המלצה לסמארטפון בתקציב של 2000 שקל - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לסמארטפון בתקציב של 2000 שקל

asaf556

Recommended Posts

תקציב :

2000

חריגה:

בלי חריגה

מקור רכישה:

ירכש בגרמניה

תאריך הרכישה המשוער:

שבוע הבא

מפעילה סלולרית:

גולן טלקום

דברים הכרחיים במכשיר:

מסך גדול ברזולוציה גבוהה מעבד חזק מצלמה טובה רצוי מ או lg

הערות נוספות:

המכשיר שיש לי עכשיו הוא 4 ודי נמאס לי ממנו לכן אני מוכר אותו.

חשבתי על האופטימוס g פרו הבעיה שהוא די יקר חשבתי אולי תמליצו לי על משהו דומה יותר זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתה מצפה לקבל שלא קיבלת מהנקסוס 4, אבל בכל מקרה, S4 עולה 2270 ש"ח, ואם תוכל לגשת לקבל את המס מכירה חזרה (19%) יצא בפועל שהמכשיר יעלה לך פחות ל2000, הOptimums G Pro יקר יותר ב150 שקל, אך גם הוא יעלה כנראה פחות או יותר 2000 ש"ח במידה ותקבל זיכוי על המס מכירה.

אבל לדעתי שני המכשירים הם בזבוז עצום של כסף, כשNexus 4 עולה פחות מ1000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך משהו בשנה האחרונה עברתי מ סנסיישן xl לגאלקסי נאקסוס לנקסוס 4

אני מאבד עניין מהר.

המראה חשוב לי מאוד שיהיה יפה ומרשים

מעבר לזה תמיד במכשיר חדש אתה מרגיש מלך הביצועים עד אחרי חודש שזה הופך לסטנדרט וזה כבר לא מעניין והואפך לבתם עוד מכשיר .

מה דעתך על הhtc one?

הוא די זול מדהים ביופיו ובעל מפרט מרשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואתה גם ככה מחליף מכשירים כמה פעמים בשנה, לא בא לך לנסות משהו שונה? 925 למשל? הוא זול בלא מעט מהOne ותוכל להתנסות במשהו שונה ממכשירי אנדרויד high end.

הHTC One הוא מכשיר נהדר, אבל הוא יקר מעט מהגאלקסי 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
אני לא מבין מה אתה מצפה לקבל שלא קיבלת מהנקסוס 4, אבל בכל מקרה, גלקסי S4 עולה 2270 ש"ח, ואם תוכל לגשת לקבל את המס מכירה חזרה (19%) יצא בפועל שהמכשיר יעלה לך פחות ל2000, הOptimums G Pro יקר יותר ב150 שקל, אך גם הוא יעלה כנראה פחות או יותר 2000 ש"ח במידה ותקבל זיכוי על המס מכירה. אבל לדעתי שני המכשירים הם בזבוז עצום של כסף, כשNexus 4 עולה פחות מ1000 ש"ח.

סליחה על ההתערבות בדיון, אבל איפה ניתן לקנות 4 בפחות מ1000 שקל? זה הופך את זה לשיקול לטלפון חדש אם זה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...