בעיות חילוץ קבצי RAR - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות חילוץ קבצי RAR

djishay

Recommended Posts

לתשומת לבכם, לפני שפרסמתי את הנושא הזה קראתי המון על הבעיה ועדיין לא קיבלתי פתרון לבעיה שלי.

אז ככה, כשאני מחלץ קבצי RAR גדולים, בדרך כלל מעל 3-4 ג'יגה יש שגיאה, שמדברת על VOLUME, הכרך מקולקל...

אני לא מפרט כי אני מתאר לעצמי שמי שיענה לי כאן כבר מבין מה השגיאה...

בגלל הבעיה עשיתי :

1. פירמוט נקי עם ווינדוס 8.1 מקורי.

2. קניתי הרדיסק חדש (היחיד שעובד כרגע במחשב)

3. חבר שלי התקין אצלו (שעבד חלק !) והביא אליי גם את הקובץ ISO וגם את הקבצים מחולקים לקבצי RAR, בחילוץ של הקבצי RAR קרתה השגיאה הרגילה ובהתקנה של המשחק גם הייתה שגיאה, שהקובץ דפוק...

עשיתי את כל זה כדי לוודאות שאין בעיה בהרדיסק (קניתי הרדיסק חדש)

והעתקתי ממנו את המשחק (כדי לוודאות שאין בעיה באינטרנט)...

וגם עשיתי פורמט כדי לוודאות שזה לא בעיה בווינדוס...

אני אובד עצות, מישהו שבאמת מבין יכול לעזור ?

תודה מראש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומחים אמיתיים מסתכלים על כל הפרטים שהמשתמש מציין בשאלה.

3. חבר שלי התקין אצלו (שעבד חלק !) והביא אליי גם את הקובץ ISO
Warez, Hacking, Cracks, ותוכן לא חוקיות הם לא נושא לדיון בפורום ואין לפרסם דיונים או הודעות בעלי תוכן זה. הכוונה היא אפילו לא לציין שמות של קבצים מסוג זה, ובטח שלא הורדות ישירות או דרך כל תוכנה אחרת.

כאן הבעיה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שהוא אמר שמדובר בחילוץ מקבצי RAR ובגדלים של כ-4GB, כלומר ממה שכתוב בהודעה הראשונה אני מבין שזה קורה בכל קבצי ה RAR ולא רק עם המשחק הנ"ל. אילו היה מדובר רק על קובץ ה ISO הנ"ל, אז היה ניתן להסיק שקובץ ה ISO פגום או שיש בעיה בהתקן המדיה בעזרתו הוא מעביר את הקובץ למחשב (כונן אופטי לא תקין, DoK פגום וכד'), אבל זו לא הבעיה שצויינה (ואם כן - אף אחד לא יעזור לו פה).

לכן אני המחשבה הראשונה שלי הייתה שהבעיה היא במערכת הקבצים - אולי הוא משתמש במערכת קבצים מסוג FAT32, שלא תומכת בקבצים גדולים.

גורמים אפשרים אחרים הם בעיית תוכנה (כפי ש KAKADU999 הציע - אולי הוא משתמש בגירסה לא מעודכנת של Winrar, שלא מסוגלת לטפל בקבצים שיוצרו ע"י גירסה חדשה יותר), בעיה בזיכרון או/ו בדיסק הקשיח (פחות סביר, כי אז הוא היה נתקל גם בבעיות אחרות, אבל תמיד מומלץ לבדוק גם את הזיכרון וגם את הדיסק הקשיח) או אפילו בעיה במעבד (המעבד מייצר שגיאות ולכן חילוץ קבצי ה rar כושל).

@KAKADU999

נכון, כנראה אי אפשר להתקין את 8 (וגם לא את 7) על מחיצה שאינה מפורמטת ל NTFS, אבל הדבר אינו מונע יצירת מחיצות נוספות שמערכת הקבצים שלהן היא FAT32, ואולי למחיצה כזו הוא מנסה לחלץ את הקבצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

smalul

זה בטוח NTFS

------------------------------------------

OR2OOO

זה פורום מחשבים, לא ליצנים

roeesnir כנ"ל לגביך...

------------------------------------------

KAKADU999

זכרונות נבדקו ע"י טכנאי מחשב, ווינראר בגירסה מעודכנת

---------------------------------------------------------------------------

agent__smith

לא ממש הבנתי מה לעשות אחי, בכל מקרה זה קרה עם הרבה קבצים גדולים שהורדו מהאינטרנט

--------------------------------------------------------------------------

AvlK

אפשר הסבר טיפה מפורט ? :)

-------------------------------------------------------------------------

תאמינו לי שהרבה דברים נבדקו לפני שכתבתי את ההודעה כאן, אז אני מבקש מהליצנים, אתם לא חייבים להגיב...

תודה רבה לכל מי שהגיב ברצינות וניסה לעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...