אילוסטרייטור לא אוהב את וינדוס 8 ? לא מוכן לפתוח קבצים ממיקומים שונים או מתיקיות בעבר - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילוסטרייטור לא אוהב את וינדוס 8 ? לא מוכן לפתוח קבצים ממיקומים שונים או מתיקיות בעבר

KoM

Recommended Posts

היי, מקווה שהשאלה מתאימה לכאן.

התקנתי אילוסטיטור על מחשב וינדוס 8 64 ביט, התוכנה לא מוכנה לפתוח את קבצי האילוסטייטור שיצרתי במחשב אחר, הדרך היחידה לפתוח אותם הוא או לפתוח אותם מהדסקטופ, או על ידי שינוי שם תיקיות לעיברית.

ההודעה היא file cant be found.

מישהו נתקל בתופעה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CS6...

גם אצלי אין בעיה, רק כאשר אני משנה את הנתיבים לאנגלית.

נתיב שכולל תיקייה בעברית עובד משום מה רק מהדסקטופ... לא מצליח להבין למה, יש לך רעיון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנסה, זה לא בעיה, גם לעניות דעתי זה יעבוד, אני דיי זוכר שניסיתי את זה אתמול.

מה שמוזר לחלוטין זה שאם אני מתחבר ל-NAS שלי, ונכנס לנתיב שכולל מלא שמות של תיקיות בעברית, הקובץ עולה ומפתח כאילו אין בעיה... רק כשאני מעתיק את הנתיב הזה המלא מקומית הוא מסרב להפתח, ולפעמים אפילו להעתיק.

(אין לי כוח לוינדוס 8 :\ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מערכת קבצים יש מקסימות אורך לשמות קבצים וכתובת מלאה(FULL PATH).

כשאתה קורא מהNAS אתה בעצם ניגש לכתובות שיכול להיות שהם תקינות באורכם על הNAS, וגם הוינדוס שלך לא נתקל בבעיה לגשת אליהן כי הוא בנוי להתמודד עם כתובות ארוכות כולל הprefix של הרשת, אבל בגלל כל הניתוב בדרך יכול להיות שאיזו שהיא תוכנה שמעבדת את הכתובת כמו שהיא מקבלת אותו יחד עם הPREFIX של הרשת, נתקלת בבעיה עם האורך.

נתקלתי בעבר כמה פעמים בבבעיות הקשורות לכתובות ארוכות במיוחד.

ובכל מקרה זאת רק תיאוריה שלי בעקבות אותם תופעות.

למרות שלא בטוח כלל שזאת הבעיה שלך כרגע.

פשוט נסה לבדוק את התיאוריות שהועלו.

וקח בחשבון שבנסיון לבדוק את התיאוריה שלי אתה עלול בעקיפין גם לפתור את הבעיה השניה כך שלא תדע בדיוק מה היה הגורם.

אז עדיף שתתחיל עם בדיקת ההרשאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...