זקוק להמלצה לSSD למחשב נייד - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה לSSD למחשב נייד

efee123

Recommended Posts

חברים שלום,

אני זקוק לעזרתכם בבחירת כונן SSD בנפח 250~ ג'יגה ל- vivobook s400ca .

בזמנו רכשתי בקנייה הקבוצתית את ה-330 של אבל מסתבר שהוא גדול מידי למחשב שלי מכיוון שהוא 9mm ולא 7mm כמו רוב הכוננים בשוק.

השימושים העיקריים שלי במחשב:

1. תכנות בc/c++ , ג'אווה.

2.עבודה על מספר צגים במקביל(לא נראה לי זה משנה).

3. פתיחת לשוניות (בדפדפן) רבות .

4. תוכנות כמו matlab ו matmatica.

5. שימושים רגילים- גלישה וכו.

לאחר חיפוש בפורום יש לי מספר שאלות/בקשות:

1. המלצה על כונן שיתאים למחשב- 7mm או פחות.

2. אני כבר דיי הרבה זמן לא התעסקתי בתחום אז אני רוצה להבין איפה הכוננים של היום(סביבות 900 שקל) עומדים מבחינת ביצועים ביחס ל330?

3. שמתי לב שיש כאן המון דיבורים על הכוננים של , יש המלצה אחרת או שהם מספיק טובים? כמו כן גם לגבי 3 הדגמים של יש דיי הרבה דיון בפוסטים האחרונים שראיתי והבעיה שאני לא מספיק בקיא בפרטים הטכנים, אז אני זקוק להמלצה סופית(בלי יותר מידי פרטים :) ) על אחד מהכוננים לפי השימושים שלי.

אשמח אם תוכלו לעזור לי לבחור כונן מתאים שאכן יתאים למחשב מבחינה פיזית וחומרתית וכמובן לפי השימושים.

תודה וחג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרק אותו מהאריזה, תשאיר רק צד אחד. אין מדבקה שסוגרת אותו והברגים הם רגילים, כך שבמידה ותצטרך לממש אחריות עליו תוכל לחבר אותו בחזרה למארז.

בשביל 2.5 מ"מ לא הייתי קונה חדש, זה רק המארז ש"מנופח".

מדוע את חש איטיות בעבודה במחשב? הוא אמור להגיע עם HDD + Cache לשיפור הביצועים, אמנם זה לא אמיתי כמו במקרה הנתון אבל זה שיפור מכונן רגיל.

אפשר במקביל גם לשדרג קצת את הזיכרון.

במחשב מולחמים 4GB עם מקום ריק לסטיק נוסף של 4 או 8, כך שאתה יכול עד 12GB (!) במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב איטי משתי סיבות עיקריות:

1. 4 ג'יגה זיכרון ממש לא מספקים לי, אני תמיד מדי לניצול 100% מהזיכרון.

2. ההארדיסק איטי בצורה מחרידה, אני לא יודע כמה הssd cache עוזר אבל אני לא מרגיש הבדל מhardisk רגיל.

בכל מקרה את ה330 של כבר חיברתי לנייח והוא דיי השתקע שם אז אני זקוק לאחד אחר בשביל הנייד.

בזמנו חשבתי לפרק אותו אבל התחרטתי.

בכל מקרה ה840 evo עדיף על הרגיל משמעותית או שלא ארגיש בהבדלים?

ותודה על העזרה!

:-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...