התקינו לי כבלים..... - עמוד 7 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקינו לי כבלים.....

guy94

Recommended Posts

להתקשר להזמין ? לא נראה לי..

ייקח בטח משה כמו שבוע אחרי הפירסום עד שהם יתחילו לחבר אנשים לאינטרנט המהיר..

ככה לפחות ערוצי זהב היו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

תגיד מה אתם כל הזמן תופסים קטע לגבי הכבלים?

הזה שהפינג שלו לחו"ל גבוהה זה לא מגלל תשתית הכבלים! זה בהגלל הספק שלו! אפ היו לו קווי זהב או ברק היו לו פינגים הרבה יותר נמוכים!

עכשיו כל הקטע הזה שכבלים זה יקר ומה בזק זה לא יקר? בכבלים חבילה של 0.75 עולה 120 ובבזק חבילה של 0.5 עולה 120

אז זה שהספקים לוקחים בחבילות של כבלים ב5 דולר יותר אפשר להבין אותם כי בכל זאת אתם מורידים בכמעט 30 קי יותר מחבילה של בזק!

שלא נדבר על השליחה שהיא מהירה יותר.

ואני לא יודע לגבי ערוצי זהב אבל במת"ב אפשר לא לקנות את המודם!

ודבר אחרון דבר שהכי מעצבן אותי שאנשים פה כל הזמן חוזרים על אותם שטויות (בשביל להפגין את הידע שלהם) שכבלים זה חיבור משותף וכשיתחברו הרבה אנשים אתה תגלוש לאט בלה בלה לבה. אז לידע כללי חברות הכבלים הולכות לרשת מחדש את המרכזיות שלהן בשביל שלא יווצר עומס והמהירות שאתם משלמים עבורה תהיה מובטחת. רק תזכרו קצת כל מי שיש לו ADSL לבזק לא קרסו השרתים? לא קרה שהשרתים שלהם היו מועמסים בצורה מחרידה שגלשתם במהירות של מודם 28.8 ?

דבר נוסף זה שאתם באים לחברות מתפלאים שחברות כבלים לא עושות הנחות כמו בזק שאם קניתה מודם המחרי שאתה משלם עבור ADSL זה ב20 שקל פחות, נו נכון כמה זמן בזק מפעילה את הADSL שלה לפחות שנה לא? וכמה זמן חברות הכבלים מפעילות את השרות שלהם שבועה שבועה וחצי אז תנו להם צ'אנס.

דבר נוסף שנזכרתי בו זה הבחור הזה שאמר שיש לו UNCAPED ADSL ואו אז אתה היחיד בעולם שהצליח לפרוץ ADSL וכתוב מאמר על זה! כי משום מה לכל שאר האנשים בעולם לא מצליחים לעשות את זה!

וכמבון לסיום תכנסו לפה ותבדקו את המהירות שלכם http://webservices.cnet.com/Bandwidth

אני עם כבלים ועם פרוקסי דרך אוניברסיטת תל אביב שרץ על שרת T3 מקבל שם 1456 (הכבלים שלי לא מוגבלים) ואני מוריד מחו"ל (עם הפרוקסי) ב200 + ללא בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...