מחפש מחשב גיימרים ועורכי וידיאו - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב גיימרים ועורכי וידיאו

פבלו

Recommended Posts

שלום, ברצוני לדעת מה המפרט המומלץ ביותר למחשב חזק שנחשב כמחשב ועורכי וידיאו.

אני מחפש מחשב שאני יוכל להריץ עליו משחקי מחשב בצורה חלקה, כולל המשחקים החדשים שיוצאים השנה.

אבל בנוסף לזה אני צריך שהמחשב הזה יהיה גם חזק מספיק כדי שאני יוכל להשתמש בתוכנות עריכת וידיאו מקצועיות כדי לעבוד בצורה חלקה ונכונה.

טווח המחירים שאני מוכן לו הוא בין ה-4000 ל-6000, כשאני מוכן לשלם קצת יותר מזה, אם יהיה צורך.

מה שחשוב לי שהמחשב יהיה מחשב חזק שמריץ משחקים בצורה חלקה, אבל גם יהיה מספיק טוב בשביל תוכנות עריכה כמו AVID.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה התקציב המקסימאלי? 6000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? אלף שקל

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים ועריכת וידיאו

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). בתור עורך וידיאו אני משתמש בתוכנית AVID בעיקר.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: מיועד גם לגיימינג

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. משחקים בסגנון , assassin's creed ועוד משחקים "כבדים".

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). לא ידוע.

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? לא ידוע.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. מעוניין גם ברמקולים טובים בנוסף למחשב.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא ידוע.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 7

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא ידוע

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבת מחשב בחנות

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא משהו ספיציפי אבל כן באזור המרכז, עדיף בנתניה.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא ידוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...