להסתפק במעל הממוצע או להסתכן במבחן חוזר? - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להסתפק במעל הממוצע או להסתכן במבחן חוזר?

יניב51

Recommended Posts

שלום לכולם :)

כמו שאר האקדמאים כאן אני בתקופת מבחנים, לומד מדעי המחשב שנה א'.

סתם רציתי לדעת מה אתם הייתם עושים..

במבחן הראשון ( אלגברה לינארית 1 ) שבבית היו לי אחוזי הצלחה גבוהים מאוד, קיבלתי 84, כשכמעט חצי קורס קיבל 85+.

מבחינת יכולת אני מאמין בעצמי שאני מסוגל. הקטע זה שאם ניגשים למועד ב', כמו שאתם יודעים, לוקחים את הציון האחרון כך שאני יכול גם להסתכן שיביאו איזה מבחן ממש קשה ( וע"פ המבחנים משנים קודמות שמתי לב לקושי רב יותר במועדי ב', או שזה פסיכולוגי ).

על פניו ניראה שגם במבחן השני ( מתמטיקה בדידה 1 ) אני כניראה אקבל ציון דומה, ופה אם אני אקבל ציון דומה בגלל שהמבחן לדעתי קשה יותר אני לא אחשוב על זה.

האם הייתם לוקחים סיכון וניגשים למועד ב' או מסתפקים בלהיות מעל הממוצע ופשוט להמשיך כרגיל וכמובן כמו תמיד לכוון כמה שיותר גובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב שתוכל לקבל ציון גבוה יותר, לך על זה. אחרת זה לא נורא במיוחד - יש קורסים קלים יותר שיעלו לך את הממוצע.

כשאני עשיתי את הקורס, הממוצע אצלינו היה 73 אחרי מועד ב'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב שתוכל לקבל ציון גבוה יותר, לך על זה. אחרת זה לא נורא במיוחד - יש קורסים קלים יותר שיעלו לך את הממוצע.

כשאני עשיתי את הקורס, הממוצע אצלינו היה 73 אחרי מועד ב'.

איפה אתה למדת?

הקטע שנגיד שנה שעברה יש מעל 40 נכשלים בקורס וממש מעט עברו את ה 85 לעומת הסמסטר הזה.

לגבי הקורסים הקלים יותר שיעלו - בסמסטר הזה לפחות אני מקווה להוציא מצויין במבוא ( C שהמבחן עצמו לא כזה קשה ) ובאינפי 1 לקוות ל 80+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...