כמה שאלות לגבי AD - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי AD

sprinter

Recommended Posts

עריכה:

שלום,

1. רציתי לדעת האם ניתן להקים 2 דומיינים ב TREE שלכל אחד מרחב שמות שונה,

נגיד XXX.COM ו- YYY.COM? או שחייב להקים SUBDOMAIN כדוגמאת JER.XXX.COM באותו TREE.

2. מה ההבדל בין DOMAIN ל SUBDOMAIN ?

אני יודע ששניהם באותו ה TREE אך תהיתי מה ההבדל ?

3. האם בין כמה TREE ב-FOREST יש TRUST אוטומטי או שחייב לאפשר זאת ב 2012 (עד 2012 אני יודע שחייב להתיר זאת).

4. ושאלה קצת לא קשורה- איזה כלי יכול למדוד את זמן הרפליקציה בדומיין שלי(בדקות)?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, ערכתי את ההודעה...

(: אני מקבל הרבה הערות שאני מעלה כאן יותר מידי שאלות, אז התשובה שלי היא שאני כן מחפש בגוגל אבל לפעמים אחרי קריאה של כמה מאמרים אני עדיין לא מוצא את התשובות שמציקות לי אז נראה לי שכאן זה המקום הנכון להעלות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי כמות השאלות - העניין שאתה מעלה שאלות שהן בסיסיות מידי .

יש תחתיי עובדים שיש להם ידע מסויים וכל אחד שבא אליי עם שאלה בסיסית , קודם כל שולח אותו לגוגל או שילמד - לאחר מכן שהוא מבין את הבסיס אני אשב איתו ואסביר לו הכל - כמובן שיש עוד משתנים כמו אם זה מצב חירום או דברים כאלה שאני ישר אנסה לסדר או להסביר מה לעשות - אבל המלצה אישית , במקום לשאול כל כך הרבה, תלמד את הבסיס של הרשת , הרבה שמתחילים ללמוד לא מבינים את הבסיס עד שמתחילים לעבוד בסביבה הזאת ואז תוך חודש אתה מפתח את הקישורים של החומר שלמדת עם הניסיון שצברת וזה מצב של WIN WIN

בעצם שיש הרבה שאלות אז אתה מכניס אותך למצב שאני קורא לו "כיפה אדומה"(בהקשר של זאב זאב) שפחות יסתכלו על השאלות שלך ויעזרו לך בגלל הכמות שאלות שאתה שואל- אז קח את ההמלצה ותנסה ללמוד את הבסיס קצת יותר טוב .

עכשיו לשאלותייך .

1. בTREE אפשר להקים כמה דומיינים אבל רק אם הNAMESPACE זהה - לכן תהיה חייב להקים תחת אותו TREE את הדומיינים והסאבדומיינים בהמשך לשם

2. סאב-דומיין זאת רשומה שקשורה בדומיין והדומיין זה דומיין בפניי עצמו

3. עד כמה שידוע לי (אין לי ניסיון ב2012 מהבחינה הזאת) עדיין צריך לאפשר את זה גם ב2012 - אולי לאחד החברים בפורום יש ניסיון בזה וידע לענות טוב יותר .

4. הכל זה PERFMON (נראה לי עדיין קיים ב2012) כל דבר שאתה רוצה לנטר קודם כל יש לך את הPERFMON שזה הperfomance monitor - אתה רק צריך למצוא את הערך המתאים לך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SUB . אבל טכנית זה לא משנה כלום. הוא יהיה בDNS (שבגלל זה צריך אותו NAMESPACE) סאב של הראשי אבל הוא יהיה דומיין עצמאי מבחינת ניהול, וכמעט בטוח שצריך לאפשר TRUST בין דומיינים. סה"כ דומיין הוא ישות עם ניהול הרשאות עצמאית ועל כן אתה חייב לאפשר את זה.לי אישית יצא לבצע רק בין דומיינים שונים לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלות שמראות על זה שלא צליך לפקיד בידייך שום ניהולDomain ואני אך מקווה כי הדומאיין היחידי שאת רק יכול להיות אמון עליו הוא בביתך על מכונה ווירטואלית.

1. אתה יודע מה הכח של פורומים? בין היתר לתת לאנשים כמוך את היכולת להתנשא מכיוון שבמציאות אתה לא יותר ממסכן עלוב שמפחד להוציא את הראש מחלון ביתו.

2. לפני שאתה מדבר על אנשים אחרים,שים לב איזה שגיאות כתיב יש לך.. אם אתה צריך עזרה עם זה שלח בפרטי

2. אף פעם לא נתקלתי בפורום שמלא כל-כך באנשים רברבנים כל-כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלות שמראות על זה שלא צליך לפקיד בידייך שום ניהולDomain ואני אך מקווה כי הדומאיין היחידי שאת רק יכול להיות אמון עליו הוא בביתך על מכונה ווירטואלית.

5 בבוקר,ועדיין היה לי את הכוח לערוך במיוחד בשבילך את התמונה הזאת.

The_asshole_award_by_Shinkominko.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...