חוסר פניות לקורות חיים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוסר פניות לקורות חיים

watch out

Recommended Posts

שלום

אני סיימתי קורס mcitp ב 2011 400 שעות

שלחתי יחסית המון קורות חיים למשרות טכנאי helpdesk . הבעיה שבקושי חוזרים אליי, ממש בקושי

אני שולח קובץ doc באתרים jobmaster, alljobs,jobnet

מספר אנשים שדיברתי איתם אמרו לי שהם שלחו קורות חיים וחזרו אליהם די הרבה

אני בסימן שאלה למה לא חוזרים אליי? נראה לי מאוד מוזר שלקורות חיים הרבים שאני שולח ולא חוזרים

האם הדרך למצוא עבודה זה לשלוח קורות חיים?

הסטטוס הנוכחי שאני תקוע בעבודות מסריחות

האם מישהו יכול לסייע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרטים אישיים

שם:

עיר מגורים:

סלולרי:

שנת לידה:

email:

השכלה, קורסים

2010-2011 ניהול רשתות במכללה (400 שעות) . בעל תעודת Mcitp

2000-2002: תעודת בגרות מלאה . מגמת מדעי החברה

נסיון מקצועי

2010- היום חברת מאבטח

• אחריות פנים וחוץ של המתחם

שירות צבאי

2003-2006 שוחרר בדרגת סמל. התפקיד בתחזוקה כלל טיפול בציוד צבאי

ידע מקצועי במחשבים

אופיס– שליטה טובה, ידע בתפעול ציוד היקפי

אינטרנט שליטה טובה

שפות

עברית – שפת אם, אנגלית – שליטה טובה

מי אני

• רציני, חרוץ, מסודר,מוסר עבודה גבוה, בעל מוטיבציה גבוהה ללמוד
  • בוגר קורס mcitp, מכללה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומנם לא מבין הרבה בתחום, ולא יודע מה הדרישה, אבל תחת "ידע מקצועי" כתבת ו"אינטרנט שליטה טובה" (שזה כבר כתוב בצורה לא נכונה).

תחשוב שאתה מדבר עם מישהו שאומר לך שהוא מבין באופיס ובאינטרנט - היית סומך עליו להיות טכנאי? לנהל רשת?

כמה דברים שאני יכול לחשוב עליהם:

# לרוב מומלץ לפרט יותר מה אתה מכיר - איזה שפות תכנות, מערכות הפעלה, מה עשית בתכל'ס, כל דבר רלוונטי לתחום שלך.

# אולי לכתוב באיזו מכללה היה ניהול הרשתות, ומאיזו מכללה התעודה.

# הייתי משמיט את "מגמת מדעי החברה", שכן זה לא רלוונטי לתחום - זה לא יתרום לך כלום לפי דעתי.

# בשירות הצבאי כתבת "כלל טיפול בציוד צבאי" - האם מדובר על ציוד טכני? אם כן - כדאי לפרט.

# כמו שנאמר - לשלוח בפורמט PDF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולט בקורות החיים שלך שיש לך חור של שנתיים+ בין קבלת ההסמכה שלכה לבין תחילת תעסוקה במקצוע (היום, כלומר אין כזה).

הבעיה שלך היא שיש מאות אחרים עם ניסיון רלוונטי שמחפשים עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי נסיון יחסי מהקורס עצמו

יש לי חור כי שלחתי קורות חיים מאז ובראיונות המעטים שהיו שללו אותי שאמרתי שאין לי ניסיון

האם להשמיט שיש לי שליטה טובה באופיס ואינטרנט?

אין לי ידע בשפות תכנות. הידע שלי מסתכם ב server 2008, active directory

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שלהרחיב אופקים זו אופציה מעולה.

תלמד על לינוקס ו/או מק - הפצות שונות, מה ההבדל, מה זו "הפצה", מה ההבדל בין לינוקס ליוניקס, וכו'. קח מחשב ותתקין עליו הפצות שונות. תגדיר, תשחק עם מערכות ההפעלה, תבין מי נגד מי.

בקורות חיים תפרט את הנסיון שיש לך. כתבת שיש לך נסיון עם win xp/7/8 - זה לא משהו "מיוחד", אבל שווה להוסיף. active directory זה תחום ספציפי שאם אתה מבין בו זה יכול להוות יתרון. כנ"ל Server. אתה יכול להשאיר שליטה באופיס וכו' - אבל קח בחשבון שזה משהו בסיסי שכנראה לכולם יש.

נסיון מהקורס - שווה לפרט קצת מה הקורס כלל. נכון שיש "תעודה רשמית", אבל עדיין שווה לכתב פיסקה על מה בתכל'ס למדת ובמה התנסת במהלך הקורס.

אחד הדברים שהכי חסרים לך זה "מילות מפתח" - כרגע לפי קורות החיים שלך אי אפשר לראות בקלות שיש לך נסיון כלשהו כטכנאי, לפי דעתי. הרבה מחברות השמה עובדות בשיטה של חיפוש אוטומטי - יש להם משרה של , אז המערכת מסננת את קורות החיים שמופיעות בהן מילים רלוונטיות, כמו טכנאי, , ניהול , וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...