לימודי MCSA + CCNA במכללת IITC - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לימודי MCSA + CCNA במכללת IITC

QWERRREWQ

Recommended Posts

שלום חברים,

אני חושב ברצינות על לימודי הסמכת MCSA + CCNA במכללת IITC ברמת גן, המרצה יהיה כנראה דניאל ניאזוב.

מישהו יודע לומר לי חוות דעת על המקום ועל המרצה באופן ספציפי ?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה אתה צריך את ההסמכות האלו?

-כדי שיהיו לי עוד כמה שורות בקו"ח שיהוו תוספת טובה לניסיון שיש לי בסביבת ורשתות מקומיות ויעזרו לי לשדרג את עצמי בעבודה בהמשך (-עד עכשיו עבדתי פרטי, עכשיו אני רוצה לעבוד כשכיר במקום שניתן להתקדם בו).

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם

multicore...

ההסמכות האלה הן לא יותר משורה בקו"ח, שלאף מראיין זה לא ישנה אם לא יהיה לך ניסיון בעבודה.

אם אתה מתעקש על הקורס.. תחפש מכללות קטנות יותר (לא כמו IITC וג'ון ברייס שהן ממש יקרות!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם

multicore...

ההסמכות האלה הן לא יותר משורה בקו"ח, שלאף מראיין זה לא ישנה אם לא יהיה לך ניסיון בעבודה.

אם אתה מתעקש על הקורס.. תחפש מכללות קטנות יותר (לא כמו IITC וג'ון ברייס שהן ממש יקרות!)

תודה על התגובות, אבל באמת קשה לי להבין - ברור לי שאתם מבינים יותר ממני אבל קורות חיים כמו שלי שיש בהם כבר ניסיון לא תוסיף להם תעודה למשקל ? זה באמת רק נייר שמשלמים בשבילו 15,000 שקל וזהו ? קשה לי להאמין.

אשמח לתגובותיכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה חתיכת נייר ש(לא) עולה 15 אלף שקל. הכסף שמוסדות הלימוד מדורשים על הקורסים זה הבזבוז.

עיינת בחומר שנלמד שם?

כן עיינתי, מדובר בעיקר על לימוד התקנה ותחזוקה של 2008\2012 WINDOWS Server ומערכות Cisco הבסיסיות.

ואם כבר מדברים, לגבי עבודה, אני, שעד היום עבדתי עם לקוחות פרטיים כטכנאי בסביבת חומרה סטנדרטית ובסביבת כדי להגיע לתפקידים בכירים (בעוד כמה שנים טובות) בתחום הסיסטם ואבטחת מידע, איפה להתחיל ? - ב HELPDESK, או במקום אחר כטכנאי שירות ? מה עדיף?

תודה רבה שאתה עונה לי עד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...