עוד מישהו חווה איטיות רצינית באינטרנט עם תשתית של הוט? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו חווה איטיות רצינית באינטרנט עם תשתית של הוט?

yoni_h

Recommended Posts

כבר קרוב לחודש שאני מתקשר לתמיכה הטכנית והמענה הקולי אומר שיש תקלה באזור ירושלים.

אני לא יודע אם זה נובע מזה שעברנו לא מזמן להוטנט 100 מגה או באמת בגלל שיש תקלה אזורית. זכור לי שכל הבעיות החלו מאז שעברנו להוטנט, אבל אולי אני טועה.

בבדיקת מהירות זה נותן לי תוצאה של 3 מגה בלבד!

עכשיו דיברתי עם נציגה והיא אמרה שזו תקלה אזורית וזה נמצא בטיפול. אין צפי מדוייק לסיום התקלה. עוד מישהו חווה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאזור ירושלים אבל גם אצלי יש בעיה היום ספציפית.

לא נראה שזה קשור להוט אלא לספקית הוטנט (לפחות אצלי)

ואין לי כוח להתקשר ולהמתין שעות על הקו בשביל נציג שיגיד לי להוציא את המודם מהחשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת החלטתי להמתין לנציג הוטנט, דווקא ענו אחרי זמן סביר יחסית.

אמרו לי שיש "תקלה איזורית", ואני שואל אתכם, איך לספק יכולה להיות תקלה איזורית.

שיפסיקו לסבן לקוחות ובאמת יפתרו את התקלות שלהם בלי להמציא שקרים של "תקלה אזורית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקלה אזורית הזאת קיימת כבר קרוב לחודש, זה לא נורמלי הדבר הזה!

שאלתי את הנציגה שדיברה איתי אם הבעיה היא בתשתית של או בספק הוטנט, אז היא אמרה שהבעיה בתשתית, למרות שהיא נשמעה לא כל כך בטוחה כשהיא השיבה על זה.

אתם חושבים שהבעיה היא בהוטנט ולא בתשתית? אם עכשיו אני עובר לבזב"ל לא תהיה לי הבעיה הזאת?

האינטרנט פשוט איטי בטירוף, לוקח מלא זמן לאתרים להיטען, שלא נדבר על הורדות... =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה לא הגיוני מה שהולך שם. היום שוב התקשרתי וכמה מפתיע, שוב תקלה אזורית. כבר חודש שיש תקלה אזורית והאינטרנט לא זז! בדיקת מהירות מראה מגה וחצי במקום 100. זה פשוט חוסר אונים, ואין מה לעשות. הנציגה אומרת שזו תקלה בתשתית. כיוון שיש לנו טריפל, זה לא כ"כ ריאלי לנתק את התשתית שלהם.

אין פה עוד מישהו מירושלים שיש לו את הבעיה הזאת? יש משהו שניתן לעשות?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...