלל להתגייס לשמור עליהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כאשר הדת היא מדינית והמדינה דתית, זהו הביטוי הקיצוני ביותר של רעיון התיאוקרטיה (שלטון האל) שבשמו משתלטת הדת על המדינה"

ברוך שפינוזה 1673

אם אתם לא שמתם לב, כבר עכשיו אנחנו נמצאים בבעיה חמורה מכל הבחינות הקשורות לחרדים. אנשים המתכחשים למדינה באופן גורף ולכל דבר שאינו דתי לא יתגייסו ויהיו "דבקים במטרה". הרי הם יקבלו הטבות מפליגות, שירות שאינו מלא ויכול להיות שהם יעלו לנו הרבה יותר מעכשיו.

אני חושב שיש לסגור להם את הברז וכמו גדולים הם יצאו לעבוד או שיתחילו לקבץ נדבות. כך או כך, יותר חשוב לי שהם לא יקבלו אגורה שחוקה ממני. הבעיה היא שהמדינה משתפת איתם פעולה ולא ממש רוטצה לגייס אותם. זה קורה בגלל ספין פוליטי שמנסה לעשות יאיר לפיד. נתניהו, בנט וכל שאר הימין לא היו מעזים להעלות סוגייה שכזאת על הפרק. זה קשר שלא ניתן להפריד ימינים ודתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, זה רק אני או שפילון משתמש בפורום הזה כדי לקדם את הבלוג שלו?

זה לא רק אתה. בנוסף נורא קל להכנס לויכוח פה, אז זה עוד בונוס.

וכן, שחרדים לא יעשו . אבל שלא יקבלו בנוסף כל מני קצבאות + הנחות + תקציבים.

אין ארוחות חינם במזרח התיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...