ההסכם של אובמה ואירן אשר נדחה בינתיים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההסכם של אובמה ואירן אשר נדחה בינתיים

Roger That

Recommended Posts

^ תמשיך לבלוע את הקישקושים שהארץ וה NYT מאכילים אותך.

ובכלל זה רלוונטי. רבים מהם יחושו הקלה אם תחדל להתקיים. אז הדעות שלהם, ואם הם "מוכנים לדבר עם ביבי או לא" מעניינים כקליפת השום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 163
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אתה מדבר על ביבי? אף אחד במערב כבר לא מעוניין להיות ביחסים עם ממשלתו, חבורה של ליצנים עם טקטיקות פוליטיות של ילדים בכתה ט'.

מעניין שאת אף אחד לא מעניינות ההשלכות של תקיפה מערבית באירן (מסובכת וארוכה ככל שתהיה) על ארה"ב, המערב והעולם בכלל.

Nosh , אני לא מסכים .

במקרה של תקיפה , אין צורך להכנס קרקעית ולהסתבך בבוץ האירני .

ארה"ב מסוגלת לשתק את כל המערך ההגנתי האווירי של אירן בתקופה של ימים .

ולתקוף את כל מתקני הגרעין בתקופה זהה .

זה מה שאני חושב . אפילו אם תכפיל את תקופת הזמן הזאת - תגיע לתקופה של חודש .

ואפילו לא דיברתי על זה שהיא לא תתקוף לבד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שכחתי.

ואובמה והעם האמריקאי (שבשבילו אובמה והצבא האמריקאי עובדים , ולא בשביל מדינת ....) , לא מעוניינים לפתוח בעוד מלחמה , וההשלכות של תקיפה בהחלט יכולות להיות מלחמה כללית עם איראן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה שאתה שוכח כל כך מהר את ההבטחה שלו במשך שנים לישראל ובכלל. (אפילו כעת הוא מבטיח אותה. מבטיח ועושה פעולות שיבטיחו גרעין אירני)

ואת זה שהוא שנים מנע התקפה ישראלית עם הבטחה זו.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב, אתה חי בישראל או באמריקה ?

קשה לי להבין את לקיחת העמדה האמריקאית, כאשר היא לא הוגנת כלפי בני הברית בכל התנהלותה במהלך השנים, וחשוב מכך, כאשר ידוע לך שעמדה זו עומדת לאיים על ביטחונך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחמה כללית עם אירן זה מושג חמקמק .

איך אירן תתקוף את ארה"ב ?

אירן גרעינית מהווה איום לא רק לישראל , אלא לכל העולם הערבי שאינו מסכים איתה . (שכחת שהמוסלמים טובחים אחד בשני כאילו אין מחר).

ארה"ב , בשני עשורים אחרונים יצאה לתקיפות בלוב , באפגניסטן , בפקיסטן ובעיראק . כל המלחמות הללו נפתחו בגלל נפט (לוב) , השערות (עיראק) והתאומים (אפגניסטן).

יוצא שבסוף ארה"ב עשתה יותר נזק מתועלת והיה עדיף שלא הייתה תוקפת אף אחד . היא פשוט ערערה את היחסי כוחות בעולם המוסלמי (סונים-שיעים) .

בתקיפת אירן היא יכולה להשיב חלק מהאיזון שהופר .

ד"א - זה לא רק אינטרס של . זה אינטרס של כל העולם השיעי שסמך עד כה על ארה"ב וראה אותה כידידתו .

אירן גרעינית מאיימת על העולם השיעי , , אירופה וארה"ב . (ע"פ סדר).

הרי זה משטר שזרוע שלו (משמרות המהפכה) מייצר פיגועים בעולם . (וזה הוכח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה שאתה שוכח כל כך מהר את ההבטחה שלו במשך שנים לישראל ובכלל. (אפילו כעת הוא מבטיח אותה. מבטיח ועושה פעולות שיבטיחו גרעין אירני)

ואת זה שהוא שנים מנע התקפה ישראלית עם הבטחה זו.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב, אתה חי בישראל או באמריקה ?

קשה לי להבין את לקיחת העמדה האמריקאית, כאשר היא לא הוגנת כלפי בני הברית בכל התנהלותה במהלך השנים, וחשוב מכך, כאשר ידוע לך שעמדה זו עומדת לאיים על ביטחונך.

חוץ מזה ששנינו יודעים מה הבטחות של פולטיקאים שוות, בין אם זה אובמה או ביבי, איזה הבטחה בנוגע לישראל הוא לא מקיים?

אי לא לוקח את העמדה האמריקאית, אני לוקח עמדה אוביקטיבית, ומה לעשות שלא בארה"ב ולא בשום מדינת NATO אין תמיכה בתקיפה באירן.

ובכלל מי צריך את האמריקאים כשיש את החברים הסעודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר מזמן נמאס לי לשמוע את המניפולציות הזולות של ביבי וחבריו.

"האיום האיראני" לא קיים. איראן לא תשלח עלינו טילים גרעיניים ואין סכנה לשלום תינוקות .

כמו שכבר נאמר בדיון, הכי פשוט להתמודד עם בעיות שלא קיימות מאשר עם בעיית הדיור, משק, כלכלה וכו...

מישהו זוכר בכלל את המהומות במצרים? תוספת של מילארדים לתקציב הביטחון בשל "איומים" מצריים.

רגע אחרי זה -- "האיום הכימי" מכיוון סוריה - פאניקה במדינה, ערכות מגן, בדיקות מקלטים ושאלה של תקיפה.

ושוב חזרנו לאיום האיראני....

הסיבה היחידה שאיראן רוצה כור גרעיני היא כדי ליצור גורם מרתיע. אף מדינה שמחזיקה בנשק גרעיני לא תשתמש בו אין פעם. אף אחד לא מטומטם מספיק לעשות צעד כזה.

ביבי ימשיך להפחיד אותנו ולנסות למנוע מארצות הברית לחתום על הסכם עם איראן כי אז יצטרך למצוא מדינה ערבית אחרת להפחיד אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"האיום האיראני" לא קיים. איראן לא תשלח עלינו טילים גרעיניים ואין סכנה לשלום תינוקות .
טוב אחי. בגלל זה מתנהל כרגע מו"מ רציני של המערב עם איראן לגבי הגרעין (שהוא למטרות שלום, כן?)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...