מפרט למשחקים ב-5500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים ב-5500 ש"ח

perrikus

Recommended Posts

CPU : AMD Athlon XP 2500+ Barton (512K, 333 Mhz) BOX CPU [ ¤ 589.29 ] 1

Motherboards for AMD : NF7-SL v2.0 nForce2 Motherboard (Dual DDR400, AGPx8, S-ATA, 1394, 5.1 Sound, USB 2.0) [ ¤ 559.7 ] 1

Memory : DDR-RAM 512MB 3200 Samsung Original Memory [ ¤ 508.3 ] 1

Hard Discs : Maxtor 80GB 7200rpm 8MB Buffer Serial ATA HDD [ ¤ 495.84 ] 1

Video Cards : Sapphire Atlantis Radeon 9800 Pro 128MB DDR DVI Video Card [ ¤ 1569.96 ] 1

Floppy : Citizen Black 1.44MB 3,5" Floppy Drive [ ¤ 79.9 ] 1

CD-RW / DVD-RW : Lite-On 52/32/52 Black CD-RW [ ¤ 261.68 ] 1

Monitors : 17" Samsung 763MB Flat Monitor [ ¤ 885.24 ] 1

Keyboards : Genius KB-21e Multimedia NEW Eng/Heb PS2 Silver-Black Keyboard [ ¤ 77.62 ] 1

Mouse : Optical 3000 Mouse [ ¤ 88.26 ] 1

Cases : Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 BLACK Front USB 300W Case [ ¤ 329.95 ] 1

Cooling / Modding : 120mm Ball Bearing Fan Kit [ ¤ 77.88 ] 1

Subtotal : ¤ 5523.62

מה אתם אומרים?

כדאי להחליף את המעבד ב-2600+ בשביל עוד 60 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה טוב מאוד.. אם כי קצת רועש.. (הקירור של הצ'יפסט, ושל הכרטיס מסך אם זה Sapphire).

אני הייתי מנסה להשקיע קצת יותר במסך לכיוון של F700P..

אולי ע"י חסיכה בכרטיס מסך (אפשר לקחת Albatron FX5900XT).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רן , אתה לא ממש צודק , דווקא ה763MB מסך מעולה ושווה כל שקל , אין סיבה לקחת יותר ממנו...(ראיתי אותו...) המאג שלי טיפה יותר טוב בקצבי ריענון אבל בו נגיד ככה , בשניהם רואים ממש טוב.... מאוד מומלץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.samsungusa.com/cgi-bin/nabc/product/b2c_product_detail.jsp?eUser=&prod_id=CA17KSBL

דבר ראשון הוא כבר פסק מייצור, מה שאולי יעשה אותו בעייתי בעתיד במקרה של בעיות ואחריות.

דבר שני הוא עושה 1280x1024 ב-65Hz שזה פשוט עלוב (ולדעתי בלתי ניתן לשימוש בכלל), לעומת ה-LG F700P שעושה את זה ב-85Hz.

http://www.lge.co.uk/mod_perl/go.pl/site/products/pc/monitors/crtmonitors/flatcrt.htm?product_uid=2515&category_uid=645

ה- גם נראה הרבה יותר טוב ומגיע עם בתחתית שממש יותר נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא גיא.. אבל אם כל הכבוד לך אתה דיי נוטה להתלהב מדברים גם כשאין ממש סיבה..

ולומר על מסך שלא מסוגל לעשות 1280x1024 מעל 65Hz שהוא מעולה ואין סיבה לקחת משהו יותר טוב זה פשוט... ::)

אני לא טוען שהמסך גרוע או משהו, אבל שתי הסיבות הנ"ל לדעתי (בעצם שלוש + המראה) הן מספיקות לדעתי בשביל ללכת על מסך יותר יקר ואיכותי.

בכלל עקב העובדה שמסך הוא החלק חומרה היחידי שבד"כ ישרוד את השדרוג למחשב הבא, ואולי אף לזה שאחריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך במאה אחוז , ואני גם מסכים שאני נוטה להתלהב מדברים שאני רואה , אבל אני רק יאמר דבר אחד , המסך הזה , גם ב60HZ , נראה מצויין.

הוא שווה כל אגורה(המחיר שלו שווה מאוד יחסית למסך כזה) , המסך שלי למשל באמת עובד יותר טוב וקצבי הריענון שלו יותר טובים , אבל תמונת המסך והאיכות יותר טובים בסמסונג , גם ראיתי F700P והאיכות של הסמסונג יותר טובה , ועם כל הכבוד אליך(ויש כבוד :) ) , הסמסונג פשוט יותר חד והצבעים שלו יותר טובים , מציע לך מאוד ללכת לאופיס דיפוט ולראות אותו ולהתרשם...

אני גם מסכים שהמסך הוא החלק הכי חשוב ואני במקומו הייתי מוסיף את הכסף והולך על הF700P מכוון שהיעוד העיקרי של המחשב הוא משחקים , אבל אם יעוד המחשב הוא עבודה שוטפת בוינדוס(אופיס וכ"ו) אז הסמסונג יותר טוב יותר משתלם ויותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה חושב שאני יכול לעשות כדי להתפחית מהרעש? המחשב יהיה בחדר שלי ויהיה דלוק 24/7...

האם נראה לך שמעבר ל-5900XT וקניית F700P יהיה יותר טוב מה-9800PRO וה-763MB?

ולסטינגר, תוספת של 250-300 ש"ח לא באה בחשבון, אני גם ככה בחריגה מהתקציב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב ככה: מה ישמש יותר יותר ? הכרטיס מסך או המסך?

65HZ ברזולוציה 1280X1024 נורא ואיום, וגם ככה לא תוכל להנות מהמשחקים עם קצב ריענון כזה...(אולי יכאב לך הראש אחרי משחק ממושך זה אולי.. ;))

חוץ מזה, מסך אמור להחזיק כמה שנים טובות, לעומת כרטיס מסך של השוק הHIGHEND שמחזיק מקסימום שנתיים, כשכל חצי שנה יוצאים כרטיסים חדשים...

אני חושב שהייתי במקומך מתפשר על הכרטיס מסך או מחכה שיעבור עוד הוזלה - הוא צפוי להיות מוזל עוד יותר (אם אני לא טועה) בעקבות יציאת הכרטיסים של הדור החדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה

כרטיס מסך כנראה כדי ללכת על משהו לא יקר ביינתים

או לא לקנות אחד בכלל עכשיו...

(כמו שאמרו ממש בקרוב יוצאים הכרטיסים החדשים שיהיו בערך פי 3 במהירות )

דבר שני...

לדעתי בכלל לא כדי לקנות עכשיו את המחשב...

כי כדי לחכות ללוחות שיתמכו בתקן של ה PCIX

ואם יש כבר כזה קח לוח כזה...

חכה חודש חודשיים...

3 טופ.

ביינתים אתה יכול קנות מסך חדש....

אולי גם הרדיסק חדש...

ובקשר למסך אם אתה לוקח קח משהו איכותי ...

אני אישית ממליץ על sonicview

או viewsonic אני כל הזמן מתבלבל ...

להם יש מסכים מצויינים ...

וזהו. מקווה שעזרתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה חושב שאני יכול לעשות כדי להתפחית מהרעש? המחשב יהיה בחדר שלי ויהיה דלוק 24/7...

תקנה פסיבי לצ'יפסט של זלמן..

באשר לכרטיס מסך גם להם יש פסיבי אם אתה מעוניין, אבל זה כבר קצת יקר..

ומאוורר נוסף תקח Vantec Stealth.

זה בטח עדיין יהיה קצת רועש בגלל הספק כח והכונן הקשיח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...