רכישת כרטיסי מסך HD7970 DUAL-X נא לאשר! רשימה סופית 7 מתוך ממינימום 10 - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת כרטיסי מסך HD7970 DUAL-X נא לאשר! רשימה סופית 7 מתוך ממינימום 10

barry

איזה כרטיס מסך תרצה לקנות  

38 הצבעות

1. 1. איזה כרטיס מסך תרצה לקנות

Recommended Posts

מעולה שהזמנת מה עם עוד 9?

חחח :)

טוב מתעניינים ונרשמים יקירים על מנת לסדר את הנושא באיחוד עכשיו עם העניין התגובה של TMS והמילים ששלחתי.

אני מעביר לכל המשתתפים הודעה עדכון בנושא שתוכלו לחזור עלי ונוכל לסגור על 7970 בנוסף ותוך כדי נירא תגובות נוספות.

אני מבקש מכולם לאשר את השתתפותם בשנית פה ולכל המעוניינים להגיב ולא רק בסקר אני יעביר לכם עכשיו את ההודעות תזכורת בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי כדאי לחכות להשקה של R9 280 (בלי X) לדעתי מחירו יהיה סביב 1200 ש"ח וביצועים לפחות טובים כמו 7970 ויכלול את כל הטכנולוגיות החדשות של R9 280X

בכל מקרה לגבי הדגם המוצע SAPPHIRE 7970 DUAL-X 3GB באופן ספציפי לגביו יש הרבה מאד תלונות על coil whine (זימזום של גוף בזמן המאמץ של הכרטיס במשחקים) למי שרגיש כדאי שיקח את זה בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים לא להתפזר.

רק היום התחילו המילים הדגמים שרוב האנשים הביעו עניין זה R9 280X נא להמתין מעט אני יתחיל לקבל תגובת

נכון לעכשיו החזירו לי תשובה מ IQPC ו RSM שהם מעוניינים להשתתף ובאתם לאפשרויות שלהם אני יציג לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין ב7970 מTMS.

רק יש לי בעיה עם הלוח אם [ הכרטיס הנוסף שלי הוא HD7950 ] ואין לי מושג איך הם יעבדו ביד עם הלוח אם הזה

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4143#ov

לפי מה שהבנתי הוא יגביל את הכרטיס השני , השאלה עד כמה זה יהיה מורגש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם חושש שיגמר המלאי של ה-7970

תשמע , idanmal צודק זה דורש עוד קצת סבלנות אני מנסה לדחוף את זה ולקדם גם מול החנויות אבל לא פחות חושב באתר.

שנופיע בדף הראשי זה יקדם הכי טוב את הרכישה הזו.

לגבי הכרטיס מסך ומחסור באמת שזה לא יהיה הדאגה שלך תאמין לי שכשזה משתלם לחנות הם יזמנו לך כמה שצריך.

ואם זה לא יהיה זה יש גם GTX 760 ואת ה 280X סבלנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...