Vostro v131- SATA 2 or 3 ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Vostro v131- SATA 2 or 3 ?

Tov_Tov

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות למחשב הנייד שלי Vostro v131

ניסיתי לבדוק באינטרנט ולא הצלחתי למצוא תשובה ודאית לגבי תמיכה של Sata 3gb או Sata 6gb

אני מעוניין לקנות של 250GB וההתלבטות היא בין ה840 הרגיל ל840EVO ההתלבטות תוכרע באם יש לי SATA 3 או 2 ?

יש למישהו מושג איך אני מוודא את זה ?

מצאתי פורום שמדברים על העניין חלק טוענים שזה SATA 6GB וחלק SATA 3GB אז ... :nixweiss:

http://forum.notebookreview.com/dell-latitude-vostro-precision/602711-new-dell-vostro-v131-21.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר של לא מצאתי שום מידע מועיל ..

כשאתה אומר תלוי בציפסט למה אתה מתכוון ? מה בדיוק אני צריך לבדוק ? לפי מה שאני רואה באינטרנט זה HM67 וזה גם מה שרשום בקישור שהבאת.

אני בכל זאת הייתי רוצה לוודא את זה ב100 אחוז.

ודרך אגב האם ההתלבטות שלי לגבי הSSD היא נכונה האם אלו הSSD שהכי טובים מבחינת עלות תועלת בטווח מחירים עד 900 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אחלה, אז אכן יש לי HM67

זה המידע שיש באתר של אינטל השאלה אם זה תקף גם לניידים וספציפית לנייד שלי?

רשום שיש עד 2 פורטים שתומכים בsata 6gb השאלה מה זה אומר לגבי מחשבים ניידים ?

[TABLE=width: 626]

[TR]

[TD=bgcolor: #ECECEC]Serial ATA (SATA) 6 Gb/s and 3 Gb/s[/TD]

[TD=bgcolor: #ECECEC]High-speed storage interface supporting up to 6 Gb/s transfer rate for improved data access. Provides up to six SATA ports with up to two ports supporting 6 Gb/s transfer rates.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים זה בא.

מקסימום תשים חתיכת קרטון או משהו אחר דומה כדי להשלים את ה-2.5 מ"מ החסרים. לפעמים בנייד עצמו יש סוג של תא שאליו מבריגים את הכונן, תבדוק אצלך איך זה.

אמור להיות spacer בחלק מהמקרים. תברר בחנות.

כונני 7 מ"מ בעיקר נמצאים בניידים שהם אולטרא-בוק דק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על כל העזרה, לאחר שבדקתי פיזית במחשב מסתבר שכבר מותקן כרגע כונן שהוא 7 מ"מ ובעצם יש מקום ל9ממ החיבור הנוכחי הוא ע"י תושבת עם ברגים ככה שהכל מתאים, הבנתי שבTMS המוצר יגיע עוד שבוע ולכן החלטתי לחכות לשבוע הבא ולפסוח על KSP..

בנתיים תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...