אלימות במגרשי הכדורגל - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלימות במגרשי הכדורגל

nice-1

Recommended Posts

לא בדיוק, אני מפתח-תקוה והוא לאחרונה היה גר בהרצילה ועבר אני לא זוכרת לאן. אם הוא לא בחו"ל אז אנחנו פה בגוש דן מימילא אז לא צריכה להיות בעיה - אלא אם כן ידפקו לי פטרול אי שם בהרי הכרמל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפועל ת"א יש את האוהדים הכי טובים, שעושים את האווירה הכי טובה במגרשים, ודווקא הם - אנחנו (אני אוהד הפועל) נפגעים הכי הרבה

גם מהמשטרה שרודפים אותנו כאילו אין מחר, וגם מהאוהדים של הקבוצות היריבות שזורקים עלינו חזיזים

משעשע.

א. תרצה או לא תרצה, ואפילו שאני אוהד של מכבי זאת באובייקטיביות גמורה, למכבי תל אביב יש את קהל האוהדים הכי גדול והכי טוב.(את השנה לא להחשיב בגלל המחאה החברתית הצודקת-לא צודקת של האוהדים, ועדיין עשינו לכם ביצפר בדרבי... בשניהם...)

לגבי זה שרודפים אתכם, רודפים את כולם בדיוק כמוכם. כשילד מסכן בן 15 אשכרה חוטף מכות בגלל שעמד ליד אבוקה, ובגלל שאוהד קילל שוטר וחטף מכות רצח ונלקח מהיציע, כואב לי לראות את זה בדיוק כמו שלכל האוהדים כואב בקבוצות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנית שנכשלה: רקטות לבלומפילד בדרבי הראשון.

חקירת פציעתו של אדהם שביטה הובילה את החוקרים למידע חדש: ישי זיתוני ויורי סדלצקי, החשודים העיקריים בפציעת שביטה, נכשלו בניסיון לירות רקטות מאולתרות בדרבי הראשון. החקירה שפכה אור על שיטת העבודה של השניים: שימוש בקטינים בהכנסת אמל"ח למגרשים

אנשים התחרפנו לגמרי!!! זה כבר ניסיון לרצח!!! יותר גרועים ממחבלים!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2881527,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו דוגמה, חזרתי לפני חצי שעה מהמשחק חיפה נתניה (ענק! איזה ניצחון ענק! אבל זה לא הסיפור ;D), נגמר המשחק, אני וכל יציע לביא באטרף, אנשים יוצאים ובחוץ יש 50 קופים ירוקים סוסים שמתחילים לבעוט ובלאגנים, ויש לך 20 סוסי משטרה 2 מטר מהמקום ששווים לתחת, ככה זה בכל משחק.

נו טוב, העיקר הנניצחון ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה עם המשטרה, עד שלא קורה אסון הם לא עושים כלום וגם אז הם ממנים ועדה ומפילים האשמות ממשרד למשרד ובסוף לא יוצא כלום.

צרייך להתחיל ת'רד חדש על המשטרה שלא עושה כלום. כל היום רואים שוטרים במדים עומדים מבשווקים, בצמתים ומרטרים מהיציאים, מזיעים ומגרדים ת'חבילה ופשוט מתעלמים מהאלימות ולא מזיז להם שמישהו נפגע. המשטרה תפקידה לאכוף את החוק שתפקידו להגן על זכויות האזרח, אבל למשטרה יש דברים יותר חשובים. אם כל הכבוד לשוטרים שכן פועלים ונלחמים בפשיעה, הרוב הגדול פשוט מחמם כיסאות כל ניידות. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...