Global Shipping Program מישהו שמע על זה? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Global Shipping Program מישהו שמע על זה?

ag43

Recommended Posts

בזמן האחרון אני רואה באיביי משלוח ע"י השיטה הנ"ל. אם הבנתי נכון מדובר במוכרים ששולחים למרכז של איביי ואיביי מטפלת במשלוח. איביי מבטיחים "No additional import charges at delivery!". מישהו התנסה וראה שבאמת זה המצב? אני שואל בעיקר על עמלות שחרור מכס ושקרים כאלו ואחרים. המשלוח עצמו נעשה ע"י "International Priority Shipping ".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום קיבלתי משלוח שהזמנתי עם הדבר הזה. הגיע עם שליח פדקס עד הבית.

כמה ימים לפני שהמשלוח הגיע לארץ התקשרו אלי מפדקס ואמרו לי שאני לא הולך לשלם שום עמלה נוספת מעבר למה ששילמתי, אז כן, נראה שאין עמלות נוספות, אבל שים לב שמראש אתה משלם מחיר גבוה יותר ממה שיכול ליהיות אם תזמין במשלוח רגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשלוח יקר בצורה מוגזמת, הרבה פעמים גם נראה כאילו המיסוי שמופיע לא קשור למיסוי שאמור להיות (גבוה בהרבה), יכול להיות שזה מסתדר ברגע שמאשרים את ההזמנה (כתוב בדף המוצר שמדובר בהערכה).

לדעתי זה דפק את , הרבה חנויות משתמשות בזה בשביל להגן על עצמן ואנחנו נדפקים ומשלמים מחיר הזוי על משלוח ובטוח נשלם גם את המיסוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי צריך לשלם עמלות שקר כלשהן. אם היה משהו כזה אז בטוח הייתי משלם. לעזעזל, החבילה שלי ישבה שבוע ב"בדיקה" במכס, אם היה צריך לשלם עמלות מכל סוג שהוא הייתי אוכל אותה...

+

השתמשתי במשלוח של EBAY הבינלאומי למוצר הזה (במחיר זהה בEBAY

http://www.amazon.com/Energy-Classic-Theater-System-Black/dp/B001202C44/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1387966286&sr=8-1&keywords=energy+take+classic+5.1

אין עלויות נוספות - הכל משולם ע"י מראש - הגיע ע"י פדקס

הם לוקחים מס וטיפול גבוהים יחסית (173 דולר) מצד שני המשלוח זול משמעותית מפתרונות כדוגמת BUY2USA

סה"כ זה הגיע לכ-2,300 ש"ח

כאשר משלוח אוירי של מוצר זהה דרך BUY2USA עולה כ3,000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://pages.ebay.com/shipping/globalshipping/buyer-tnc.html#programfees

תקראו את סעיף 3 תת סעיף b2. המחיר שתשלמו בסוף כולל את המיסים וכו', ההבדל היחיד הוא שאתם לא צריכים לשלם כאשר המוצר מגיע לארץ, במקום זה אתם תשלמו במעמד הקניה ואז EBAY עושים משלוח שהמיסוי משולם על ידי השולח. בסופו של דבר אתם אלה שתשלמו את המס.

למשל המוצר הזה:

http://www.ebay.com/itm/KRK-KNS-6400-Professional-Studio-Headphones-NEW-/140873918988?pt=US_Headphones&hash=item20ccbd6a0c

מחיר 99$, משלוח 44.62$ (יקר!!!) ובנוסף Import charges: $53.94 (amount confirmed at checkout)

כלומר על שעולות 99$ אתם תשלמו קרוב ל 200$...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן קניתי רכיבים אלקטרוניים מ USA (בעשרות $ !) שנמכרו אם Global Shipping Program. ה Global Shipping Program עלה איזה 50% תוספת כשאין לזה כל הצדקה והמחיר מונפץ לגמרי

יצרתי קשר אם המוכר והוא איפשר לי לקנות בדרך הרגילה בלי Global Shipping, שילמתי על מחיר הרכיבים ועל משלוח פשוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי יותר לעומק. איביי חיים בסרט. עדיפות כבר עמלות השקר של חברות השילוח. ממליץ בחום למי שנאלץ להשתמש במשלוח ההזוי הזה לתת כוכב אחד על עלויות המשלוח. הן פשוט לא הגיוניות (במיוחד ה import charges)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לפגוע במוכרים - יכול להיות שהם לא מודעים לזה בכלל כמו שהיה במקרה שלי - המוכר השתמש אם תוכנה אוטומטית לפירסום המכירות שלו (כנראה מתוך מערכת מלאי שיש לו) ולא ידנית ולכן בכלל לא ידע על תוכנית ה global shipping. הוא ידע על התוכנית ממני אחריי ששלחתי לו הודעה. המחירים של הרכיבים והמשלוח שהוא עצמו נתן הוגנים לחלוטין

פשוט תפנו אליהם בהודעה ותבקשו לקנות בלי זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך למצוא דרך לגרום לאיביי להבין שהשירות הזה מזיק. אין לי בעיה עם עצם השירות, הבעיה היא כמו שכתבת שמוכרים משתמשים בו אוטומטית וככה אנחנו נתקעים בלי אפשרות שילוח נורמלית לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכרים לא משתמשים בו, איביי מושתמש בו. זה שתוריד דירוגים למוכרים יפגע במוכרים (ודווקא בטובים כי הם אלה שאתה קונה מהם....) ולא יזיז לאיביי. תפנה לאיביי ישירות ותתלונן על ה global shipping program (ולא על המוכרים), ותבקש מהמוכרים שאתה קונה מהם לעשות את אותו דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפנה אליהם, תסביר שהדבר הזה מבריח קונים בגלל המחיר (שלא הם מרוויחים ממנו בכל מקרה), הם יערכו ויחזירו את האפשרות לשלוח ישירות. אותם מוכרים שמודעים לקיום של הדבר הזה לא אוהבים אותו בדיוק כמו הקונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...