מחפש אוזניות טובות בתקציב של סביבות 350 ש"ח - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אוזניות טובות בתקציב של סביבות 350 ש"ח

TheBuzz

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לייזי קאט תוכל לפרט במה JVC טובות יותר מאשר ATH 50 המהוללות? כי האחרונות הן אלה שרציתי לקנות.

באופן כללי ה- SQ יותר טוב, הבאס יותר מודגש (לא בהכרח יתרון, תלוי בסוג המוזיקה שאתה שומע במה שאתה אוהב) וכל זה בכ- $50 במקום $150. אני אוהב יותר את המראה של ה- M50 והן מרגישות ביד יותר איכותיות (חומרים). אבל בסופו של דבר מכרתי את ה- M50 ונשארתי עם ה- S500 שורה תחתונה הן יותר טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר טובות בשבילך.

זה עניין של העדפה אישית נטו.

אני כן מסכים שאלו האוזניות עם יחס עלות תועלת הטוב ביותר בפחות מ100$.

בלי קשר, מישהו יודע עם יש להן מוד לכבל נתיק רק באוזנייה אחת (ולא שני כבלים שאי אפשר לנתק)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר טובות בשבילך.

זה עניין של העדפה אישית נטו.

אני כן מסכים שאלו האוזניות עם יחס עלות תועלת הטוב ביותר בפחות מ100$.

בלי קשר, מישהו יודע עם יש להן מוד לכבל נתיק רק באוזנייה אחת (ולא שני כבלים שאי אפשר לנתק)?

כפי שכתבתי מספר פעמים, כל הנושא של איכות שמע וכו' זה בהחלט עניין אינדיבידואלי.

that being said...

כל המשתמשים שקראתי שהשוו בינהם כולל אותי, העדיפו את ה- S500. לכן עם תג מחיר כזה נמוך, אין סיבה לא לקרוא להן טובות יותר.

לגבי המודים השונים לסט הזה, אני ממליץ לבדוק בפורומים של Head-fi.

ואיך ה-S500 מבחינת לחץ לאחר זמן ממושך? ראיתי כי הן לא מכסות אלא על האוזן...

אני בד"כ שומע איתם במכון וכשאני קורא, הן לא לוחצות או מציקות גם אחרי כמה שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם שמעתי רק שבחים על האוזניות הללו ואני חושב להזמין בעצמי אבל יש למשל אנשים שיחפשו פתוחות או או איכות חומרים גבוהה ואלו אותם אנשים שיהיו מוכנים לשלם בשביל פחות טובות בשמע בשביל לקבל את זה.

הכל תלוי בצרכים.

לגבי המודים אני פשוט לא מצאתי את המוד על האוזניות הללו לכן שאלתי פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום יצא לי להאזין לאלבום שאני מכיר מאוד טוב - Damnation של Opeth (אלבום מעולה ומומלץ. זה אלבום שקט ולא הסגנון הרגיל שלהם) דרך ה Cowon I7 שלי בפורמט FLAC.

פשוט נהנתי להאזין לאלבום! נשמע הרבה יותר טוב ממה שהייתי רגיל לשמוע. מרגע לרגע אני מחבב את האוזניות האלו יותר יותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...