מבקש המלצה למפרט מחשב לגיימינג עד 3K (ללא כוננים קשיחים, כרטיס מסך וציוד היקפי) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למפרט מחשב לגיימינג עד 3K (ללא כוננים קשיחים, כרטיס מסך וציוד היקפי)

sadotd

Recommended Posts

. מה התקציב המקסימאלי?3k

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?לחסוך במה שאפשר אבל לא על חשבון הביצועים

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?עדיף שלא-אם חייבים אז ~ 100ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?גיימינג, ואופיס ואולי בעתיד גם תוכנות עריכת קלות

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב: אני מכוון למשחקי FPS החדשים שיצאו כבר ולאלה שיצאו בקרוב GTA IV, 4, COD Ghosts, Splinter Cell: Blacklist

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). יש ברשותי מסך סמסונג 22" (SyncMaster 2243BW) בעתיד ארצה לשדרג למסך חדש יותר 24" עם פאנל (אשמח להמלצות -מחוץ למסגרת התקציב שנתתי בסביבות ה 1000 ש"ח+-)

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?גבוהות+

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)?לא כרגע (אשמח להמלצות למסך כפי שפירטתי למעלה).

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא לכלול כרטיס מסך- ברשותי כרטיס high-end HD5870 ישן יחסית שעובד מצויין - בעתיד כניראה אשדרג אותו לכרטיס "מדיום" בטווח ה 700-800 ש"ח, כמו כן אין צורך בכונן אופטי וכונני HHD

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)?8

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות הרכבה בחנות

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? הרצליה\נתניה\רעננה - העיקר מחנות אמינה וזולה יחסית

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). צריך חיבור eSATA, USB3, אני מעוניין בהרבה זיכרון ובכונן 120GB למע' ההפעלה האם מומלץ הסמסונג 840?

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? ​כן לכרטיס מסך שיוחלף כשזה יקרטע ומסך 24"

קודם כל תודה לפורום המצויין ולכל המתייחסים,

יש לי מחשב ישן שאני מעוניין לקחת ממנו חלק מהחלקים את הכוננים הקשיחים 2 סה"כ, הצורב וכרטיס המסך.

יש לי דיסק גיבוי חיצוני שמחובר ב eSATA ואחד נוסף ב USB

אני צריך הרבה כי תמיד פועלים אצלי הרבה דברים ברקע - האם מומלץ 16GB

אשמח לקבל גם מפרטים של וגם של לפי יחס עלות-ביצועים - מה שיותר משתלם.

חשוב לי שספק הכח יוכל לתמוך גם בכרטיס הנוכחי שלי שהוא פחות חסכוני.

אני מעוניין במארז סולידי-נקי, שקט ומאוורר: אין צורך בחלונות ולדים צבעוניים-כן חשובה לי גישה נוחה לחיבורים קדמיים ועליונים.

אני מודה מראש לכל מי שיסייע-תודה רבה. :yelclap:

נ.ב. אודה לכם אם תוכלו "על הדרך" להמליץ על מסך 24 איכותי ולא יקר שילך טוב עם המחשב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את המפרט הבא - אודה לכם אם תחוו דעה אם זה בכיוון,

בחרתי את הרכיבים רק על בסיס המחיר-אין לי מושג אם הם איכותיים מספיק או לא, מיותרים ואפשר משהו עדיף וזול יותר, או אם זה ישרת את מטרותי בצורה הטובה ביותר-אשמח לכל הצעה\תיקון אחר..

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i5 4570 3.2Ghz (3.6Ghz Turbo) LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪895

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev 2

כמות: 1 - מחיר: ₪123

לוח אם:

Gigabyte B85M-D2V LGA1150

כמות: 1 - מחיר: ₪302

מארז:

באנדל - Define Mini + Seasonic 550W RT 80+GOLD - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪699

קירור למארז:

Asetek Vapochill 120cm Fan (Panasonic OEM)

כמות: 1 - מחיר: ₪50

זיכרון:

Corsair 4GB Kit 2X2GB DDR3-2000 CL9

כמות: 1 - מחיר: ₪351

קשיח למחשב שולחני:

Samsung SSD 840 EVO 120GB SATA3 2.5 inch

כמות: 1 - מחיר: ₪483

סה"כ: ₪2903

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2845 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/fxkeu36n

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מפרט שמעט עדיף. הוא כולל לוח-אם עם מגוון גדול יותר של יציאות, הורדתי את המאוורר הנוסף ששמת (2 מאווררים מספיקים למערכת שכזו) וזכרון בסטיק אחד של 8 ג'יגה - זה לא כזה חכם לסתום כבר עכשיו את 2 חריצי הזכרון היחידים שיש לך. אמליץ לך לשאול בחנות אם כרטיס המסך שלך יכנס במארז הנ"ל (אם כי בד"כ אין בעיה).

מעבד:

Intel Core i5 4570 3.2Ghz (3.6Ghz Turbo) LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪895

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev 2

כמות: 1 - מחיר: ₪123

לוח אם:

Gigabyte GA-H81M-HD3 Front USB3

כמות: 1 - מחיר: ₪289

מארז:

באנדל - Define Mini + Seasonic 550W RT 80+GOLD - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪699

זיכרון:

Crucial 8GB DDR3 1600Mhz 1.5V CL11 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪330

קשיח למחשב שולחני:

Samsung SSD 840 EVO 120GB SATA3 2.5 inch

כמות: 1 - מחיר: ₪483

סה"כ: ₪2819

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2763 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/zyeh6wp2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה :-),

רציתי לדעת האם המפרט הזה המשודרג יתאים לצרכים שלי שביקשתי ואוכל לשחק בהגדרות גבוהות בלי שהמחשב יחנק והאם באמת המארז הזה שקט סולידי ואיכותי מספיק-האם יש לו כניסת eSATA?.

כ"כ במידה ובאפשרותי "לבזבז" את כל הסכום האם כדאי לי לשדרג או להוסיף איזה מרכיב נוסף במסגרת ה300+- ש"ח הנוספים שיש לי או שזה לחלוטין מיותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...