איך בודקים אם חבילה מעוכבת במכס? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך בודקים אם חבילה מעוכבת במכס?

tal t

Recommended Posts

הזמנתי מ iherb אבקת חלבון במשקל של 900גרם בעלות של כ-100 ש"ח כולל משלוח באמצעות Global Priority Mail by DHL.

עברו חודשיים מאז שביצעתי את ההזמנה והמוצר עוד לא הגיע אלי, גם שום מכתב מהדואר/מכס לא הגיע.

כשפניתי לאתר הם אמרו לי שלדעתם החבילה מעוכבת במכס ושהם לא יכולים לעשות שום דבר, גם לא להחזיר לי את הכסף בגלל שהמשלוח היה בשיטה הנ"ל. מה שעוד יותר מצחיק זה שיום אחרי התשלום קיבלתי מספר מעקב למייל שלא נתן שום תוצאות באתר של DHL.

למישהו היה נסיון דומה ויכול לייעץ לי מה לעשות? (חוץ מלהמשיך לחכות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה הם לא יכולים לשחרר חבילה שלך כי זה חלק מעבודה שלכם שעליה הם אמורים לגבוה ממך עמלה. אתה צריך לשאול אותם סיבה של עיכוב או ליצור קשר עם מכס ולשאול כי יתכן שהם עצרו חבילה ורוצים איזה אישור יבוא ממך או שיש להם ספק בנוגע לתוכן חבילה וכו'. במידה ורוצים מסמכים, אותם אתה יכול להשיג ולפקסס להם, אבל במקרה אם מדובר בספק מצד מוכס בעלות מוצר (כאשר ערך הוצהר על חבילה הוא פחות מערך אמיתי, הוא יכול לפתוח אריזה ללא נוכחותך) או משהו אחר.

עדכון:

אני מציע לך לקרוא הבאה:

http://zayedet.com/2013/07/05/online_shopping/

http://zayedet.com/2013/07/11/updates2/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ניסיון דומה עם IHERB...החבילה חזרה אליהם לאחר 5 חודשים וקיבלתי זיכוי של משהו כמו 3/4 מסכום הקנייה לקנייה חוזרת. שירות הלקוחות שלהם גרוע וממש לא רציתי לבצע רכישה נוספת באתר... אז פניתי אליהם ואחרי בזבוז זמן די רציני קיבלתי את הזיכוי דרך כרטיס האשראי. ליצור קשר עם המכס זה כאב ראש רציני...ולא הלך לי. מאז אני מבצע את כל הרכישות של אבקות חלבון וכו' דרך VITACOST אם אתה מכיר (בערך 10 הזמנות עשיתי, תמיד מתחת ל3.4 פאונד לקבלת עלות משלוח נמוכה. פעמיים החבילות הגיעו תוך שבוע וכל השאר בערך שבועיים). אם אתה לא מכיר אז אם אתה נרשם דרך הלינק שלי אתה מקבל קופון 10 דולר לקנייה ראשונה מעל 30$ ממוצרי האתר (וגם אני). המחירים יותר טובים מIHERB ואני מרוצה מאוד משירות הלקוחות ואיכות האריזה של המוצרים במשלוח. (הזמנתי הרבה דברים מזכוכית)https://www.vitacostrewards.com/XhDRAEp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך :)

האמת שהייתי מאוד מרוצה מ-iherb כשגרתי בחו"ל, המשלוחים הגיעו מאוד מהר ובלי שום בעיות, אבל עכשיו כשיש לי בעיה ונאלצתי לדבר עם שירות הלקוחות שלהם, גיליתי שהוא די דפוק (בלשון המעטה).

אני אבדוק את המחירים בויטהקוסט, במידה ואזמין אז אשתמש בקופון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממתין כרגע לחבילה רצינית מ-Bodybuilding.com והתאריך יעד כבר עבר בימים ספורים.

כשאני בודק בדואר אם המספר מעקב אני מקבל "החבילה נשלחה מגרמניה בתאריך 13.11.2013" וזהו.

לא קיבלתי שום מכתב, שום כלום. כבר הזמנתי בעבר וקיבלתי מכתב לתיבת הדואר לשחרור החבילה שחוייבה במע"מ.

אולי קצת סבלנות והיא תגיע? לא ניתן לברר אם היא תקועה במכס? או לחילופין, אם היא נחתה בארץ אז המעקב היה משתנה בהתאם גם באתר דואר ישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי בתאריך ה12.9 משהו והוא נשלח דרך GM Packet Priority (גם Global Mail), עד עכשיו לא הגיע אלי ולא חזר אל המוכר...

זה חודשיים ו11 יום, כרגע אני בתהליך קייס, עוד יומיים יסגר ונראה מה יחליטו.

לי בניגוד אליך יש מספק מעקב שמראה משהו באתר של DHL:

k7vo.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Yaniv

מן הסתם גם לי יש מספר מעקב של DHL.

החבילה שלי עשתה בדיוק את אותו הדרך ששלך הייתה אמורה לעשות.

אחרי Compton החבילה אמורה להשלח למרכז הגלובלי של DHL בגרמניה ויהיה רשום לך

Departed Terminal Location

Frankfurt DE, DE

אחרי זה תוכל לקבל מספר מעקב שמתעדכן עם דואר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...