היי! אשמח לעזרה בנוגע לכמה נושאים (SSD ושאר ירקות) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היי! אשמח לעזרה בנוגע לכמה נושאים (SSD ושאר ירקות)

quantoM

Recommended Posts

שלום, ותודה רבה מראש.

אני מתכנן לקנות מחשב חדש בשבוע הבא ויש כמה דברים שהייתי רוצה לשאול:

1)חשבתי לקנות כונן , הארדיסק ולוח אם עם CACHING. אבל האמת שאני לא לגמרי מבין את הטכנולוגיה. במידה וזה מה שאני יעשה ואשים את זה במערך RAID - במערכת ההפעלה אראה כונן אחד או שניים? האם שווה להשקיע בלוח עם הטכנולוגיה המדוברת? במידה ולדוגמא אקח לוח בלי הטכנולוגיה ואשים ו HDD, השילוב יהיה איטי בצורה ניכרת?

2)ברשותי הארדדיסק בן 5 מהמחשב הקודם - לדעתכם יהיה אפשר להשתמש בו במחשב החדש או שכבר עבר זמנו?(כמובן בשילוב עם SSD)

3) ראיתי בסטיקי של הSSD המומלצים שאין המלצות לSSD שקטנים מ120GB. :rolleyes:מדוע ולמה? אין טובים בנפחים קטנים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לקנות כונן של 120 למערכת הפעלה תוכנות ומשחקים כמו שצריך וזהו. הINTEL RAPID STORAGE שאני מניח שאליו התכוונת, בחיים לא יתן לך את הביצועים האלה.

תעשה חישוב כמה שוקל לך כל התוכנות והמשחקים שעולים לך לאט בגלל הHDD, ותראה אם מספיק לך ה120.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לעשות RAID של כונן קשיח וSSD אז זה מחוץ לפרק.

ככל שSSD גדול יותר הוא מהיר יותר ואתה משלם פחות כסף לכל ג'יגה, לכן כל דבר מתלץ ל120 פשוט לא נותן לך תמורה הוגנת לכסף.

עדיף לך לחכות מעט לסוף השנה כי אז ו זEBAY מלאים במבצעים על 128/256 ג'יגה. אני אישית ממליץ כי זה גורם למחשב להרגיש כמו מכונית מרוץ.

טיפ קטן, אם תקנה ותתקין עליו וינדווס 8 אתה חייב לכבות את האיחוי דיסק האוטומטי או שזה יהרוס לך את הSSD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...