סמארטפון קל, עם קרינה נמוכה, עד 500 ש"ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סמארטפון קל, עם קרינה נמוכה, עד 500 ש"ח

ItachiSan

Recommended Posts

היי,

אני מעוניין לרכוש סמארטפון מתנה לאימא שלי. היא לא מסתדרת כל כך עם טכנולוגיה אז רצוי שיהיה ידידותי למשתמש.

הדרישות היחידות הן משקל נמוך וקרינה סלולארית נמוכה. כל השאר פחות חשוב

התקציב הוא עד 500 ש"ח.

כרגע חשבתי על המוטורולה דיפיי מיני

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=835023

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לגבי קרינה (אני תמיד מעדיף להשתמש באוזניות) אבל בתקציב הזה עדיף לפזול לכיוון מכשיר סיני.
השאלה אם הוא מוכן לשלם במקרה שהמכשיר נתפס עוד 35.7% כי בתקציב שלו יש למשל את המכשיר הבא

POMP W89 - מרובע ליבות(MTK6589), זיכרון 1GB , מסך 4.7'(480X854), כולל תמיכה בשפה העברית(אנדרואיד 4.2) ותמיכה בתדרים 850 ו2100 בדור השלישי שזה אומר תמיכה מלאה כמעט בכל המפעילות הסלולריות חוץ מאורנג' ושאר החברות שרוכבות עלייה כי בשביל תמיכה מלאה אצלהם צריך גם את תדר 900 בדור השלישי למרות שיש אזורים שלאנשים עובד מצויין רק עם תדר 2100 .

http://www.banggood.com/POMP-W89-4_7-Inch-4G-ROM-MTK6589-Quad-Core-Android-4_2_1-Smartphone-p-76152.html

^עולה כרגע 133.99$(בערך 488.51ש"ח) אצל banggood

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא מסתדרת כל כך עם טכנולוגיה אז רצוי שיהיה ידידותי למשתמש.

כל האפשרויות שיש בשוק משתמשות באותה מערכת הפעלה (להוציא את האייפונים, ודגמים מאוד בודדים עם Phone) כך שמבחינת "ידידותי למשתמש" אין פה שום עניין בכלל - כולם אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק המפרט של הThL W100 "הרבה יותר מרשים" כשהוא עולה קצת יותר, יש לו את אותו המעבד, אותה כמות זיכרון וזיכרון פנימי גם תמיכה בכרטיס באותו הנפח(32GB), המצלמות שלו עם יותר מגה פיקסל, וסוללה עם קצת פחות mAh , מסך 0.2' קטן יותר(לא בהכרח חיסרון כי זה דיי זניח) , רזולוציה קצת יותר גבוהה לא בצורה משמעותית, שניהם גם תומכים באותם התדרים בדור השלישי 2100 ו850 ופותח הדיון כתב עד 500ש"ח וגם יש מכס למקרה שנתפס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אתם מפספסים את הנקודה...

הדרישות היחידות של הטלפון הן להיות קל משקל (משקל נוצה אם אפשר) ועם קרינה כמה שיותר נמוכה. אימא שלי טכנופובית ברמות קשות אז היא לא צריכה מכשיר עם מפרט מפוצץ כי היא לא תשתמש ב 99.9% מהפיצ'רים שלו. אני גם מעדיף לא לקנות לה מיני טלויזיה (מסכי 4-5" למינהם).

ידידותי למשתמש קיבלתי. ננסה לשפצר לה את הטלפון שיראה כמו או משהו כזה שיהיה לה נוח.

לגבי הזמנה מחו"ל- אין לי בעיה אם המחיר יהיה באיזור ה- 320 ש"ח (בערך 90 דולר) כדי שעם ה- 35.7% מס של המכס המחיר לא יעבור את ה- 500. כמובן שאם הוא יעבור בלי מכס עדיף, אבל גם ככה היא לא מתה על הרעיון שהיא צריכה להחליף את הנוקיה הישן שלה ואם היא תשמע שהוצאתי על המכשיר החדש יותר מ500 היא סתם תתבאס.

תודה רבה וחג שמח לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לאף אחד לא אכפת מה"קרינה" ואף מכשיר לא מתיימר להיות נמוך באופן מיוחד מתחת לתקן (בתקן כולם עומדים). אם יש כמה בודדים שאפשר להגיד עליהם שמשום מה הם נמוכים יותר מהממוצע - אז זה בעיקר עניין של מזל ולא איזושהי החלטה מודעת (אחרת החברה היתה כנראה טורחת לשווק אותם ככאלה, אבל עובדה שאף אחת לא טורחת לציין את זה) וזה כלכך מצמצם לך את אפשרויות הבחירה שכל שאר הפרמטרים כבר הופכים להיות חסרי משמעות.

בכל אופן אני לא יודע אם תמצא משהו חדש במחיר של 90$, זאת הגזמה קצת פראית כלפי מטה וגם זה הופך להיות פרמטר מאוד מגביל.. נסה לחפש ביד-2 מכשירים ותיקים באיזור ה-110 גרם, בסגנון ה-Xperia או הגלקסי S2 למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהLenovo A390 הוא הכי טוב בתקציב עם מעבד כפול ליבה MTK6577 , זיכרון פנימי 4GB שכנראה ישאר ממנו פחות ויש תמיכה בכרטיס זיכרון של עד 32GB, זיכרון 512MB, מסך 4'(480x800), הבעיה היא שהוא תומך בתדרים 900 ו2100 ברשת הדור השלישי ככה שיש תמיכה מלאה רק לאורנג' וכל החברות שרוכבות עליה ולשאר המפעילות תיהיה תמיכה חלקית בגלל שאין את תדר 850 בדור השלישי.

http://www.to2c.com/lenovo-a390-mtk6577-dual-core-smart-phone-android-4-0-4-0-inch-5-0mp-camera.html

^שים לב לגבי השפה אתה יכול לבקש שיתקינו לך עברית אפשר לדבר איתם דרך הצ'אט בסקייפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה, אשמח לקבל המלצות נוספות.

היא כרגע ברשת גולן טלקום (רוכב על סלקום).

מה לגבי המוטורולה דיפיי מיני?

אף אחד לא אמר עליו כלום.. הוא לא מומלץ?

מצאתי גם את המכשיר הזה:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=763836

סוני אריקסון אקספיריה X10 מיני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...