צריכת מעבד מטורפת בסקייפ - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריכת מעבד מטורפת בסקייפ

omer672

Recommended Posts

היום כשהדלקתי את המחשב. הסקייפ עלה, והרגשתי שהמחשב איטי. בדקתי במנהל משימות וראיתי שהסקייפ משתמש ב 50% מעבד לפחות ובסביבות 300MB , שזה המון. ניסיתי המון פתרונות שקשורים לתכניות ברירות מחדל, שום דבר לא עזר. ניסיתי להתקין מחדש, למחוק עוגיות ולאפס את המשתמש, כמובן ללא הצלחה.

אשמח לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש לך הרבה מה לעשות. לוקח משאבי מחשב שלך כדיי להחזיק את הרשת של (למשתמשים אחרים) וכנראה גם למטרות לא ידועות אחרות. הפתרון שעובד טוב על המחשב שלי הוא לא להתקין ולא להשתמש בסקייפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, כי עד אתמול הכל היה תקין. בכל מקרה, אני יושב כמה שעות ביום ומדבר עם חברה שלי (לא בוידיאו) דרך הסקייפ, יש לך אלטרנטיבה טובה (לתוכנת מסרים מיידית)? תודה רבה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקייפ לא בהכרח בוחר אותך בתור המרכזת שלו - זה אקראי. יכול להיות שיסתדר אם תעשה ריסט למחשב/לראוטר, יכול להיות שלא

הבעיה אם כל מה שאני יכול להציע היא שאם אתה עובר למשהוא אחר תצתרך להכריח את כל החברים שלך לעבור למשהוא אחר, ולזה אין לי פתרון. לא קיימת תוכנה תחליפית (שלא מבוססת על הספריה של סקייפ) שניתן לדבר בה אם משתמש בצד השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הייתי בגרסא 6.11 וזה היה בלתי נסבל, עכשיו שיניתי ל 6.9 וזה טוב יותר, אבל עדיין מוגזם ובלתי ניתן לשימוש (זה לא היה ככה), יש למישהו רעיון מה עושים?
רק שתדע אין גרסה אחת של 6.11 למשל אני הייתי על גרסה 6.11.0.102 כשבדקתי בסקייפ עדכונים זה כתב לי שיש לי את הגרסה העדכנית ביותר, וכשהורדתי את את ההתקנה מהאתר הרשמי ראיתי שהגרסה היא בכלל 6.11.60.102 ויש עוד גרסאות שאחת מהן גם יותר עדכנית ממה שיש לי

6.11.0.102

6.11.32.102

6.11.66.102

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...