הרבה BSODs אקראיים - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרבה BSODs אקראיים

Teknik

Recommended Posts

אין לי Peripherals או משהו דומה לזה. הEVENT LOG ריק. ואמרתי מקודם שאין לי שום דבר שקשור לכ. גרפי בביוס.

הביוס שלי מאוד. מה שיש בו בעיקרון זה מידע על המחשב. הגדרת סיסמא לביוס, הגדרות BOOT,בדיקת ובדיקה להארד דיסק.

עוד רעיונות?<

ותודה על הסבלנות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתנצל אם אני חוזר על עצמי, לא שמתי לב.

אין בלשונית Advanced גישה להגדרות ה North/South Bridge? לא הגיוני שאין אפשרות לבטל פעילות חומרה כמו כ' רשת.

האם בדקת מתחים/טמפ' בסופו של דבר?

מוזר שה Event log ריק, זה לא אמור לקרות. הוא אמור לפחות לדווח על stop errors.

תראה, כרגע אין לי יותר רעיונות.

הדבר האחרון שאני יכול להציע זה להתחיל מאפס.

נתק כל חומרה חיצונית (אם יש) כמו רמקולים, מקלון Wireless, עכבר אל-חוטי, CDROM וכו'.

הורד מ את כל הדרייברים החיוניים כמו בקרי דיסק קשיח.

מחק את כל הדרייברים הלא קריטיים המותקנים אוטומאטית עם הווינדוס אם יש כאלו, ובחר לעדכן את הדרייברים הקריטיים מהגרסאות שהורדת.

בטל בביוס (אם אפשר, קשה לי להאמין שאין אפשרות, יתכן שהיא מסתתרת) את מתאם הרשת, השמע וכו'.

אם המחשב מסרב לעלות ונותן אותה הודעה, הפעל אותו ב Diagnosic startup ובדוק שוב. אם המערכת יציבה, הוסף שירותים נוספים עד בידוד הבעיה.

הבעיה עדיין נשמעת כמו בעיית .

נ.ב: בהודעת הראשונה ציינת "התקנתי מחדש". האם הווינדוס בגרסאתו הנוכחית היה מותקן בעבר על המחשב?

שוב מצטער שאני חוזר על דברים, אני פשוט לא בטוח אם ראית כל מה שכתבתי/כתבתי כל מה שחשבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתנצל אם אני חוזר על עצמי, לא שמתי לב.

אין בלשונית Advanced גישה להגדרות ה North/South Bridge? לא הגיוני שאין אפשרות לבטל פעילות חומרה כמו כ' רשת.

האם בדקת מתחים/טמפ' בסופו של דבר?

מוזר שה Event log ריק, זה לא אמור לקרות. הוא אמור לפחות לדווח על stop errors.

תראה, כרגע אין לי יותר רעיונות.

הדבר האחרון שאני יכול להציע זה להתחיל מאפס.

נתק כל חומרה חיצונית (אם יש) כמו רמקולים, מקלון Wireless, עכבר אל-חוטי, CDROM וכו'.

הורד מ את כל הדרייברים החיוניים כמו בקרי דיסק קשיח.

מחק את כל הדרייברים הלא קריטיים המותקנים אוטומאטית עם הווינדוס אם יש כאלו, ובחר לעדכן את הדרייברים הקריטיים מהגרסאות שהורדת.

בטל בביוס (אם אפשר, קשה לי להאמין שאין אפשרות, יתכן שהיא מסתתרת) את מתאם הרשת, השמע וכו'.

אם המחשב מסרב לעלות ונותן אותה הודעה, הפעל אותו ב Diagnosic startup ובדוק שוב. אם המערכת יציבה, הוסף שירותים נוספים עד בידוד הבעיה.

הבעיה עדיין נשמעת כמו בעיית דרייברים.

נ.ב: בהודעת הראשונה ציינת "התקנתי מחדש". האם הווינדוס בגרסאתו הנוכחית היה מותקן בעבר על המחשב?

שוב מצטער שאני חוזר על דברים, אני פשוט לא בטוח אם ראית כל מה שכתבתי/כתבתי כל מה שחשבתי.

באמת אין לי תהגדרות האלה בביוס. ואולי לא הבנתי אותך נכון, אבל התכוונת לEVENT LOG בביוס? אז כן הוא ריק.

הווינדוס מתקין דרייברים שהוא מזהה אוטומטית גם לאחר מחיקה. הכל מנותק אין שום התקני מחוברים פיזית.

אי ינסה להתקין שוב מחדש. HOME PREMIUM 64 ביט שהוא בא איתו. ואתקדם לאט עם הדרייברים והשירותים.

ולא אין לי אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתנצל, התכוונתי ל Event log של הווינדוס, דרך לוח הבקרה.

אילו הווינדוס מתקין אוטומאטית?

בעקרון, אתה יכול לנסות לעדכן, לא לעשות disable או delete, לגרסא גנרית/דרייבר שהורדת אתה.

מחכה לשמוע איך אתה מתקדם, ושוב, בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...