מחיצה לא נגישה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיצה לא נגישה

Mikel17

Recommended Posts

המחשב הנייד שלי קרס לפני חודשיים, מסך שחור וכל זה, ניסיתי להתקין על כונן C ולא היה מקום, אז התקנתי על הכונן עם כל הקבצים שלי - כונן D, אבל מה שקרה זה שההתקנה נמשכה יומיים בעקבות איטיות של הדיסק וגם נעצרה באמצע

אז קניתי דיסק קשיח פנימי חדש ואת זה שהיה בפנים חיברתי למחשב עם מתאם USB

אחרי שניסיתי לגשת בכל דרך אפשרית (דרך לינוקס, ודרך וינדוס לייב, דרך המחשב עצמו אני מקבל שגיאה "פרמטר שגוי, אין גישה" או שהוא נכנס ואין כלום בפנים) לכונן D (מערכת NTFS עם 400GB) לא הצלחתי, המחשב מזהה את הקיום של הכונן אך לא מאפשר גישה לתוכו ולא מציג שום קובץ

ftkk.jpg

כונן C כן נגיש וכל הקבצים כולל מערכת ההפעלה נגישים.

אני לא יודע מה לעשות, אני חייב להציל את כל הקבצים שנמצאים שם, מדובר בתוכן שנאגר במשך שנתיים ובתמונות משפחתיות

בסריקה שהרצתי, מסתבר שכן מזוהה שיש 114 אלף קבצים בכונן אך יש בעיה בסקטור/פרמטר שזה אומר שאין אפשרות לקרוא את הקבצים למרות שהם קיימים.

yhl9.jpg

אך בניסיון לגשת לכונן דרך התוכנה Active@ Partition Recovery זה מה שאני מקבל

מה שבפירוש לא היה נראה ככה לפני שהמחשב קרס

a9my.jpg

אז זהו אי אפשר לעשות כלום? אי אפשר להחזיר תכונן למצב שהוא היה לפני שניסיתי להתקין עליו שהרס אותו?

יש תוכנות שיעזרו?

או שזה משהו שטכנאי יכול לעשות במעבדה (אני מוכן לשלם אם באמת יצליחו לשקם את הכונן) או שגם זה לא יעבוד?

CHKDSK

כשניסיתי לקרוא את הכונן דרך הבוט הוא ניסה להריץ CHDSK אבל התהליך לקח 5 ימים רצוף ונתקע על איזשהו סקטור אז התייאשתי וכיביתי תמחשב (נראה לי זה עוד יותר פגם בכונן)

איך אני יכול להריץ CHKDSK על הכונן אם דרך המערכת הפעלה אי אפשר?

יש תוכנהה שמריצה CHKDSK גם אם הוינדוס 7 עצמו לא נותן דרך המאפיינים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...