ככה עושים מפגש פורום!!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ככה עושים מפגש פורום!!!

MoRtZkInG

Recommended Posts

החברה ב3DGAMEMAN.COM ערכו מפגש פורום לכבוד ביקורת הווידאו ה400 באתר, וכמובן שערכו על המפגש ביקורת ווידאו.

בכל מקרה, ככה עושים מפגש פורום:

http://www.3dgameman.com/vr/3gm_special/400th_video_review/video_review_03.html

תודו שלא הייתם מתנגדים לאיזה HSF סתם ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתחו פורום סימס,יבואו מאות

תאמת לא נראה לי שיהיה מקום לכל הבנות מהשכבה שלי... אבל בכל מקרה מספר החברים בפורום יגדל בבערך 200 כל יום

חוץ מזה היו שם סך הכל 10 אנשים שחוץ מהסיני/יפני/מה שהוא לא יהיה כולם שם נראים בני 30+ שיושבים ומדברים על השפעת המשבר הכלכלי ברוסיה על כמות ההיטסינקים בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני לא בן 15.... דבר שני אני למזלי יש לי חברים ואני לא יושב כל היום על המחשב תודה לאל

א-מ-ן

אבל אני לא מבין למה אתם חושבים שהם חסרי חיים? לדעתי זאת העבודה שלהם והם עוסקים בתחום ברצינות ומרוויחים בזה כסף והם באים למפגשים האלה כי זה תורם להם. כל אחד מגדיר את ה "יש לי חיים" לפי מה שהוא אוהב.

ואצלינו המפגשים יותר עלובים רק בגלל העובדה שאין לנו אנשים מבוגרים ורציניים כמו שם אנחנו סה"כ קהילה של בני נוער (רובינו).

עריכה: מה שהרס להם ת'מפגש זה ה VENTEC AEROFLOW >:( .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים באו לא נשכח למה אנחנו פה בפורום - אנחנו לא פה רק בגלל המחשבים אלא בגלל שיש פה הרבה אנשים אם הרבה דברים משותפים ואנשים אוהבים להיות עם אנשים שחושבים כמוהם או דומים להם באופי. אז באו נפסיק לריב ;) וכולי תקווה שיום אחד מפגשי הפורומים שלנו יזכו לכמות ולאיכות האנשים שאנו רוצים לראות. נכון לא יזיקו פרסים אבל אנחנו לא באים בשביל זה נכון ?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...