צריך המלצה לאוזניות אלחוטיות תקציב 500-600 ש"ח - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לאוזניות אלחוטיות תקציב 500-600 ש"ח

sashakrik

Recommended Posts

שלום,

יש לי בסלון מחשב שמחובר לטלויזיה וככה אני רואה סרטים וסדרות, אפילו משחק במשחקים לפעמים.

בשביל לא להפריע לסביבה החלטתי לקנות אלחוטיות.

חשוב לי איכות השמע ומאוד חשוב לי שיהיו נוחות לשימוש ממושך.

התקציב הוא בערך 500-600 ש"ח.

מאוד אשמח לקבל המלצות.

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות בחו"ל גם מתאים, במיוחד שיש לי חבר שטס לחו"ל עוד כמה שבועות.

איך G930 בהיבט של איכות שמע ? ואיך הן מבחינת נוחות ?

אני הולך לשבת עם האוזניות רצוף כמה שעות אז חשוב לי שיהיו נוחות ושלא יכאבו לי האוזניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך G930 בהיבט של איכות שמע ?

הם 7.1 אמיתי אז אם אתה מעוניין בסראונד לסרטים/משחקים אז זה יתאים. אם איכות חשובה לך יותר אז הם לא בשבילך

http://www.amazon.com/Sennheiser-160-Digital-Wireless-Headphones/dp/B002SOU2Y0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1381598071&sr=8-1&keywords=Sennheiser+RS160

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך G930 בהיבט של איכות שמע ? לא יודע איך להשוות , אבל לא שמתי לב למשהו רע השימושים שלי זה לשמוע , לראות סדרות ולשחק LOL ואיך הן מבחינת נוחות ? מעולות , הפדים מעור , ואף פעם לא הזעתי איתם

אני הולך לשבת עם האוזניות רצוף כמה שעות אז חשוב לי שיהיו נוחות ושלא יכאבו לי האוזניים. אני יושב יותר מ8 שעות על מחשב ולא כאב לי אף פעם

.

- - - תגובה אוחדה: - - -

איך G930 בהיבט של איכות שמע ? לא יודע איך להשוות , אבל לא שמתי לב למשהו רע השימושים שלי זה לשמוע , לראות סדרות ולשחק LOL ואיך הן מבחינת נוחות ? מעולות , הפדים מעור , ואף פעם לא הזעתי איתם

אני הולך לשבת עם האוזניות רצוף כמה שעות אז חשוב לי שיהיו נוחות ושלא יכאבו לי האוזניים. אני יושב יותר מ8 שעות על מחשב ולא כאב לי אף פעם

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בהתלבטות כמוך. בסוף קניתי כבל מאריך של 3 מטר עם sleeve בפחות מ-10 ש"ח מאיביי ואני משתמש באוזניות האיכותיות שלי.

הרבה יותר נוח ממה שחשבתי - החוט עוד לא הפריע לי. מה גם שבטלוויזיה (שלי לפחות) חיבור כבל לא מנתק את הסאונד מהרמקולים

כך שהמאריך מחובר קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...