עזרה באיך ללמוד - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה באיך ללמוד

AM052

Recommended Posts

שלום חברים

אני כרגע עובד כסוג של טכנאי שטח אבל ל מען האמת אין לי מושג בחומרה...

נכון לעבודה הנוכחית זה לא חשוב אבל אני רוצה לשדרג עבודה ולא יכול להרשות לעצמי קורס גם מבחינה כלכלית וגם חוסר זמן

יש לכם עצה לאיך אפשר ללמוד יותר על חומרה ותיקון מחשבים נייחים וניידים בלי קורס ארוך ומייגע

משהו מזורז אפילו ספר "בעברית"... ואם למישהו פה יש חנות מחשבים אשמח להתלוות לכמה ימים בחינם רק כדי ללמוד את העבודה

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד "בואו תלמדו אותי לתקן חומרה" זה כללי מדי.

אני לא מקצועי בשום צורה, אבל הרעיון שלי הוא שתתמקד כל פעם בבעיה נפוצה אחת בחומרה ותנסה לחפש "how to..." בגוגל וביוטיוב, לדוגמה how to clean a graphic card

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי אני עובד בתור טכנאי שטח.. סוג של עזרה ראשונה למחשבים אז לנקות לפרק ולהרכיב אני יודע בגדול התכוונתי יותר ללמוד על החומרה עצמה..

למשל אם תגיד לי להרכיב מפרט מחשב למשתמש עם צרכים מסויימים אני לא אדע... לא מבין יותר מדי את ההבדלים למשל בין לוח אם כזה לאחר חוץ מאולי הגודל ומספר החריצים וכנל לגבי כל חלקי המחשב.. מעבד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאתה מתאר הייתי ממליץ לך להתחיל מהבסיס, כשיש לך טיפה רקע זה כבר יזרום לך בקלות.

תחפש בגוגל "האתר של חיליק" ותתחיל לקרוא שם, דרך זה למדתי בתקשוב בתיכון, למרות שידעתי את הרוב כבר לפני זה חידש לי מספר דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל להיות פה יותר פעיל באתר, לקרוא, ללמוד ולהבין בעיות של משתמשים, לקרוא עצות של משתמשים מנוסים ופתרונות של תקלות, לקרוא במדור מפרטי מפרטים שמרכיבים וכו׳.

תאמין לי שתוך כמה חודשים זה יקנה לך המון ידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...