Nexus 5 ואנדרויד קיט-קט 4.4 שוחררו - עמוד 16 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nexus 5 ואנדרויד קיט-קט 4.4 שוחררו

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 241
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אבל הנה - ה-ONE מכיל סוללה בעלת אותו נפח, הוא מגיע עם גירסת ישנה יותר, הוא כביכול לא "מותאם" למערכת ההפעלה כמו שהנקסוס מתיימר להיות, הוא מכיל ממשק אקסטרה שיושב על המערכת ומכביד עליה - ובכל זאת הוא מציג זמן טוב יותר.

אז אולי זה רק אני, אבל אני חושב שזה דיי כישלון מבחינת הנקסוס.

פשוט מכשיר דיי עלוב, ביזבוז של פנדה יפה :(

לגבי גודל המסך, נו באמת. 4.7 לעומת 4.95.. בוא נהיה יותר קטנוניים.

ואיך הגעת לזה שה-Z1 הוא אהובי לשעבר? הממשק של יפה, והוא המכשיר הנורמלי היחיד שמוגן נגד מים - אבל בשביל להיות אהובי הוא יצטרך לעשות קודם דיאטה רצינית :) וכאמור, אכן זמן הסוללה שלו מאכזב מאוד. וגם הספיקר.. (אבל פה ה-ONE הוא כבר היחיד שלא מכיל את החיסרון הזה לצערי)

0.3" לא נשמע לך הרבה, אבל זה כן צורך יותר חשמל ,ובמאמץ הSnapdragon 800 גם צורך יותר מה600 , בשימוש נורמאלי צריכת החשמל דיי סבירה,אבל במאמץ הוא כן צורך יותר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הנה - ה-ONE מכיל סוללה בעלת אותו נפח, הוא מגיע עם גירסת ישנה יותר, הוא כביכול לא "מותאם" למערכת ההפעלה כמו שהנקסוס מתיימר להיות, הוא מכיל ממשק אקסטרה שיושב על המערכת ומכביד עליה - ובכל זאת הוא מציג זמן טוב יותר.

אז אולי זה רק אני, אבל אני חושב שזה דיי כישלון מבחינת הנקסוס.

פשוט מכשיר דיי עלוב, ביזבוז של פנדה יפה :(

לגבי גודל המסך, נו באמת. 4.7 לעומת 4.95.. בוא נהיה יותר קטנוניים.

ואיך הגעת לזה שה-Z1 הוא אהובי לשעבר? הממשק של יפה, והוא המכשיר הנורמלי היחיד שמוגן נגד מים - אבל בשביל להיות אהובי הוא יצטרך לעשות קודם דיאטה רצינית :) וכאמור, אכן זמן הסוללה שלו מאכזב מאוד. וגם הספיקר.. (אבל פה ה-ONE הוא כבר היחיד שלא מכיל את החיסרון הזה לצערי)

אני פשוט זוכר כמה דיברת עליו עד לפני חודש-חודשיים או משהו כזה.

לגבי "0.25 הבדל בלבד... זה יותר ממה שזה נשמע, כשזה מגיע לשטח ריבועי בפועל שנוסף למסך. יוצא בערך 15% פלוס מינוס, כמו ההפרש בנפח הבטריה. אך כן, קיט-קט אמור היה להוסיף עוד, לפחות לפי הפרסומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה היה רשום שקיטקט אמור לשפר חיי סוללה?

יש שיפור במצבים מסוימים. כגון שימוש במכשיר כנגן מוזיקה דרך אוזניות. (כשהמסך כבוי)

Audio tunneling can dramatically improve battery life for use-cases such as listening to music over a headset with the screen off. For example, with audio tunneling, Nexus 5 offers a total off-network audio playback time of up to 60 hours, an increase of over 50% over non-tunneled audio.

http://developer.android.com/about/versions/kitkat.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי "0.25 הבדל בלבד... זה יותר ממה שזה נשמע, כשזה מגיע לשטח ריבועי בפועל שנוסף למסך. יוצא בערך 15% פלוס מינוס, כמו ההפרש בנפח הבטריה. אך כן, קיט-קט אמור היה להוסיף עוד, לפחות לפי הפרסומים

משעשע, בדיוק לפני שעה וקצת קפצתי לאייבורי בשביל לאסוף את הכיסוי פנדה שלי והיו על הדלפק כמעט את כל סוגי המכשירים שזמינים היום.. ה-ONE וה-G2 גם היו שם, ואין ספק שגם בפועל ההבדל בגודל הרגיש בדיוק כמו ש-0.25 נשמע... זניח למדיי.

יאמר לזכות ה-ONE שהוא הרבה יותר יפה, אפילו גם מול כל טלפון אחר שיש היום בשוק לדעתי.. נראה שהנקסוס פנדה יכול לתת לו פייט, ולכן קניתי את כיסוי הפנדה הנ"ל שדיי דומה לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא דיי צודק המכשירים דיי עמידים ואין יותר מידי טעם בכיסוי. אני עם S3 והיה לי לתקופה קצרה יחסית מגן של momax והמכשיר עדיין במצב טוב, מגן מסך חשוב כדי לא לפגוע בצג שהוא יקר הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ ביוטיוב את דגם הטלפון האהוב עליך + drop test ותחזור לפה להגיד לי עד כמה הם "עמידים"...

ואת זה אני אומר בתור מישהו שמעולם לא היה לו מגן, ושהטלפון הנוכחי שלו התרסק לא מעט פעמים כולל מגובה האוזן ועל ריצפת בטון קשוחה, וטפו טפו טפו לא קרה לו כלום..

אבל היום, או שהמכשירים פחות אמידים או שזאת פשוט תוצאה של גודל המסך, אבל זה פשוט מפחיד.. בכל אופן, כיסוי הפנדה שקניתי הוא זניח מבחינת גודל (בקושי בעובי מילימטר) והוא עושה את המכשיר ליותר יפה לדעתי, אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...