אחרי פרמוט המחשב עבד מהר ,אחרי עדכון עדכונים של הונדוס הוא ניהיה פחות מהיר - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי פרמוט המחשב עבד מהר ,אחרי עדכון עדכונים של הונדוס הוא ניהיה פחות מהיר

SPONER

Recommended Posts

אחרי פרמוט המחשב ,המחשב הגיב בצורה מהירה בווינדוס וגם בגוגל כרום !

אחרי עדכון עדכונים של הווינדוס הוא נהיה פחות מהיר

עכשיו גלשתי באקספלורר לראשונה אחרי עדכונים של הווינדוס , ופשוט חווית גלישה גועלית !

וגם היה דילי בהקלדה של טקסט בתוך הפורום hwzone.. דרך אקספלורר , יעני הקלדתי והיה מין תקיעה והדפדפן גם לא הגיב .

האם זה הדפדפן הוא דפדפן הכי גרוע בעולם ויותר גרוע מימה שאפשר לתאר או שזה משהו אחר?

והאם העדכונים הם מכבידים על המחשב עושים משהו שלא הייתי רוצה ?

למה צריך עדכונים ? והאם אפשר לא להתקין אותם? לקח לי כמה שעות להתקין את כל החרא הזה שנקרא עדכונים

תודה חברים בבקשה עזרו לי ולא להגיד לי לקנות או משהו כזה כי אני לפני קניית מחשב ואני לא הולך להשקיע בSSD

ובלי שום קשר לפני העדכונים המחשב פתח הכל מהר עכשיו את התמונות הוא טוען בפתיחה ותקיות 'מחשב שלי מרגישים שזה נפתח פחות מהר מקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אחרי הפרמוט התקנת איזשהוא אנטיווירוס שהוא גורם להאטה בפתיחה של תיקיות וקבצים? כי דבר כזה קרה לי פעם עם האנטיווירוס של זונאלארם.

לפי שהתקנתי נורטון הרגשתי פחות מהר, ד"א אחרי שסיימתי לעדכן את העדכונים ,אז שעתיים שלוש אחרי התקנתי אנטיווירוס

ככה שאני בטוח המליון שאחרי התקנת העדכונים הרגשה פחות חלקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

תסיר עם Tool Kit

דברים שאתה לא צריך כמו AV המובנה של WINDOWS

וסרבייסים שאתה לא משתמש זה יעזור

יש יד"ש במחיר די זול 200-300 שקל

וזה עוזר בכמה סדרי גודל למחשב

זה השקעה הכי משלמת

אני זוכר את הזמנים שלפני ה הייתי פותח 10 דברים במכה כי אני אוהב לעשות הכל במקביל ולחסוך זמן וזה היה בלתי אפשרי בגלל ה HDDים המעפנים ורק שייצא ,הבנתי שזה מה שאני צריך

מאז אני נהנה להתעלל במחשב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...