האקר מחפש עבודה ! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האקר מחפש עבודה !

HDfree

Recommended Posts

שלום, אני נרשמתי לפורום למטרה אחת למצוא עבודה ! אני מאד אשמח אם מישהו ימליץ לי על עבודה בתחום המחשבים/האקינג.

אני האקר בעל כובע שחור, ויש לי הרבה ניסיון עם מחשבים. למה לא מצאתי עבודה עד עכשיו ? מהסיבה הפשוטה : אני רק בן 16, ואני

לא ממש בטוח שאם אני אלך לראיון עבודה בהייטק אני התקבל. אם מישהו יכול להמליץ לי על עבודה טובה, שלא מסתכלים על הגיל,

אני מאד אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
שלום, אני נרשמתי לפורום למטרה אחת למצוא עבודה ! אני מאד אשמח אם מישהו ימליץ לי על עבודה בתחום המחשבים/האקינג.

אני האקר בעל כובע שחור, ויש לי הרבה ניסיון עם מחשבים. למה לא מצאתי עבודה עד עכשיו ? מהסיבה הפשוטה : אני רק בן 16, ואני

לא ממש בטוח שאם אני אלך לראיון עבודה בהייטק אני התקבל. אם מישהו יכול להמליץ לי על עבודה טובה, שלא מסתכלים על הגיל,

אני מאד אשמח.

לפי איך שאתה מתאר את עצמך, http://en.wikipedia.org/wiki/Black_hat_hacking#Black_hat אתה לא נחמד בלשון המעטה, למה שנעזור לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שמישהו ירצה להעסיק אותי (אני מתכוון לחברות גדולות), אני התכוונתי שאם יש מישהו פרטי שצריך עוזר אני אשמח.

ואני עכשיו בתקופה שאני צריך כסף, ואני חושב שיש לי ידע עצום במחשבים ובהאקינג, אני עשיתי הרבה שטויות בחיים שלי (הרבה דברים פליליים), יש לי iq גבוה במיוחד.

זה הניסיון שלי ! אני לא התכוונתי לומר שאני רוצה לעבוד בלפרוץ לבנקים ולמחשבים, אלא התכוונתי שאני יוכל לעבוד אצל מישהו פרטי בתור עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שמישהו ירצה להעסיק אותי (אני מתכוון לחברות גדולות), אני התכוונתי שאם יש מישהו פרטי שצריך עוזר אני אשמח.

ואני עכשיו בתקופה שאני צריך כסף, ואני חושב שיש לי ידע עצום במחשבים ובהאקינג, אני עשיתי הרבה שטויות בחיים שלי (הרבה דברים פליליים), יש לי iq גבוה במיוחד.

זה הניסיון שלי ! אני לא התכוונתי לומר שאני רוצה לעבוד בלפרוץ לבנקים ולמחשבים, אלא התכוונתי שאני יוכל לעבוד אצל מישהו פרטי בתור עוזר.

כדי שאוכל להפנות אותך לאדם המתאים (במידת הצורך) זה לא מספיק שתציין שיש לך IQ גבוה, אתה צריך לפרט כישורים.

אף אחד לא ישלם לך משכורת סתם כי אתה חכם, וגם אף אחד לא מחפש סתם "עוזר" כללי - אלא מחפשים דברים ספציפיים יותר.

גם רקע פלילי לא יעזור לך כל כך בעולם התעסוקה (זה לא ירשים אף אחד, אולי למעט חברות אבטחת מידע, וגם שם לא ברור מה תהיה ההתייחסות לזה).

לכן תיאלץ לתת דוגמאות ספציפיות לדברים שיש לך בהם ידע או נסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מנת משכל כל כך גבוהה וידע במחשבים , מאיפה צץ לך הרעיון הגאוני לפרסם באינטרנט שאתה עוסק בפלילים?

הרי אם אתה כל כך מבין במחשבים אתה צריך לדעת שכתובת הip שלך ידועה.

ונניח שאתה השתמשת בפרוקסי , עדיין אתה מעוניין שמישהו יציע לך עבודה , מה שאומר שאתה מעוניין לחשוף את השם שלך.

מישהו פה בקלות יכול להיות שוטר ולהביא אותך להתוודות על המעשים שלך.

אז או שאתה לא חכם במיוחד , או שאתה טרול ואין לך ידע בכלום , ובמיוחד מחשיד שאתה מדגיש כל הזמן שאתה האקר , ועוד האקר כובע שחור...ילד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מנת משכל כל כך גבוהה וידע במחשבים , מאיפה צץ לך הרעיון הגאוני לפרסם באינטרנט שאתה עוסק בפלילים?

הרי אם אתה כל כך מבין במחשבים אתה צריך לדעת שכתובת הip שלך ידועה.

ונניח שאתה השתמשת בפרוקסי , עדיין אתה מעוניין שמישהו יציע לך עבודה , מה שאומר שאתה מעוניין לחשוף את השם שלך.

מישהו פה בקלות יכול להיות שוטר ולהביא אותך להתוודות על המעשים שלך.

אז או שאתה לא חכם במיוחד , או שאתה טרול ואין לך ידע בכלום , ובמיוחד מחשיד שאתה מדגיש כל הזמן שאתה האקר , ועוד האקר כובע שחור...ילד...

אילו רק היית מבין על מה אתה מדבר......... דביל, זה באמת לא נראה לך מוזר שאני מפרסם פה את ההודעות שלי ?

אתה צריך להבין שאם אחד כמוני מפרסם פה את ההודעות שלי, אז כנראה שלא יתפסו אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

לא יפה... (milford)

פותח הדיון - מה שאתה עושה הוא יריה באפלה - הסיכוי שמישהו כאן בפורום יסייע לך במציאת עבודה הוא די קטן.

לא משנה עד כמה אתה חכם\יודע אתה משווק את עצמך והערוץ הזה הוא לא בדיוק למציאת עבודה

מה שאני כן ממליץ לך - תפנה למספר חברות לא"מ - יש לא מעט כאלה - תגיע אליהם פיזית תבקש פגישה - קצת "חוצפה" לא הפריע לאף אחד

כמיהשו שבגילך כבר תחזק מספר (עוד בימי נובל העליזים) לאחר שעות ביה"ס \ בחופשות אני יודע שזה אפשרי - צריך קצת "ביצים" וחוצפה.

בהצלחה גדולה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, אני פה משהו שלדעתי הוא מיותר, אבל בשביל הסיכוי הקטן שאתה יודע על מה אתה מדבר, האם אתה יכול לתת דוגמה אחת למה פרצת?לחילופין, אני מבקש שתפרוץ לחשבון שלי באתר (לא לאתר, לחשבון שלי באתר) ותפרסם הודעה מזוייפת בשמי, נניח "My name is Inigo Montoya, you killed my father, prepare to die". ההודעה צריכה להיות בבדיון הזה. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, אני פה משהו שלדעתי הוא מיותר, אבל בשביל הסיכוי הקטן שאתה יודע על מה אתה מדבר, האם אתה יכול לתת דוגמה אחת למה פרצת?לחילופין, אני מבקש שתפרוץ לחשבון שלי באתר (לא לאתר, לחשבון שלי באתר) ותפרסם הודעה מזוייפת בשמי, נניח "My name is Inigo Montoya, you killed my father, prepare to die". ההודעה צריכה להיות בבדיון הזה. בהצלחה.

נו באמת, חביבי - זו משימה להאקרים עם כובע ליצן, לא עם כובע שחור.

הוא פורץ רק למערכות ביטחוניות של נאט"ו או של רוסיה/סין, לא לחשבונות בפורומים....

:biglaugh:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...