מתברר שבשלוחתה של ביר-זית על הכרמל ניתן להגדיר את ארץ המגורים כ"ישראל" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתברר שבשלוחתה של ביר-זית על הכרמל ניתן להגדיר את ארץ המגורים כ"ישראל"

ssib

Recommended Posts

טוב, בינתים זה עדיין לא ממש מוגדר כך. בכל אופן, זה היה ממש מוזר אם ביר-זית היתה מרשה מחדל שכזה. משום מה נראה לי שהיה ניתן עונש דיי רציני שלא היה מסתכם בהעמדה לוועדת משמעת או קיצוץ תקציבים. יותר בכיוון של קיצוץ ראשים.

עד אז, עובד באוניברסיטת חיפה נדהם כשגילה שניתן להגדיר את ארץ המגורים כ"פלסטין". האוניברסיטה: "לא ידענו".

קישור מפורש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן קניתי טחינה של קרוואן. מסתבר שהיא מיוצרת ב "שכם, פלסטין". לא שמתי לב לזה בזמן הקניה וההורים שלי העירו לי על כך. האמת - לי זה ממש לא מזיז. שיכתבו מה שבא להם.

זה מעלה את השאלה:

האם דין מרחק הכתיב "פלסטין" מכתיב "הרשות הפלסטינית" היא שונה ממרחק הכתיב "ישראל" מ"מדינת ישראל"? הרי לא היינו הולכים לאדם שכותב "ישראל" וטוענים שהוא לא מכיר בזכות הקיום של "מדינת ישראל". האם בהכרח הכתיב הזה חייב להוות דיעה פוליטית שמכירה בזכות הקיום של מדינה פלסטינית או אף בקיומה הנוכחי של אחת כזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ההגיון הזה אני מבין (גם אם לא מסכים איתו).

אבל בשביל שההגיון הזה יהיה תקף, ההנחה שהשימוש במילה "פלסטין" בהכרח קשורה להכרה בזכות הפלסטינים למדינה צריכה להיות נכונה. עדיין לא קיבלתי הסבר ללמה ההנחה הזו בהכרח נכונה במקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, היצרן כותב מה שהוא חושב. הוא חושב ששכם נמצאת בפלסטין-שיחשוב.

מלא אתרים ברשת בתור מקום למשלוח מציגים פלסטין (ויש כאלה שרק פלסטין,בלי ישראל)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בשביל שההגיון הזה יהיה תקף, ההנחה שהשימוש במילה "פלסטין" בהכרח קשורה להכרה בזכות הפלסטינים למדינה צריכה להיות נכונה. עדיין לא קיבלתי הסבר ללמה ההנחה הזו בהכרח נכונה במקרה הזה.

מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אם מישהו משתמש במילה "פלסטין" עבור תיאור הישות שנהוג לקרוא לה "הרשות הפלסטינית", זה בהכרח אומר שהוא מכיר בזכות/צורך הרשות הזו להפוך למדינה?

- - - תגובה אוחדה: - - -

(ויש כאלה שרק פלסטין,בלי ישראל)..

איזה אתר כזה אתה מכיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...