עושה אירוע מחשבים גדול וצריך עזרה לגבי החשמל - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עושה אירוע מחשבים גדול וצריך עזרה לגבי החשמל

sap2221

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
מזה אומר יקבלו 415 במקום 240?

המחשב מצפה לקבל מהשקע 240V. אם חוט הניוטראל בכבל או בלוח חשמל מתנתק חלק מהמחשבים/מסכים יקבלו מתח גבוה עד 415V ויישרפו

ועוד משהו מישהו פה מיקודם הזכיר כבל ירוק? מזה עושה הכבל הזה?

3g25vs4g100.jpg

"כבל ירוק" כפי שחשמלאים מכנים אותו הוא כבל שיש לו שכבה של בידוד קשיח חיצוני. במקרה שלי התכוונתי לכבל כבד אם מוליכים עבים שיכול באמת להחזיק עשרות A

בתמונה הזאת "הכבל הירוק" הוא שחור (הכבל שצילמתי הוא ישן, התחילו לייצר אותם בצבע ירוק רק לפניי כ 15 שנים) אבל מדובר על כבל כמו זה

כמו כן אתה יכול להשוות :

כבל שחור של 4x10mm2 (הכבל שצריך במקרה שלך הוא של 5x ולא של 4x כך שהוא יותר עבה אפילו). הכבל השחור בתמונה יכול להחזיק 3x40A מקסימום = 39 מחשבים בתנאים אידיאליים, כ 25-28 מחשבים בתנאים מציאותיים

הכבל 3x2.5mm2 שהחשמלאי ביקש ממך להביא. יכול להחזיק 1x16A מקסימום = 5 מחשבים בלחץ

הבאתי חשמלאי , הוא החליף לי את הכוח של השקעים במקום 32 אמפר ל-40

הוא גם בדק את החוטים שיוצאים מהלוח או רק תקע שם מאמת של 40A ?

והוא אמר ש160 אמפר של המחשבים+המסכים יעבדו שם בכייף

איך בדיוק הוא מתכוון להוציא 160A על ראשי של 40 ??? (נניח שהכוונה היא ל 3x40, עדיין 3x40=120A בלבד)

ואין לי שמץ קלוש מאיפה הבאתם את הנתון של 160A, מי שהביא אותו מוזמן להראות חישוב איך הוא קיבל נתון כזה

ושאני אביא כבל מאריך שנקרא 3x2,5

זה כל מה שהוא ביקש ?

אם זה הוא מתכוון למשוך מבניין אחר ???????

3g25mm2.jpg

זה האנשים מביאים את המחשבים מהבית שלהם , כמה לוקח אמפר של מחשב ממוצע+מסך?

מחשב חסכוני במיוחד כמו של idan כ 1.5A, מחשב מציאותי יכול בקלות להגיע ל 2.5 ואם יש לו ספק ללא PFC לעבור גם את ה 4

אז קח נתון סופי מחשב = 3A אם לא חושב אחרת בהינתן המפרט של המחשב הספציפי

ניראה לי שאני ירד ל120 מחשבים וככה הכי הכל בטוח

לא דיברנו לפניי רגע על 80 מחשבים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן דיברנו...אבל במצב הנוכחי ניראה לי שארד ל60 מחשבים אם ה80 יצרו בעיות...וככה יהיה לי רק 120A

לגבי החוטים , הוא פתח שקע חשמל אחד ושם בו חוטים עבים נדמה לי בעובי 2.5

לגבי הכבל המאריך 3x2.5 הוא התכוון שאחבר אותו לשקעים שם ושאחבר אליו מפצלים ( שהשחקנים יוכלו לחבר תמחשבים שלהם תמסך+מחשב)

לגבי בניין אחר - יש במקום בניין נוסף(בתוך הבית ספר) שיש שם לוח בנפרד - והוא הציע אפשרות שאקח כבל מאריך(כבל מאריך רגיל) ושפשוט אחבר מהשקע של הבניין הנוסף למפצלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3A למחשב (מכאן והלאה בכל מקום שאני אומר "מחשב" הכוונה היא כולל מסך)

מכאן ש 60 מחשבים הם 180A ולא 120

אבל אני רוצה להבין מה הולך שם

תשאל אותו בתמימות (לא "אש מפורום HWzone שואל...") :

- כמה מחשבים (כולל מסכים) ניתן לחבר משקע 1 שהוא הוציא לכבל של 2.5

- כמה כבלים מאריכים הוא ממליץ למשוך מהבניין השני ? כמה מחשבים מותר לשים על כל כבל ? הוא נתן הוראות נוספות כלשהן בקשר לכבלים האלה ?

- כמה אמפר לוקח מחשב ?

- כמה וואט לוקח מחשב ?

תודה על התשובות

ועכשו :

- כמה שקעים כאלה הוא הכין ?

- לכמה מפסקים בלוח השקעים האלה מתחברים ? (כמה שקעים על מפסק) ? של כמה A המפסק ? או שמדובר על שקעים שיש להם מפסק מגן בשקע עצמו ?

- ואני רוצה תמונות

אני רוצה תשובות לשאלות האלה מיידית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה :

תמונה של הלוח + איזה מפסק שייך למה

תמונות של השקעים

אם אלה שקעים על תעלה מרובעת שהמכסה שלה יוצא בקלות אז תפרק את המכזה של התעלה ואני וצה של כל מקום שבו חוטים נכנסים לשקעים, מתפצלים וכדומה. אני רוצה לדעת מה כבלים הולכים לכמה שקעים, ואם בטעות אה מוצא הדפסה לאורך אחד מהכבלים - מה כתוב בה (עובי מוליכים וכו)

ואני רוצה את התשובות לשאלות שלי מהחשמלאי, אבל כפי שהוא עונה לשאלות שלך ולא לשאלות שאמרו לך לשאול - אני רוצה לראות מה הוא עונה למשתמש תמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך מה הוא עונה למשתמש תמים, ״יהיה בסדר״ מה אתה דואג.

עכשיו או שזה מספיק ועוברים את זה בשלום, החשמלאי יוצא ״תותח״.

או שהחשמל קופץ ואז רואים כמה החשמלאי חאפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...