התייעצות ודעתכם לגבי החלפת כרטיסי מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות ודעתכם לגבי החלפת כרטיסי מסך

Doron.C

Recommended Posts

כבר חודשים שאני מתחבט וחושב מה לעשות , אני כרגע מחזיק במערכת (חתימה או בפרופיל שלי ) זוג 460 כמה שהזמן עבר הם נתנו לי שירות יפה ומכובד מאוד ( על זה אין ספק ) אך הגיע הזמן להתקדם והזוג הזה לוקח קצת יותר מדי חשמל (וחום כמובן ) ,

משאני מתכנן לקנות בתקופה הקרובה זה כרטיס מסך חדש או זוג , חשבתי ביותר של הכיוון של 770 GTX עם 4 GB ( חושב קדימה פשוט לגבי צריכת הזיכרון של משחקים ) או לחילופין אולי לנסות זוג 760 GTX שעלותם בין 1400-1700 שקלים בדרך כלל או בכלל 780 GTX אחד , אני נמצא בפרשת דרכים וזקוק להתייעצותכם ולדעותיכם . הנטייה שלי תיהיה נטו BF4 ואולי Watch dogs בעתיד והרזלוציה שאני בדרך משחק היא 1920X1080 .

נ.ב. אנא ממכם לא לנסות להציע כרטיסי ATI לא חביבים עליי במיוחד ...

תודה ושבת שלום לכולם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא ב - BF4 מסתמן יתרון לכרטיסי ATI...(אין סיבה לא לקנות אותם סתם ככה, מילא היינו מדברים על SLI לעומת CF ששם עוד יש היגיון מסויים להעדיף את NVIDIA).

בעיקרון הכי כדאי זה GTX 760 בודד ולשדרג בהמשך במקרה הצורך, ה - GTX 770 לא משתלם (הפרש הביצועים מה - 760 לא גבוה במיוחד) וה - 780 הוא בזבוז כסף מוחלט וגם אוברקיל לרזולוציה שלך.

4GB לא ייתן כלום ברזולוצייה שלך (לא ל - 770 ובוודאי שלא ל - 760), אתה יכול לראות את זה פה - http://alienbabeltech.com/main/gtx-770-4gb-vs-2gb-tested/

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/62594-galaxy-gtx-770-gc-4gb-review.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הפרש הביצועים בין 760 ל - 770 (כ - 20%) פשוט לא שווה את ההפרש במחיר (יכול להגיע ל: 800+ ש"ח).

גרסה מומהרת מאד של HD7970 (עם מהירות ליבה של לפחות 1100MHZ) תשתווה מבחינת ביצועים ל - GTX 770 רגיל.

http://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GTX_660_Gaming/26.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך את האמת חיפשתי ההמלצות לגבי 7970 אבל לפי ביקורות ונסיונות העבר הדריברים שלהם לא בשלים גם היום זה ככה ? והאם לדעתך התאימות שלו תיהיה יותר עם bf4 מאשר 770

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בBF4 על אולטרה מנוצלים 1960 מגה אז לדעתי מומלץ לקחת GTX 760 עם 4 גיגה.

כבר ראינו מהתוצאות של הבטא שכרטיסים עם 2GB זיכרון מסתדרים איתה בסדר גמור (לא רואים שהם נחנקים והביצועים שלהם נוםלים חזק) ב - 1080P, אז אין טעם לקחת גרסה עם 4GB זיכרון כי זה לא באמת משפר את הביצועים.

לא יודע למה אתה מתכוון מבחינת לא בשלים, אני יודע שעדיין יש בעיות עם CF אבל מבחינת כרטיסים בודדים הם עושים את העבודה בסדר גמור.

העניין הוא שללא מבצעי מחשב חדש המחיר של ה - HD7970 גבוה מדי ולא משתלם (כנ"ל לגבי ה - 770 שלא משתלם גם כן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המשחק מנצל עד תום את ה2 גיגה אז רצוי מאוד לקחת כרטיס עם 3 או 4 גיגה, זה שלרגע זה ממש אתה לא רואה את המחנק הזה לא אומר שלא כדאי לקחת מרווח ביטחון. בשביל כרטיס שיחזיק 3-4 שנים עדיף לקחת את ה-4 גיגה. 250 שקל שווים את זה (שמסתכלים על גיגהבייט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף זה לא העניין דניס ( או שבעצם כן אני לא מתכוון לשפוך 5200 שקל על ) אבל עד 2500 אני כן מוכן להשקיע , מבחינת זה מה עדיף יותר ? ממה שהצעת הנ"ל

נ.ב תודה דניס ו ABLעל מהירות התגובה והאדיבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה לקנות 760 יחיד עם 4 גיגה , גם ככה אם הוא יתמודד עם משחק ברזולוציה גבוהה במיוחד (מה שבאמת ישתה את הזיכרון) אז לכרטיס בכלל לא יהיה כוח להתמודד איתו מבלי להוריד הגדרות (מה שיביא לירידה בצריכת הזיכרון) ככה שהוא אף פעם לא ינצל את ה4 גיגה האלה.

760 עם 4 גיגה לדעתי מכוון למערכים ... כי אחרת אין סיבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...