RSM vs TMS - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RSM vs TMS

BarakCoder

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני קניתי מהם את המחשב הנוכחי שלי (החלקים)... כבר 3 ומשהו שנים.

בערב שלקחתי את הציוד, והרכבתי בלילה את המחשב, הוא לא עבד. ובסוף הסתבר שסטיק אחד של זיכרון היה תקול.

למחרת הלכתי אליהם והחליפו במקום לאחד אחר שעבד מצוין.

מלבד זה, לא היו לי שום בעיות עם המחשב... הכל מתקתק מצוין. מאז החלפתי כרטיס מסך והוספתי .

לאחרונה יצא שקניתי מTMS, בגלל המכירות הקבוצתיות ולדעתי אמשיך לקנות מהם בגלל המחיר, שירות ועניין המשלוח חינם (גם באחריות).

זה עוזר לי לא מעט...

פשוט בזמנו, RMS היו בכניסה לכפר סבא (מרעננה מרכז) ועכשיו הם ממש באמצע באזור התעשיה (איפה YES, KSP וכו') ולא כל כך נוח להיכנס לשם בזמנים הנוחים לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי מהם את המחשב הנוכחי שלי (החלקים)... כבר 3 ומשהו שנים.

בערב שלקחתי את הציוד, והרכבתי בלילה את המחשב, הוא לא עבד. ובסוף הסתבר שסטיק אחד של זיכרון היה תקול.

למחרת הלכתי אליהם והחליפו במקום לאחד אחר שעבד מצוין.

מלבד זה, לא היו לי שום בעיות עם המחשב... הכל מתקתק מצוין. מאז החלפתי כרטיס מסך והוספתי .

לאחרונה יצא שקניתי מTMS, בגלל המכירות הקבוצתיות ולדעתי אמשיך לקנות מהם בגלל המחיר, שירות ועניין המשלוח חינם (גם באחריות).

זה עוזר לי לא מעט...

פשוט בזמנו, RMS היו בכניסה לכפר סבא (מרעננה מרכז) ועכשיו הם ממש באמצע באזור התעשיה (איפה YES, KSP וכו') ולא כל כך נוח להיכנס לשם בזמנים הנוחים לי.

1.את המחשב שלך קנית מ-R.S.M?

2.החנות R.S.M בכפ"ס באיזור התעשייה זה אותה חנות עם מיכאל? החנות נראת קצת עלובה והמוכרים לא היו כאלה מומחים או נלהבים למכור,אז לא כול כך התרשמתי. בכול אופן אם אני רוצה לתקן את המחשב ב-R.S.M אני שולח את זה לסניף שלהם בכפ"ס? או הסניף באשקלון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמתי מהTMS מחשב שבועיים לפני ראש השנה בערך והוא והמשלוח איחר בכמה ימים וגם הדיבור שלהם לא היה מי יודע מה נחמד כאליו הם עשו טובה שהם ענו לטלפון,

בנוסף הם אמרו שהם התקשרו ולא ענינו וזה לא יכול להיות כי הייתי כל הזמן ליד הטלפון, בסוף ביטלתי את ההזמנה ואני מזמין מחנות אחרת! עד אותה הזמנה הייתי בטוח שTMS הכי טובים אבל התאכזבתי ואני לא חושב שאני אקנה שם שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם TMS לפני 5 דקות,וממה שהבנתי הם עושים משלוח UPS חינם עד הבית. מישהוא הזמין מהם מחשב עד הבית וזה עבר חלק? כול המחשב לא הגיע עם תקלות או נפילות עקב הנסיעה(סתם שאלה ליתר בטחון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון המשלוח עצמו אינו קשור ישירות אליהם אלא לחברת שליחויות.. אך אם הגיע משהו תקול כמובן שזה באחריותם. הזמנתי מוצרים פה ושם תמיד הגיעו במצבם הטוב.

אוקי ואיך הם מבחינת מחיר הם גמישים? אם אני מגיע אליהם עם הצעה נגדית הם יתנו לי הצעה באותו מחיר?

יש איזה בחור שם,שהוא נחשב אחלה גבר?,כמו שהיה בזמנו עם גיא ב-TMS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מה ששאלת אותי, כן, את המחשב קניתי מR.S.M אבל בחלקים...סגורים בקופסה. הרכבתי בעצמי (הבנתי שאתה רוצה שירכיבו לך נכון?)

זו אותה חנות עם מיכאל, הם פשוט עברו מיקום... לא יודע למה - חניה, שכירות, מיקום פחות טוב וכו'...בכל מקרה, שינוי מיקום היה פחות טוב עבורי.

אני לא גר בכפר סבא.

לגבי TMS, מדיונים רבים שראיתי פה, ותגובות של אנשים, הזמינו מחשבים בלי בעיה והמחשב מגיע ארוז כמו שצריך ועם הקופסאות של הרכיבים (כרטיס מסך, וכו').

אני הזמנתי מהם 7C בקנייה הקבוצתית, פעם אחת באתי אליהם לאסוף (הודעתי לקיריל יום מראש) והכינו לי את זה בבוקר בדלת הכניסה, תענוג.

פעם שניה זה היה שליח עד הבית, פעם ראשונה לא הגיע (טען שלא ידעו איפה הבית וטלפון לא עבד אז הלך) ולמחרת הגיע בזמן.

תמיד צריך לעשות הפרדה בין החנות לבין חברת השליחויות. בגלל זה אני לא בא ומתלונן לTMS על זה שלא קיבלתי ביום שני כפי שהובטח אלא בשלישי.

לא צריך לריב על הקטנות.

לפי מה שראיתי TMS משקיעים גם בסידור כבלים וארגון המארז (יש אנשים שלא יודעים ולא רוצים להתעסק עם זה וזה מובן).

לא ידוע לי אם RMS עושים זאת.

לגבי מחירים, קיריל הוא הבחור בTMS לשאלות וכו' פה בפורום אם אתה צריך והוא אמר שהם מתחרים בכל הצעה. תציע ותראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשלוח איחר בכמה ימים ? וואי . לא התיחסו אלייך בעדינות נפש? וואי . נמאס מאנשים מתבכיינים על כל פלוץ קטן.. בכל אופן המחיר וגם שירות כאחד- אין חנות עדיפה עליהם.

מי שמך שר ושופט שתקבע אם אני בכיין או לא ותעביר עלי ביקורת..

שאני עושה עסקים מול חנות אני מצפה שידברו אלי יפה ולא תביא כסף וקח מחשב, אני מקבל מהחנות הזאת שירות ואם משהו מתקלקל אני רוצה לדעת שיש מישהו שאכפת לו מהלקוחות ולא רק רוצה את הכסף שלי.

בנוסף שרציתי לבדוק מה עם המשלוח אמרו לי תתקשר לUPS והביאו לי מספר על איזה 17 ספרות ועכשיו לך תחפש אותם שעה על הקו תעבור את כל המדינות, אני עושה עסקים מול TMS ולא מול UPS, שהוא יבדוק.

בנוסף משקרים לי בטלפון בגלל שהשיחות מוקלטות.

עם חנות כזאת אני לא רוצה עסקים.

פעם הבאה תקשיב תשמע את כל הסיפור לפני שאתה מעביר ביקורת, יפי נפש שיודעים לרדת על אחרים לא חסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קיבלתי מהם שירות מעולה וקניתי מהם לפחות 5 מחשבים.

כמו שציינתי היום קניתי עוד מחשב מהם, בנוסף המשלוח מבוטח.

הנה מקרה שקרה לי איתם (רמז: השירות היה מצוין).

http://hwzone.co.il/community/threads/523275-%D7%9E%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%A9-%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%91-TMS-%D7%97%D7%95%D7%95%D7%99%D7%AA-%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A6%D7%95%D7%99%D7%A0%D7%AA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...