דיון:מדוע כרטיסי המסך בארץ נמכרים במחירים מופקעים? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון:מדוע כרטיסי המסך בארץ נמכרים במחירים מופקעים?

eliav cohen

Recommended Posts

שלום לכולם:

לפני כשנה וחצי הרכבתי לעצמי מחשב, את החלקים החשובים והיקרים קניתי מארה"ב (דוד שלי הביא לי לארץ) חסכתי כ1500 שח ומאוד הייתי מרוצה מהתוצאה -מחשב חזק מאוד שעובד בצורה מצוינת.

כיום ברצוני לשדרג את הכרטיס מסך ,שמתי עיניים על GTX 760 (שני כרטיסים) המחיר בארה"ב הינו 260$ זאת אומרת לשניים 520$ כ1850 ש"ח.

המחיר בKSP הינו 1450 ש"ח לכרטיס בודד (2900 לשניים) .

כמו שאפשר לראות הפרש המחירים הוא גדול מאוד (כ1000 ש"ח) נכון להיום אין שום מצב שאסבול את הפרש המחירים הזה לכן אחכה להזדמנות שאחד החברים/מכרים יביא לי מארה"ב.

אשמח לשמוע את דעתכם לגבי הפרש המחירים העצום .

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814127745

http://ksp.co.il/?uin=19884

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטח ובטח לא הפורום לדיונים כאלו יש פורום "כללי" שם אפשר לדבר על דה ועל אה... בכל מקרה כדי לסיים את זה כאן ובקיצור המדינה היא קטנה וצריכה הרבה כסף לביטחון (ויש עוד סיבות רבות נוספות לא בהכרח הוגנות). אגב לדוגמא מזדה 3 הזולה ביותר בארה"ב עולה 56 אלף שקל ובארץ הזולה ביותר עולה 128 אלף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטח ובטח לא הפורום לדיונים כאלו יש פורום "כללי" שם אפשר לדבר על דה ועל אה... בכל מקרה כדי לסיים את זה כאן ובקיצור המדינה היא קטנה וצריכה הרבה כסף לביטחון (ויש עוד סיבות רבות נוספות לא בהכרח הוגנות). אגב לדוגמא מזדה 3 הזולה ביותר בארה"ב עולה 56 אלף שקל ובארץ הזולה ביותר עולה 128 אלף.

דווקא זה לא העניין של המדינה קטנה והוצאות ביטחון כי שאר רכיבי המחשב נמכרים בהבדל קטן יותר ודווקא הכרטיסי מסך נמכרים בהפרש עצום .

ההפרש בכרטיסי המסך יכול להגיע לפי 2 בעוד שבשאר הרכיבים כ10-25%.

(על זה בעצם השאלה - למה כרטיסי המסך נמכרים בהפרש גדול יחסית לשאר רכיבי המחשב?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה רוצה לדעת? כי כל השכבות מרופדות שומן שהכרטיס עובר דרכן בארץ, שואבות עוד ועוד אחוזי מחיר על הכרטיס בדרכו אליך: המדינה (כמובן), היבואן, החנות. ואנחנו ממשיכים לקנות, כי אין הרבה ברירה באמת. לא לכולם יש חברים בארה"ב.

זה למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי יש יבואן - משווק ומפיץ בכרטיסי מסך ...

שלושה גורמים שמעסיקים מזכירות ומתחרים ביניהם למי יש גיפ יותר גדול ..

עוד שנייה זה הולך להיות מועבר לכללי ..

נ.ב-

תכלס , למה אף אחד לא פותח ייבוא אישי ומוכר ?

לא יכול להיות משתלם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לעשות ייבוא אישי צריך לרכוש כמויות מספיק גדולות ולעשות את זה באופן רשמי אחרת זה לא יעבור במכס ולא ימכרו לך כי לא סומכים על כל עובר אורח...

לגבי המחירים, כבר ציינו פה משהו כזה ואציין שוב, יש מה שנקרא "דמי תיווך"

יבואן ודילר, כולם רוצים להרוויח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי הרבה מה להגיד חוץ מזה שאתה צודק ושזה רווחי, רק אל תשכח שאם תצטרך לממש אחריות אתה קצת בבעיה.

בכל מקרה אני גם מתעניין בשאלה שלך, ויכול להיות שזה פשוט כי קהל היעד (אנחנו ההארדקור גיימרים) מעטים ביחס לארצנו.

אולי כי התחום לא מפותח מספיק, ואולי כי אין לאנשים מספיק ידע ועניין בשביל זה.

תחשוב על זה שהרבה מעדיפים קונסולות במקום מבחינת המחיר.

בשביל צריך להשקיע הרבה יותר אולם גם רמות הפירוט הן בהתאם.

את כל זה תחבר ביחד ותבין שאולי ההורדה במחיר לא תניב רווח מספיק משמעותי, ואלה שכן מוכנים להשקיע ישקיעו מחוסר ברירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...