בישראל כבר מוכרים מודמי אלקטל גירסה 281. - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בישראל כבר מוכרים מודמי אלקטל גירסה 281.

guy94

Recommended Posts

מורידים את הגרסה הרצויה מכאן

נכנסים למודם בHTTP (דרך האקספלורר) נכנסים לתפריט הUpgrade

לוחצים delete passive (מחכים קצת)

לוחצים Browse ובוחרים את הקובץ שהורדתם למחשב

לוחצים Upload ומחכים עד שהמודם יוריד את הקובץ מהמחשב

כאשר הוא סיים הקובץ אמור להיות רשום אחרי Passive software version

מוודאים את זה ואז לוחצים Switch over.

המודם יעשה ריסטרט ויחזור עם הגרסה החדשה.

ואתה כותב ב-Explorer: (in the address bar) 10.0.0.138

אההההה............. עכשיו בכל ברור.... לא ידעתי שצריך לכתוב את הip הזה באקפלורר. תודה. אבל עכשיו אני מתלבט איזה גירסה להוריד. על המודם כתוב "speed touch home" אבל האם אפשר להוריד גירסת pro? ומהן גירסאות הunknown?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי בכלל יש מודם ADSL פנימי אז זה לא רלוונטי לגבי, אבל הבנתי שאם משדרגים את ה-FIRMWARE של מודם האלקטל שאפשר לקנות/לחכור מבזק, הוא הופך ל-PRO (שאמור לעלות הרבה יותר כסף בתכלס) ואז הוא הופך לראוטר וזה נותן לאנשים מסויימים כל מיני יתרונות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי בכלל יש מודם ADSL פנימי אז זה לא רלוונטי לגבי, אבל הבנתי שאם משדרגים את ה-FIRMWARE של מודם האלקטל שאפשר לקנות/לחכור מבזק, הוא הופך ל-PRO (שאמור לעלות הרבה יותר כסף בתכלס) ואז הוא הופך לראוטר וזה נותן לאנשים מסויימים כל מיני יתרונות ;D

לא ממש... המעבר ל PRO לא נעשה ע"י עידכון גירסת המודם בלבד ,זה תהליך הרבה יותר ארוך...

בפורום הזה עסקו בזה רבות.

השאלה היא, שוב, מה שונה בין גירסת ה K... ל G...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש... המעבר ל PRO לא נעשה ע"י עידכון גירסת המודם בלבד ,זה תהליך הרבה יותר ארוך...

הא אוקיי.. טוב לדעת ;D

ועכשיו אם יש מישהו שיכול לפתור את החידה שנשאלה כאן (מודגשת בציטוט) אז שיכתוב בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא אוקיי.. טוב לדעת ;D

ועכשיו אם יש מישהו שיכול לפתור את החידה שנשאלה כאן (מודגשת בציטוט) אז שיכתוב בבקשה.

מי מרים את הכפפה? :lol:

הבנתי שישראליין די מומחה בנושא, אז אם למישהו יש ICQ ויוכל לשאול אותו אישי ולפרסם פה, נשמח...

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל כך קשה להבין?!

זה כמו חדש יותר:

1. מתקן באגים (כמו עם K132 בחלונות 98 שמתנתק כל הזמן, בגרסאות החדשות זה לא קורה. זה מתקן באגים)

2. מוגדר יותר טוב לאזור

3. לפעמים משפר את המהירות של המודם......

זה כמו דרייבר רק "חומרתי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מישהו כבר הצליח לעשות את זה? כי בפורום השני אמרו שזה חזר להם כל פעם לגירסה הישנה...

וחוץ מזה, עדיין לא עניתם לי, איזה קובץ להוריד? את הPro, Home או Unknown?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...