מחפשת המלצה לאוזניות on-ear עד 100$ - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפשת המלצה לאוזניות on-ear עד 100$

hamutaln

Recommended Posts

שלום לכולם,

אשמח להמלצתכם. עד היום השתמשתי באוזניות Koss KSC74 Portable, הייתי מבסוטה מאוד מהצליל שלהם, אבל נכון לכרגע הן שבקו חיים (כבר פעם שנייה), אז החלטתי להשתדרג. אני מחפשת שהן לא in-ear כי זה לא נוח לי ומציק באוזן, כשהדברים החשובים לי: בס איכותי (אני מאזינה בעיקר למוזיקה אלקטרונית, לרוב טרנס), בידוד טוב מהסביבה (אני משתמשת בהם הרבה בדרכים, וגם ככה השמיעה שלי כבר לא משהו, אז חשוב לי שאני לא אצטרך להשתמש בווליום מטורף), ושיהיו עד כמה שאפשר קומפקטיות וניידות (אני יודעת שזה קצת מתנגש עם הצורך לבידוד, אבל עד כמה שאפשר להגיע לפשרה בין השניים, כי כמו שאמרתי אני משתמשת בהם בעיקר outdoors). התקציב שלי עד 100$ פלוס מינוס.

הצעות והמלצות יתקבלו בברכה.

שבוע טוב!

עריכה: לא חייבות להיות on-ear, אפשר גם over-ear/ closed-ear או איך שקוראים לזה (ואולי אפילו עדיף), או כל סוג שהוא לא in-ear.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JVC HA S500 מאיביי , המחיר סביב 50-60 דולר ונותנות תמורה נהדרת למחיר, ביקורות נהדרות בכל הפורומים, מאוד מוזיקליות ומהנות, באס עמוק אך לא חזק מדי

בארץ יש את K518 AKG ב 200 ש"ח, באס מודגש ואטימה טובה

אם כי יש תלונות שהן לוחצות על הראש ואחרי זמן מסויים נהיות לא נוחות. אפשר לתקן את זה עם מתיחה של הקשת

עד 100 דולר אני לא מכיר שיתנו יותר משני אלה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפשי אודיו טכניקה M50 ביד שניה

מאז הבלאק פריידי חלה אינפלציה של האוזניות הנל וכעת הרבה מוצעות למכירה

לשם אינדיקציה על המחיר, בבלאק פריידי מכרו ב 400 , מחיר מומלץ הוא 650 (עכשיו המחיר בזאפ הרבה יותר גבוה)

אופציות נוספות

koss pro dj100

UltraSone HFI-450

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...