אי אפשר לכבות את המחשב - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי אפשר לכבות את המחשב

dorlevy

Recommended Posts

לפני בערך שבועיים אני לא יכול לעשות ריסטרט או לכבות את המחשב דרך הווינדוס אלא ללחוץ על הכפתור כיבוי 6 שניות או ללחוץ על הכפתור ריסטרט. אני לא יודע למה אבל זה משגע אותי אז אם יש מישהו שיכול לעזור לי...

בתודה,

דור לוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך אז אני מהמר שזה איכשהו קשור לקובץ שהורדת מקאזה. זה גם קרה לי פעם, ואם זה לא קשור לקאזה אז בכל מקרה זאת אותה הבעייה שהייתה לי ורק פירמוט והתקנה מחדש של פתר את הבעייה. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי ממהר לפרמט..

קודם שיתן יותר פרטים אחרי זה נחשוב מה יכול לעזור..

פורמט צריך לשמור לאפשרות אחרונה

למרות שזה מאוד כואב לפרמט וממש לא נוח, הבעייה שהוא מתאר דומה מאוד לבעייה שהייתה לי, אי אפשר לכבות את המחשב דרך ה-SHUT DOWN של הווינדוס. זה כמו איזה וירוס קטן שדפק איזה קובץ חיוני שאחראי על כיבוי המחשב, וקבצי מערכת של לא ניתן ברוב המקרים לשחזר, קודם צריך לאתר איזה קובץ נדפק... אז שיתן עוד פרטים ואם לא אז שיפרמט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש לי ולפי ה-jv16 PowerTools יש לי בעיה ברג'יסטרי שחסר לי איזה קובץ שהשם שלו הוא ipbootp.dll אני לא מוצא את הקובץ הזה בתיקיית WINDOWS32 בדיסק התקנה של ה- שלי ויש סיכוי שזה מקאזה למה היו לי כמה ימים שנדפק לי האנטי וירוס ולא יכלתי להתנתק מהאינטרנט (יש לי מודם כבלים שמחובר כל הזמן, sb4101 של motorola) אז יש סיכוי שמישהו מהמשפחה הוריד מקאזה.

ההודעה שה-jv16 נותן לי היא:

Root : HKEY_LOCAL_MACHINE

Key : SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Eventlog\System\IPBOOTP

Entry : EventMessageFile

Value : %SystemRoot%\System32\ipbootp.dll

Last modified : 30.01.2004, 16:36

Reason : Invalid item ("File "C:\WINDOWS\System32\ipbootp.dll" does not exist."), ignored because of the word "Boot" in the ignore list.

מספיק פרטים???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לחץ על "start" - "run" - הקלד את הפקודה regedit ולחץ על "ok".

2. חפש את הנתיב HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop

3. בחלון המקביל לחץ לחיצה כפולה על הערך PowerOffActive ושנה אותו לערך 1.

4. חזור על אותה פעולה גם תחת הנתיב HKEY_USERS\.DEFAULT\Control Panel\Desktop

מומלץ בחום לגבות את הרג'סטרי לפני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...