מה קרה לערוץ ההיסטוריה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קרה לערוץ ההיסטוריה?

lev-27

Recommended Posts

התחברתי ל-Yes אחרי שלא צפיתי בכבלים כמעט ארבע שנים. אחד הערוצים האוהבים עלי בתקופה שצפיתי בכבלים היה ערוץ ההיסטוריה. לאכזבתי כל התוכניות בערוץ הן על כל מיני מוזרים שגרים ביער, סוג של תוכניות ריאלטי ציידי מציאות ושיפוץ חפצים ישנים, חייזרים (WTF?!) ועוד. מה קרה לתוכניות על מלחמת העולם? ימי הביניים? רומא? לאן כל התוכן האיכותי נעלם? מה עשו לערוץ הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר בחיבה איך בחטיבת הביניים לפני הרבה הרבה שנים בימי חמישי בין 8 ל9 עד שיצאתי לבית ספר (הייתי מתחיל ב10:00 בימי חמישי) הייתי רואה תוכנית כזאת בערוץ ההיסטוריה שהייתה מחולקת למערכות (א, ב,ג,ד) וכל פעם על מאורע כלשהו או מלחמה כלשהי מההיסטוריה ואיך הייתי מתאכזב קשות כשבפרק ג' באמצע הייתי חייב לצאת לבית ספר.

אני מעריץ גדול של ערוץ ההיסטוריה ויש להם הפקות יוצאות מגדר הרגיל לאורך השנים, מי לא זוכר שהם עשו שיחזורים של קרבות עם המנוע של Rome Total War או סדרות כמו "החיים אחרי האנושות" אבל אני מסכים לחלוטין שהבולשיט הזה של החייזרים\רדנקס\מישכון יצא כבר מכל החורים... היה להם תקופה כלשהי אפילו תוכנית ריאליטי של תחרות צלפים.. WTF

אני פשוט עובר לדיסקברי או נשיונל ג'יאוגרפיק בHD מדי פעם לאיזה תוכנית איכות בעת הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...