POWER NGN משפר את הגלישה? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

POWER NGN משפר את הגלישה?

SPONER

Recommended Posts

יש לי 15 מגה והבנתי שאני מחובר כבר לזה , אבל אני לא מרגיש שהוא טס.. וגם כשמחשב 1 מגולש ולא מוריד שום דבר

והאם הוא משפר את מהירות הגלישה , טעינת אתרים

כמו ש100 מגה משפר את מהירות הורדה /העלאה.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל כך הרבה צווארי בקבוק בתהליך טעינת אתרים היום שמה שמוכרים לאנשים זה פחות או יותר חתול בשק

הדרך היחידה לקבל אינטרנט את האינטרנט המהיר ביותר היא להשתמש במערכת מחשב מודרנית עם כונן ולהתחבר לשרת הקרוב ביותר שיטען אתר כמעט נטול קוד.

היום גלישה באינטרנט היא איטית בעיקר כי אתרים הם איטיים, גם עמוסי קוד וגם השרתים שלהם עמוסים.

מבלי שהצד השני יהיה מוכן לטעינה מהירה, בטח שצד הלקוח לא יראה טעינה מהירה (מדבר על טעינת בזק של כשניה אחת לעמוד) של דפי .

היום בהחלט שצוואר הבקבוק נמצא בצד השני של המערכת, בצד השרתים ואתרי האינטרנט. כיום רוב שירותי האינטרנט בישראל שניתנים ללקוח הבייתי מבוססות על רשות so so מהירות ברמת הפוטנציאל שלהן. לא משנה אם זה דרך , או מוחמד-אונליין.

כשמדובר על מהירות הורדה רציפה, גם היא תלויה מאוד בשרתים מהם אתה מוריד. בעוד שיש כאלה שיאפשרו לך לממש את כל 100 המגה-ביט (כ-12.3 מגה-בייט לשניה בערך), יהיו כאלה שיגבילו לך את החיבור להרבה פחות. למעשה, רוב שרתי התוכן היום מגבילים נפח מהירות פר קליינט שמתחבר אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...