פגע וברח? או קורבן של תרמית/נקמה מטורפת? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פגע וברח? או קורבן של תרמית/נקמה מטורפת?

Art Tatum

Recommended Posts

בכתבה מדברים על נהג עם קרוב ל100 עבירות תנועה, שפגע וברח.

התובע טוען שהנהג דרס אותו בכוונה.

הסנגורים טוענים(ובית המשפט קיבל את הטענה) שה"תאונה" היתה בלתי נמנעת.

אבל לי זה בכלל נראה כמו קפיצה בכוונה תחילה על מכוניתו ע"י אדם מטורף, שעל פי הסיפור יש לו גם סיכסוך אישי עם אותו נהג, ורק נותר לי לנחש שהמטרה היתה נקמה + נסיון לקבל כספים מהביטוח.

אם לא היתה שם מצלמה אולי כל הסיפור היה נגמר אחרת.

אין ספק שהכתבה, כמו גם בית המשפט, מפספסים את הסיפור האמיתי, ומתמקדים רק בטענות המשפטיות.

סרטון בפנים:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4420799,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית את הסרטון ?

הנהג מתפרץ לו אל הכביש מנסה לחסום/לאותת לו מהצד , והרכב סוטה בברור שמאלה ע"מ להכנס בו חזיתית ..

אני לא יודע מי מספיק מטומטם , בשביל לביים דבר כזה , אבל צריך להאשים את הנהג שדרס לפחות בתקיפה ,אם לא יותר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כמו מרדף.

הרכב הנרדף עשה פרסה. מאחוריו הגיע הרכב הרודף שראה את הפרסה, עצר. והנהג רץ אל הכביש במטרה לחסמו ולהכריח את הרכב הנרדף לעצור.

המעשה המטומטם הזה לא בדיוק עזר לו, והנרדף לא חשב לרגע ולחץ על הגז במקום על הברקס.

אין צדיקים בסיפור הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"נפגע" לא אותת לו לעצור, הוא רץ במטרה להתנגש באוטו, ורגע לפני הוא אפילו לא ניסה לזוז, וקפץ ישר על השמשה הקדמית ב100% כוונה.

הנהג ה"פוגע" לא התנגש בו במכוון, הוא בהחלט לא ציפה שהמטורף יקפוץ מול האוטו(אולי כן אבל זה לא משהו נורמלי לצפות לו).

הוא עשה סיבוב רחב ומיד כשסיים את הסיבוב המשיך לנתיב השמאלי.

עד לרגע האחרון האיש לא היה על הכביש.

אפילו אפשר לראות שברגע האחרון הנהג לקח ימינה.

יותר הגיוני להניח שהנהג עשה לו מה שנקרא באנגלית DARE.

בתחרות התנגשות בין לאדם, האדם שקופץ על הרכב הוא זה שהגיע במטרה להתנגש, ולא להיפך.

אם האיש היה עומד באמצע הנתיב 2 שניות לפני כן, אז אפשר היה לומר שהרכב דרס אותו במכוון.

בכל מקרה קטע הזוי. :lol:

לך תפוס אותו בבית או בעבודה.

עקוב אחריו אפילו וחכה שיצא מהאוטו.

אפשר גם לראות את הנוסע השני יוצא מהרכב ומרים ידיים כאילו אומר "מה אתה עושה יא מג'נון?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...