הייתי בצ'ט (בלוג TV) ויש ויכוח עם נערה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הייתי בצ'ט (בלוג TV) ויש ויכוח עם נערה

Ran B

Recommended Posts

חשבתי 5 דקות על כותרת עניינית, ולא מצאתי משהו לנכון.

אז אם יש לכם הצעות, אני אשנה. אנא אל תנעלו.

עכשיו כך :

נרשמתי לבלוג TV של תפוז, סתם הסתכלתי בחדרים והכל..

מעניין, נחמד, משעמם וכו'..

עכשיו יש נערה שאני לא אנקב בשמה, נקרא לה בסיפור " ד' " .

עכשיו. ד' הייתה בבלוג TV בחדר כלשהו, ועשתה ריקודים למצלמה.

ד' לא חשפה את פרצופה למצלמה, כי לא רצתה בזה, וזו זכותה המלאה.

כאשר קהל הצופים ביקש להראות את פרצופה, היא התקופפה בזמן הריקוד ואני צלמתי את המסך.

( pring scrn ).

אחר כך, רשמתי בהתלהבות בכללי, יש לי תמונה של ד', יש לי תמונה של ד' .

אחר כך ד' נכנסה אלי לפרטי, וביקשה שאני אשלח לה את התמונה.

העלתי את התמונה לרשת והבאתי לה את הקישור!

בנתיים אף אחד חוץ מ ד' לא ידעה שהתמונה הזו קיימת על הרשת! ולכן זה לא נחשף לשום גורם ציבורי!

(כמובן שדקות ספורות לאחר העלת התמונה, היא הושמדה מין הרשת, נמחקה על ידי).

לאחר מכן, שאלתי את ד' אם היא מרשה לי להפיץ את התמונה בכללי.

ד' אמרה לי לא. וכך נעשה! התמונה לא פוסמה לאף אזרח, גורם ציבורי כלשהו !

לאחר מכן, ד' אמרה לי בלי קשר לכלום : "זה לא יפה ככה בלי לבקש רשות"

בתגובה לכך רשמתי לה : "מזתומרת? לא יפה מה? שהפצתי את התמונה? אבל לא הפצתי!!"

ובתגובה לכך ד' אמרה לי : "כן שהפצת".

לאחר שהיא הבינה בבירור שלא הפצתי, היא אמרה לי שהיא תתבע אותי על כך שאני צילמתי את המסך

בלי רשותה!

אני באמת חטפתי פיוזים ולא הבנתי מה היא רוצה ממני!!

אמרתי לה שזכותי המלאה לצלם, אבל אסור לי להפיץ.

היא אמרה שאני כן הפצתי כי שלחתי לה את התמונה. היא הוסיפה ואמרה שהיא תביא את התמונה לאח שלה

ותגיד שזה הופץ.

אמרתי לה שהיא ביקשה ממני (ראה חלש מודגש) אפילו לשלוח לה, וחוץ ממנה אף אחד לא רעה כלום!

הדין התפתחת לוויכוח ארוך שד' רצתה להגיש נגדי תביעה ואף החריף!

ד' פנתה לאחד משגיחי הפורום ואותו משגיח אמר לי שהוא שמר את האיפי שלי ואם אני אפיץ את התמונה יוגש נגדי

תביעה משפטית.

הסברתי לאדון המשגיח את כל מה שקרה. (אם זה חשוב, הוא בן 34, מבין קצת עניין בחוקים).

אמרתי לו שהוא מאיים עלי לשווא, וכי אני לא עברתי על שום חוק!!

לאחר שהוא הבין, הוא אמר לי להסביר זאת לד' בצורה רגועה יותר, ולאחר מכן להיפרד ממנה כידידים.

חזרתי לד', אמרתי לה שסכמתי עם המשגיח שאנחנו ניפרד כידידים, אני לא אפיץ ולא אפגע בזכויות שלך,

ובתמורה לכך את (ד') תעזביני בשקט, ואל תשקרי בכך שאני מפיץ, ואל תקחי את הויכוח הזה לבית המשפט

(מכיוון שאני בן 15, ואנני רוצה להתעסק בדברים אלו, אבל אם אצטרך, אני אעשה זאת. - לא אמרתי לה את זה, זה לא משנה..).

עכשיו רציתי לדעת מי צודק פה?

אני לא מבין איך היא יכולה להאשים אותי בכך שאסור לי לצלם את המסך ( print scrn ) בלי רשותה.

אסור לי לעשות כזה דבר?

האם עשיתי משהו נגד החוק בכך שרק צלמתי ושלחתי לד' קישור לתמונה ולאחר מכן התמונה הושמדה?

האם הנני רן ברכה עברתי על חוק מסויים?

איך יש לה את החוצפה להוציא עלי לשון הרע כך?

יש משהו שאני יכול לעשות בנידון נגדה?

סליחה על המכתב הארוך, ותודה, רן! ;)

עריכה :

*מצטער אם יש שגיאת כתיב, אין לי הרבה כוח לבדוק את המסמך.. :P*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה בדיוק מה שאמרתי לה!

אני מצטער אם התארד ממש טיפשי, אבל זה רציני, אני לא רוצה כבר בגיל 15 שיפתח לי תיק במשטרה!

הנערה הזו יכולה לשקר לבית המשפט ולגרום לפתיחת תיק משטרתי שלי, ואני לא עשיתי כלום כנגד החוק!

ואמרתי לה שזה שהיא הפיצה את עצמה ברשת, זה אומר שהיא מאשרת לכך שהציבור חשוף לראות את גופה,

ברשות מלאה שלה!

אבל בכל זאת ד' התווכחה איתי.. :-\

e-d-a, זה לא היה ממדיה פלייר.

זה היה בתוך צ'ט, היה ריבוע למעלה של מאקרומדיה , והאיכות אכן יחסית גרועה..

ולכן פרינט סכרין תופס את הצ'ט יחד עם הריבוע של הפלאש.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בלי קשר: איזה אתר משעמם זה הבלוג הזה פיכסה!!

דבר שני אין לך מה לדאוג,האם ישנו בתקנון שם שאסור לצלם\לתפוס (capture) ודברים כאלו? אם לא,אז שלהבא לא תתכופף הפוסטמה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא חושבת שלעשות פרינט סכרין במצב שהיא לא רוצה שיראו אותה, זה אסור.

והיא רוצה להמציא עלילות טיפשיות שסתם התדרדרו למצבים לא נעימים שלי! שיאשימו אותי באשמות סרק! :'(

ישנם איזשהם חוקים שיכולים להעיד שאני חף מפשע, וכי לא עשיתי דבר רע? ::)

תודה, רן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם הגיון פשוט... אתה בסדר או לא? יענו התמונה של הופצה ברבים גם ככה היא לא יכולה לתבוע אותך על כלום כלומר היא הראתה את הפרצוף של גם ככה בציבור לכולם ולא רק בפרטי לך כלומר זה שאתה לקחת פרינטסקין אין לזה שום משמעות משפטית אחרי שהיא הראה את זה לכולם לא חשוב אם זה שניה או 10 דקות כל האיומים המפגרים עבדו עליך בגדול אתה יכול לעשות עם התמונה מה שאתה רוצה כל עוד אתה מציג אותה כמו שהיא...

לא מבין מה העילה שלה בדיוק הייתה לתבוע אותך... מה בעיה לחשוב בהגיון נראה לך שזה היה כביל בבית משפט?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר אל תדאג... הייתי בהרצאה של שוטר (השוטר היחיד החכם שאני מכיר האמת...) על פשעי (הבנאדם מכיר את כל המושגים וגם יודע לכתוב ב1337) השוטר הסביר שהם גם יכולים להוציא מידע מההרדיסק אחרי ששברו אותו ושרפו אותו. אתה יכול להוכיח הכל והם יכולים לבדוק אצלה את כל המחשב גם אם היא פירמטה הם יוכלו לראות את כל הלוגים ששמורים איפושהו ואין סיכוי שתואשם במשהו.

אז קח טיפ, תירגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל הקטע, שגם שנסיתי להעביר לד' את הידיעה לכך שהיא לא יכולה לעשות שום תהליך משפטי.

היא התחילה להגיד שהיא תגיד עלילות ותעשה ככה וככה. ואני לא רוצה לגרום לעילבון כלפיה.

אבל אין לה מושג בתביעות ומשפטים, והיא התחילה להגיד שטויות, והיא לא הבינה את מה שאני מסביר לה.

היא לקחה את כל הקטע רציני והיא הלכה לאחד המשגיחים של הבלוג, ואותו אחד שמע רק את הצד שלה

וישר הזהיר אותי בצורה מחריפה, ואחרי ששמה חלק מהצד שלי, הוא אמר "בסדר, די. תסביר לה את זה

ותגמור איתה כידידים" ואותה ד' חולמת בשלה, וחושבת שהיא צודקת וכאילו אי אפשר להכניס לה כלום למוח.. ::)

בכל מקרה, תודה על התמיכה! ;)

עריכה:

-------

כן, קראתי פעם כתבה מעיתון אנגלי של מחשבים, שגם אחרי 7 פירמוטים בערך, אפשר לשחזר את המידע,

אומנם בהוצאה כספית די גדולה, אבל אפשר לשחזר מידע.

אח שלי הסביר לי נראה לי שהדיסק שהוא מוחק, הוא לא מוחק הוא פשוט זורק "זבל" על מה שהוא כותב קודם לכן

ואפשר לקרוא את מה שהיה לפני הזבל הזה, הוא הסביר לי ממש מפורט, אני לא ממש זוכר.

אבל אנא אל תכנסו לעסק הזה בתארד הזה.

תודה על ההרגעה, כנראה אני באמת צריך לשבת אחורה ולהירגע.

כי אני ממש התחלתי לפחד, אותי נערה ממש לקחה את זה ברצינות הכל! :-\

תודה! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחשלי הרדמת אותי עם הסיפור הזה

לא הצלחתי להשאר ער עד חצי מהסיפור......

היא צילמה את עצמה במצלמה מול כל החדר, אתה עשית פרינט סקין או מה שבראש שלך

חוקי לגמרי היא זאת שהפיצה את עצמה... זה לא שהיא עשתה לך ריקוד פרטי ואתה הפצת את התמונה, היא עשתה את זה מול כל החדר בצאט פתוח בלי לדעת מי ומה עומד מולה, בעיה שלה

ואם היא היתה רוצה כל כך לשמור על הפרטיות היא לא היתה מתקופפת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...