מחפש המלצות לשרת לעסק קטן - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצות לשרת לעסק קטן

momi2004

Recommended Posts

הצרכים הם פשוטים, ניהול משתמשים, קבצים ומסמכים, ואולי גם מדפסות.

אני יודע שיש את UBUNTU SERVER אבל הוא נראה כבר גדול מדי.

ראיתי גם את זה: http://www.zentyal.org/

אין צורך בתמיכה בעברית או בממשק עברי כך שזה גם לא בעיה. רציתי לדעת אם מישהו עבד עם Zentyal או שיש לו המלצות על משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל כך כבד ב Server? אתה יכול להתקין אותו רק כשלד ואז להלביש עליו את מה שאתה צריך (כמו net install).

ההפצה הזאת עושה בדיוק את מה שכל שאר הפצה יכולה לעשות. ההבדל הוא רק בממשק web שמרכז לך את כל המודולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי כבד, התכוונתי גדול בזה שממצבים אותו כשרת לשירותי ענן ושירותי אינטרנט, שזה ממש לא רלוונטי לי.

אם יש הפצה אחרת שיותר מפוקסת לעסקים קטנים, או מגיעה עם חלק מהשירותים כבר בילט-אין זה יכול להיות יותר פשוט ולעזור.

אם שרת מספיק ידידותי ומגיע עם רוב השירותים הבסיסיים, אז זה גם יכול להיות פתרון טוב, לא שולל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי לכתוב ש Zentyal היא פתרון רע. הכל תלוי בסופו של דבר בדרישות של המשתמש והמשאבים שאפשר להקצות לצורך ניהול ופתרון ותקלות.

פשוט כל מה שיש לך בהפצה הזאת ניתן להרכיב כמעט בכל הפצה של לינוקס. היתרון של הוא הקהילה והתמיכה של Canonical וכמוכן ה software repository שהוא מאוד דינאמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה שאלתי אם למישהו יש ניסיון עם ZENYTAL כי אני מחפש משהו שיהיה הכי קל לנהל, אולי אפילו שמישהו בעסק יוכל לטפל בו ברמה בסיסית, גם ללא ידע טכני.

גם הוא שרת מצוין ללא ספק. פשוט נראה ש ZENYTAL מגיע עם הכל ישר מהקופסא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משתמש אחד שאולי יכול לעשות חלק מהדברים היומיים. אני מוכרח לציין שאחראי שראיתי את Server 2012 Essentials, קשה מאוד לבחור בלינוקס. עם כל האהבה ללינוקס, אם אתה בסביבת הכל עובד מהקופסא. וכמובן שיש גם תמיד את שירותי הענן. קשה להיות עסק קטן-בינוני היום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...