בעיה בחיבור לאינטרנט ממחשב נייד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בחיבור לאינטרנט ממחשב נייד

urigroisman

Recommended Posts

שלום חברים!

הסיפור הוא כזה:

יש לי מחשב נייד ASPIRE 5742Z

הכל עבד מצוין עד שפתאום הופיע לי ה"NO ACCESS".

כרגע המחשב לא מתחבר לאינטרנט לא דרך כבל רשת לתשתית (הוט) ולא ל-WIFI שלי (TPLINK TL WR841N). בשני המקרים הוא רושם לי NO ACCESS

הוא כן מתחבר ל-WIFI של שכנים וגולש רגיל.

ניסיתי לחבר את כבל הרשת למחשב נייד אחר, והוא כן עובד, וכך בעצם אומר שהם לא הבעיה אלא המחשב הראשון, למרות שגם במחשב השני ה-WIFI שלי לא עובד.

אבקש את עזרתכם!!! האם יש לי בעיה בכרטיס רשת? (בבדיקה זה נראה תקין, ללא סימן קריאה צהוב)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. פה בפורום לא אוהבים כותרות עם המילה "דחוף", אז תשנה אותה בבקשה.

2. אמרת שהמחשב מתחבר ל WIFI של השכנים, זאת אומרת שאין בעיה במחשב בחיבור ה WIFI. אם ברשת הביתית שלך יש חיבור לאינטרנט, אז הבעיה היא אך ורק בהגדרות - או של הרשת במחשב בנייד או בהגדרות של הראוטר.

3. מכיוון שגם בחיבור חוטי רגיל תקין המחשב לא מתחבר לאינטרנט, אני מסיק שהגורם הוא הגדרות כלשהן (אולי Firewall שלא מוגדר נכון) או בעיה במערכת ההפעלה (בחבילת ה TCP/IP), אבל זה לא סביר בגלל שניתן להתחבר ל WIFI של השכנים. בכל זאת אני מציע שתפתח חלון cmd, ותבדוק ע"י הפקודה ipconfig האם אתה בכלל מקבל כתובת IP עבור החיבור האלחוטי ועבור החיבור החוטי. כמו כן נסה לעשות ping למחשב שלך ע"י הפקודה ping 127.0.0.1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לתשובה, לא הצלחתי לשנות את הכותרת משום מה..איך עורכים כותרת?

כשאני מריץ IPCONFIG הוא נותן לי MEDIA DISCONNECTED מה זה אומר? אני עושה זאת כשכבל הרשת מחובר

כשאני מריץ PING זה נראה בסדר, 4 סנט, 4 רסיבד, 0 לוסט

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשו שמתי לב שכתבת שה WIFI שלך לא עובד גם במחשב אחר, אבל בחיבור חוטי למחשב אחר כן יש גישה לאינטרנט. מכאן שיש לך 2 בעיות:

א. בעיה בכרטיס הרשת החוטי/הקווי במחשב הנייד הראשון.

תבדוק שכרטיס הרשת הקווי מזוהה ומופעל במנהל ההתקנים. לא ברור למה התכוונת כשכתבת:

בבדיקה זה נראה תקין, ללא סימן קריאה צהוב

ב. בעיה ברשת האלחוטית שלך (כנראה בראוטר) שלא קשורה לבעיה של חיבור המחשב הנייד הראשון בכבל לראוטר.

בעיקרון צריך לראות את ההגדרות שלך, אבל אולי יהיה לך יותר פשוט לאפס את הראוטר ולהגדירו מחדש. עדיף שתבדוק בפורום הרשתות, תוך ציון הדגם המדוייק של הראוטר שלך (אולי זו בעיה מוכרת).

הערה: ביצוע ping מוצלח ל 127.0.0.1 אומר שכנראה הבעיה היא לא בחבילת ה TCP/IP (במערכת ההפעלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...